Orechanda Orechanda komentáře u knih

Italská dcera Italská dcera Soraya M. Lane

Hezký pohodový příběh, taková místy hodně přeslazená pohádka, neurazí.

08.03.2024 3 z 5

Tma Tma Ondřej Neff

Tak za mě: doporučuji. Zajímavá úvaha a zpracování tématu, co by bylo kdyby nebyla elektřina, podobné téma bylo i v knize Blackout od Marca Elsberga.

02.01.2024 5 z 5

Poslední let Poslední let Julie Clark

Za mě skvělý, napínavý a hezky zamotaný psycho-thriller, přečteno jedním dechem.

02.01.2024 5 z 5

Pan Pracháč Pan Pracháč Vi Keeland

Já nějak nevím co si myslet. Rozjezd byl skvělý, hrozně mě bavil, dost jsem se nasmála, pak to najednou sjelo do roviny pubertálních povídek.

13.05.2023 3 z 5

Nanos Nanos Timo Leibig

Tak to byla jízda. Zajímavý námět a naprosto reálný. IT technologie jde kupředu a kdo ví, co koho napadne. Kniha měla spád, nebyla tam hluchá místa, u kterých by se usínalo.

20.04.2023 5 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Prostě to nešlo, nuda, nuda a nuda. Bez děje....

09.12.2022 1 z 5

Spasitel Spasitel Andy Weir

Prostě wow. Skvělé čtení, kniha mě bavila. Často jsem se koukala do wiki, dost věcem jsem nerozuměla, ale o to víc mě to bavilo. Dvě časové linie obohacovaly obsah. Vtipné komentáře jako v Marťanovi. Artemis nebyla tak záživná, trochu jsem se bála, aby Spasitel nebyl podobný.

08.07.2022 5 z 5

Kdo je bez hříchu Kdo je bez hříchu Bo Svernström

Tak teda ale mazec, knížku jsem zhltla jedním dechem, stále se něco dělo, dobře propracované

12.12.2021 5 z 5

Okno do dvora Okno do dvora Pauliina Susi

Dočetla jsem do půlky a dál to nešlo. Odložila jsem jí.....

07.12.2021

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Tak to byl masakr. Takové rozuzlení jsem nečekala.

09.05.2021 5 z 5

Spad Spad František Kotleta (p)

Tak tento pán mě strašně bavil. Vtipně napsáno, děj ubíhal, často vtipné vsuvky.

15.04.2021 5 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Detektivka jak má být, sice na mě popisování místy působilo až nechutně, ale o tom dobrá detektivka také je.

01.03.2021 4 z 5

Pod Annapurnou svítá modře Pod Annapurnou svítá modře Jiří Fišar

Moc krásné, odpočinkové čtení. Škoda jen, že u fotek nebyly popisky.

18.02.2021 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Neskutečně napínavé čtení, děj mě vtáhnul a nebyla jsem schopná knihu odložit. Další skvělé čtení od skvělého spisovatele.

13.02.2021 5 z 5

Černé lekníny Černé lekníny Michel Bussi

Bohužel jsem knihu nedočetla, strašně se to táhlo, spousta omáčky kolem. Dočetla jsem do 1/3 a dál to nešlo. Uspávací kniha

12.02.2021

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Musím uznat, že jsem se už dlouho takhle nezasmála. Vtipně napsáno. Styl - co si myslí on a co si myslí ona, je prostě dokonalý. Kniha byla vtipná, úplně mě pohltila.

04.01.2021 5 z 5

Spasitel Spasitel J. R. Ward (p)

SPOILER: Nějak mi chybí zmínka o Jo, která se tuším ve "Vyvolené" blížila proměně. Nebo jsem to někde přehlédla? Každopádně by to mohl být zajímavý příběh, do toho Manny Mannelo....

26.11.2020 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kniha vůbec nešla číst. Začátek naprosto o ničem. V půlce jsem jí odložila.

17.10.2020 1 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Hodně jsem se pobavila, skvěle napsané, vtipně, vkusně. Líbí se mi, jak se hlavní postavy mění. Moc doporučuji

04.08.2020 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Dokonalá jako vždy. Napínavé čtení, rychlé a nečekané zvraty.

13.06.2020 5 z 5