Únos domů

Reedice klukovského románu o dvanáctiletém Liborovi, který po tragické smrti rodičů nalezne nový domov u strýčka. Stane se obětí únosu, ovšem únosci nevědí, že Libor není synáček z bohaté rodiny. Během chvilky se Liborův život promění v strhující boj o život, chlapec však v mezní situaci neztratí odvahu a obstojí. Celý příběh vypráví Libor svému psovi, a tak mimoděk odhaluje své pocity, osamělost i touhu pro přátelství a skutečném citu. Stejnojmenný film natočil podle scénáře Ivy Procházkové režisér Ivan Pokorný s hlavními představiteli Vojtou Kotkem, Bárou Hrzánovou a Pavlem Landovským....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/60_/6067/unos-domu-6067.jpg 4.261

16.05.2018

dobrá kniha

caroline.aiko
28.04.2018

Další kniha, kterou jsme dostali v rámci povinné četby a i přes to, že všichni říkají, jak se jim knížka líbila a jak je to zajímavý a napínavý příběh, tak mě osobně kniha zaujala úplně minimálně. Poslušně jsem jí dočetla, ale ne s takovým zápalem jako ostatní knihy. Do příběhu jsme se “nevžila” a nelíbil se mi. Nešlo mi možná ani tak o příběh, ale spíš o to, že mi byl nesimpatický hlavní hrdina a rozčilovalo mě jeho chování, kdy jednal tvrdohlavě a hloupě.

knihomol5555458
09.06.2017

dobrá kniha,stojí za přečtení.

Chou
20.02.2017

Dost dobrá knížka, která určitě stojí za přečtení. V knize bylo opravdu málo hluchých míst. Četla se skoro sama. Knížka je vyprávěná v první osobě, možná to je jeden z důvodů okamžitého vtažení do děje. Za mě plný počet hvězd!

plend
30.11.2016

Dobrá kniha.

natyfles.
23.11.2016

Moc krásná knížka četli jsme to ve škole a moc mě to bavilo!!!!

TerryVšety
17.11.2016

Dobry četli jsme to ve škole :-)

FoxythePirate
16.11.2016

Kniha byla velice zábavná a napínavá s Liborem Ješínem jsme toho hodně prožili.Doporučuji si jí přečíst.