oolinkaa oolinkaa komentáře u knih

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Toto se mi líbilo.pokud je to pravda, tak je to neskutečné a do Tribece radši nikdy nepojedu. Vypravěč mi nevadil,ba naopak, velmi mě to s ním bavilo. Jen škoda, že se vlastně nikdo nikdy nedozvi pravdu..ale to není problém autora :D za mě určitě doporučuji, já si přečtu i strach.

20.05.2018 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Sama mam 14mesicni miminko, takze tema pro me jak delane..jako wau, za den precteno, neslo se odtrhnout..stale jsem netusila, jak to dopadne s mimcem..ve finale jsem byla prekvapena jak to cele dopadlo, najednou se to otocilo o 180stupnu..fakt necekane..a za me super..necham se prekvapit, s cim se autorka dal vytasi

16.04.2017 5 z 5

Papírová srdce Papírová srdce Claire Contreras

to bylo fakt super, krásně napsaný děj, mělo to smysl, žár, touhu.. těším se na další knihu ;)

29.12.2016 5 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Další parádní příběh , nicméně Pomocnice byla lepší . Konec jsem nečekala a velmi mě překvapil

17.03.2024 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

To byl velmi pěkný příběh ..

01.08.2023 5 z 5

Ztracené Ztracené Eva Urbaníková

Velmi emotivní, šílené příběhy . Do Egypta jezdíme velmi rádi a je neuvěřitelné, co se tam děje .. na druhou stranu , o tomto tématu je už mnoho knih , studií apod.., a dnešní ženy Evropanky jsou velmi nepoučitelné a mohou si za to na jednu stranu sami .. Nejdříve si musíme něco o jiné kultuře zjistit , než se někam po 10 dnech známosti nahrnu ne ? Bohužel to nejvíce odnesou děti , kteří za to ani nemohou

26.10.2022 5 z 5

Muž z labyrintu Muž z labyrintu Donato Carrisi

Nevím , jestli jsem správně pochopila konec , každopádně velmi čtivé za den a půl přečtené a zatím mě to bavilo asi nejvíce . Poslední díl si velmi ráda přečtu , věřím , že tam bude dovysvetleni

25.10.2022 5 z 5

Klaun v kukuřičném poli Klaun v kukuřičném poli Adam Cesare

Velké zklamání, čekala jsem úplně něco jiného , což se nekonalo . Bohužel v půlce odloženo

09.10.2022 2 z 5

Americká královna Americká královna Sierra Simone

Co to k sakru bylo ?

27.09.2020 1 z 5

Pozvaní Pozvaní Jennifer McMahon

Výborná kniha. Pro mě stejně dobré a tajemné , místy hororové jako Zimní lidé . Tato autorka prostě umí psát a ráda si přečtu každou její knihu. Doporučuji všem, kdo si rád přečte o historii, minulosti a o duších

27.09.2020 5 z 5

Anonymita Anonymita Arno Strobel

Poznanski umí psát, ale lepší je, když píše sama . Námět to byl zajímavý , ale celkově to nemělo takovou jiskru a čtení se stávalo nudným . Byla jsem ráda, že se blíží konec

28.07.2020 3 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Super. Mě bavila. Sice to není žádné umělecké dílo , ale na odpočinkové letní čtení ideální

07.07.2020 4 z 5

Cizinec na pláži Cizinec na pláži Michele Campbell

Zprvu jsem byla zmatená, než jsem pochopila, že daná situace je popisována z obou stran aktérů. Ale bylo to velmi čtivě a nápaditě popsané , každou chvíli ukazovaly tipy vraha na někoho jiného . Velmi povedené . Jen jsem čekala asi větší wau u rozhřešení

31.05.2020 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Velmi jednoduše napsané , místy vtipné , ale že bych se lámala smíchy na každé stránce , to fakt ne. Ještě si hodně rozmyslím, zda se budu pouštět do dalších dílů , vše je jasně předvídatelné.

28.12.2019 3 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kniha byla skvělá, děj mě velice překvapil. Dobře propracované střídání časového období. Konec mile překvapil.

19.05.2019 4 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

To bylo velmi čtivé, tajemně hrůzostrašné a co stránka , to jiný názor na K. a L.. bylo to vymyšlené do poslední stránky .. rozhodně doporučuji ..a jsem nesmírně ráda, že mám jen jednoho syna a ne identická dvojčata ..

09.04.2019 5 z 5

Maus – Souborné vydání Maus – Souborné vydání Art Spiegelman

První kniha na toto téma formou komiksu .. palec nahoru za skvělé zpracování ..doporučuji přečíst

10.02.2019 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Miluji thrillery a věděla jsem, že s touto sérií chybu neudělám. A taky ze ne. Velmi čtivé od první strany, Kim je perfektní osoba a detektiv. Těším se na další případ

16.09.2018 5 z 5

Strach Strach Dirk Kurbjuweit

Tohle nebylo pěkné pocteni. Nahuštěný text bez Kapitol, nic, co by vás zaujalo, děj také za moc nestál. Jedine plus má kniha obálku. Toť vše..

18.07.2018 1 z 5

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

wau, pane jo.. ani jsem nečekala, že to bude tak čtivé, dojemné a velmi svižně napsané. navíc je to podané zase tak trochu jiným způsobem, na jaký je člověk při těchto tématech zvyklý. fakt jsem nadšená, a jsem ráda, že jsem si knihu přečetla. doporučuji

15.07.2018 5 z 5