Páájinka Páájinka komentáře u knih

Osmanský tábor Osmanský tábor Vlastimil Vondruška

Kníky se čtou dobře, jsou to spíš takové oddychovky.

11.12.2020 3 z 5

Únos domů Únos domů Iva Procházková

Kniha se mi líbila.

06.12.2020 5 z 5

Svátky krásné hvězdy Svátky krásné hvězdy František Kožík

Nádherná knížka bo Vánocích.

05.12.2020 5 z 5

Deníky z krypty: Poslední dny sedmi parašutistů za heydrichiády Deníky z krypty: Poslední dny sedmi parašutistů za heydrichiády Jana Raila Hlavsová

Mně se knížka líbila, konec jsem obrečela jako vždy, když něco čtu o smrti v kryptě. Ne vždy jsem všemu věřila, že by se takhle bavili třicetiletí chlapi. Také mě překvapilo, že chodili ven a pohybovali se po Praze. Musím si přečíst další knihy.

03.12.2020 3 z 5

Pětka znovu na ostrově Pětka znovu na ostrově Enid Blyton

Líbila se mi. Sice už trochu přitažené za vlasy, ale člověk se odreaguje a zavzpomíná.

29.11.2020 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Moje první audiokniha. Líbila se mi. I jak to skončilo. Chtěla bych se dozvědět, co se stalo s Fisherem. Běhal mi mráz po zádech.

29.11.2020 5 z 5

Pětka  a prázdniny v maringotkách Pětka a prázdniny v maringotkách Enid Blyton

Perfektní vzpomínka. Tuhle jsem měla nejradši.

28.11.2020 5 z 5

Tajný prostor Jáchymov Tajný prostor Jáchymov Karel Kaplan

První část byla celkem náročná na čtení, bylo tam moc čísel a všech možných dohod. Druhá část se četla podstatně líp. Celkově se mi líbila. Je celkem ojedinělá. Sice nějaké výpovědi svědků jsou, ale toto je více historické.

28.11.2020 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Kniha se mi líbila. Je tam více postav, které sledujeme během jejich života, jak se mění, vyvíjí. Vtipně napsané.

24.11.2020 4 z 5

Obrázky z českých dějin a pověstí Obrázky z českých dějin a pověstí Zdeněk Adla

Už od malička se mi tato knížka líbila. Obrázky jsou hezké a ráda jsem v ní listovala. Celou jsem ji přečetla až teď, když ji četla dcera. A koupím si ji domů. Je opravdu perfektní.

19.11.2020 5 z 5

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Další zajímavá kniha od Kinga. Všechny knihy od něj jsou čtivé. Příběhy docela reálné. Těším se na další.

17.11.2020 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Smutná knížka. Moc dobře se četla. A i když je Ove nesnesitelný, člověk si ho zamiluje.

08.11.2020 5 z 5

Poslední odysea Poslední odysea James Rollins (p)

Rollins píše jako vždy čtivě a zajímavě. Příběh se mi líbil.

08.11.2020 5 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Smutný ale nádherný příběh o lásce, válce a rodině. Chápu, proč se knížka stala bestselerem. Brečela jsem u ní. Bylo tam vše. Válka byla těžká i pro obyčejné lidi, kteří umírali hlady, pro jejich děti. Většina postav je jedinečná a silná, dokázaly to, co já bych nedokázala.

02.11.2020 5 z 5

Poklad kapitána Kida Poklad kapitána Kida Ljuba Štíplová

Krásně jsem si zavzpomínala na prázdniny u babičky, tety a sestřenice ????

29.10.2020 5 z 5

Zde stávaly Lidice Zde stávaly Lidice Vladimír Konopka

Dojemná kniha o velké tragédii. Je to sice kniha z doby komunismu, cítit to tam samozřejmě je, ale jinak je dobře napsaná a člověk se dozví i věci, které ještě nevěděl.

28.10.2020 5 z 5

Jarmarečník Jarmarečník Vlastimil Vondruška

Povedený díl. Líbil se mi nejvíc a doufám, že bude další.

27.10.2020 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Ze začátku jsem si myslela, že to číst nebudu, ale začalo mě to bavit. Nataša byla milá holka. A místy to bylo i vtipné. Sice je to taková romantická červená knihovna, ale občas to neuškodí.

25.10.2020 4 z 5

Hoši od Bobří řeky Hoši od Bobří řeky Jaroslav Foglar

Přečteno podruhé. Je to nádherná knížka.

24.10.2020 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Kniha se mi moc líbila. Hess byl super. Doufám, že něco autor ještě napíše. Luxusní zápletka. Vše do sebe perfektně zapadlo.

19.10.2020 5 z 5