Páájinka Páájinka komentáře u knih

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Začátek série se mi líbil, budu pokračovat ve čtení.

05.05.2021 5 z 5

Nádherné ilustrace.

04.05.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Četla jsem, dokud jsem nedočetla. Bryndza umí psát tak, že to ani jinak nejde.

02.05.2021 5 z 5

Doupě Doupě Jakuba Katalpa (p)

Zajímavě napsané. Líbilo se mi prolínání příběhů. Hrozně mě rozčilovala Eva. Co by mě zajímalo, co bylo dál?

27.04.2021 5 z 5

Příšerky a příšeři Příšerky a příšeři Pavel Šrut

Docela pěkné básničky.

27.04.2021 3 z 5

Vyhnanci - akce Kulak Vyhnanci - akce Kulak Miloslav Růžička

Kniha, která by měla být citovaná ve všech školách. Velice smutné příběhy lidí napříč republikou, kteří neměli nikde zastání. Smutná historie naší země.

25.04.2021 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Audiokniha. Perfektní zpracování. Do konce jsem neměla ani tušení. Harry opět překvapil. Zatím asi nejlepší kniha.

24.04.2021 5 z 5

Silný příběh. Co je anorexie samozřejmě vím, ale že se může vybudovat takhle a co všechno to obnáší, je hrozné. Mistrně napsané.

21.04.2021 5 z 5

Sítě Sítě Petra Dvořáková

Paní Dvořáková umí, umí, umí. Pokaždé mě její knihy dostanou. Kristýna, Karolina i Naďa .... Nechtěla bych být v jejich kůži, ale jsou to uvěřitelné příběhy ze života, co se odehrávají v milionech domácností.

18.04.2021 5 z 5

Jak krtek uzdravil myšku Jak krtek uzdravil myšku Hana Doskočilová

Moje nejmladší dcera miluje Krtečka a já s ní. Čteme pořád dokola.

16.04.2021 5 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Knížka se mi moc líbila. Je dobře, že i dospělí umí snít a vytvářet nádherné příběhy. Ta provázanost se mi moc líbila.

15.04.2021 5 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Jedním slovem senzační. Podobný příběh jsem nečetla, je to úplně něco jiného než Jojo píše.

13.04.2021 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Audiokniha
Moc se mi líbila.

10.04.2021 5 z 5

Na vlnách TSF Na vlnách TSF Jaroslav Seifert

Kniha se mi četla lépe než v jiné sbírce, kterou neupravil Karel Teige. Vizuálně je ti určitě lepší. Seifert má některé básně se super nápadem. Líbí se mi hravost.

06.04.2021 5 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Mám ráda happy endy. Kniha je tak skvěle napsaná, že jsem některé části úplně cítila na vlastní kůži. Na Aljašce musí být nádherně.

26.03.2021 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Audiokniha. S přibývajícími díly se Nesbo zlepšuje. Perfektní zápletka.

22.03.2021 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Audiokniha. Tenhle díl se mi líbil ještě víc než předchozí. Zajímá mě druhá světová válka a byl to zajímavý pohled na norskou historii, na trestání tzv. zrádců. Svět prostě není černobílý, o tom se neustále přesvědčuju. Harry okouzlující alkoholik jako vždy. Halvorsen se mi taky zamlouvá.

20.03.2021 5 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Další skvělý románek od autorky. Čtu, čtu a najednou je konec. Těším se na další díly.

17.03.2021 5 z 5

Barvy slečny Toyen Barvy slečny Toyen Vladislav Kučík

Kniha se mi tak dobře četla. Krásný román. Toyen obyčejná holka z Prahy.
A teď bych ráda i pravdivý život.

12.03.2021 5 z 5