Orechanda Orechanda komentáře u knih

Spasitel Spasitel Andy Weir

Prostě wow. Skvělé čtení, kniha mě bavila. Často jsem se koukala do wiki, dost věcem jsem nerozuměla, ale o to víc mě to bavilo. Dvě časové linie obohacovaly obsah. Vtipné komentáře jako v Marťanovi. Artemis nebyla tak záživná, trochu jsem se bála, aby Spasitel nebyl podobný.

08.07.2022 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Neskutečně napínavé čtení, děj mě vtáhnul a nebyla jsem schopná knihu odložit. Další skvělé čtení od skvělého spisovatele.

13.02.2021 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Dokonalá jako vždy. Napínavé čtení, rychlé a nečekané zvraty.

13.06.2020 5 z 5

Spad Spad František Kotleta (p)

Tak tento pán mě strašně bavil. Vtipně napsáno, děj ubíhal, často vtipné vsuvky.

15.04.2021 5 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Tak to byl masakr. Takové rozuzlení jsem nečekala.

09.05.2021 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Po prvních kapitolách jsem chtěla knihu odložit, hrozně se to táhlo, děj nic moc. Pak se to rozjelo a já nebyla schopná knihu odložit. Nečekané zvraty, komplikace, překvapení. Palec nahoru.

28.10.2019 5 z 5

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

Jediným slovem "mazec".....

29.07.2019 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Hodně jsem se pobavila, skvěle napsané, vtipně, vkusně. Líbí se mi, jak se hlavní postavy mění. Moc doporučuji

04.08.2020 5 z 5

Tma Tma Ondřej Neff

Tak za mě: doporučuji. Zajímavá úvaha a zpracování tématu, co by bylo kdyby nebyla elektřina, podobné téma bylo i v knize Blackout od Marca Elsberga.

02.01.2024 5 z 5

Poslední let Poslední let Julie Clark

Za mě skvělý, napínavý a hezky zamotaný psycho-thriller, přečteno jedním dechem.

02.01.2024 5 z 5

Nanos Nanos Timo Leibig

Tak to byla jízda. Zajímavý námět a naprosto reálný. IT technologie jde kupředu a kdo ví, co koho napadne. Kniha měla spád, nebyla tam hluchá místa, u kterých by se usínalo.

20.04.2023 5 z 5

Kdo je bez hříchu Kdo je bez hříchu Bo Svernström

Tak teda ale mazec, knížku jsem zhltla jedním dechem, stále se něco dělo, dobře propracované

12.12.2021 5 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Detektivka jak má být, sice na mě popisování místy působilo až nechutně, ale o tom dobrá detektivka také je.

01.03.2021 4 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Musím uznat, že jsem se už dlouho takhle nezasmála. Vtipně napsáno. Styl - co si myslí on a co si myslí ona, je prostě dokonalý. Kniha byla vtipná, úplně mě pohltila.

04.01.2021 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Naprosto úžasná kniha, už od první věty jsem se smála. Sedí mi styl psaní i humor, který nemá konkurenci. Opravdu doporučuji, kniha má stejný styl jako film.

08.06.2018 5 z 5

Spasitel Spasitel J. R. Ward (p)

SPOILER: Nějak mi chybí zmínka o Jo, která se tuším ve "Vyvolené" blížila proměně. Nebo jsem to někde přehlédla? Každopádně by to mohl být zajímavý příběh, do toho Manny Mannelo....

26.11.2020 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Napínavé, překvapující, neočekávané situace. Přečetla jsem to rychle, nešlo se od knihy odtrhnout.

11.02.2019 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Napínavá kniha, zajímavé téma, jen se mi v nějakých pasážích těžko četla. Složité věty nedávaly mnohdy smysl.

Může mi někdo, prosím, do zprávy napsat kdo teda tahal za nitky?? Já jsem to fakt nepochopila, díky

07.01.2019 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Velice dobře se četla, k pravdě se člověk posouvá hodně pomalu a pak když to na konci vygradovalo.... fakt mě to ani nenapadlo. Moc hezká knížka, autorka umí psát zvraty velice dobře

18.09.2018 4 z 5

Okno do dvora Okno do dvora Pauliina Susi

Dočetla jsem do půlky a dál to nešlo. Odložila jsem jí.....

07.12.2021