Olous1 Olous1 komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Krásný,moc hezké počteníčko.Díky čtenářské výzvě jsem se dostala k nádherné knize,kterou jsem si musela koupit do své knihovny.Doporučuji přečíst.

06.11.2019 5 z 5

Povídání o pejskovi a kočičce Povídání o pejskovi a kočičce Josef Čapek

Kdo by neznal tuto krásnou knihu o pejskovi a kočičce. Kniha mého dětství. Začínám číst pohádky ,abych zapomněla na ten blázinec co se teď děje kolem nás.

28.03.2020 5 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Všichni mí knižní přátelé popsali knihu dokonale, už není co dodat. Snad jen, že knihu jsem si koupila v levných knihách za dobrou cenu, jsem za to ráda. A díky čtenářské výzvě jsem se dostala k tak dobré četbě.

26.10.2021 5 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Tak toto bych dala za povinnou četbu.Skvělé počtení.Kniha je útlá,takže jí přečtete během chvilky.Po přečtení se nedivím,že ji komunisté zakázali,bohužel vidím v tomto díle trochu i tuto dobu.

28.01.2020 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Tak jsem vzala tuto sérii pěkně od prvního dílu. A je to opravdová bomba. Detektiv Robert Hunter a jeho parťák Carlos Garcia jsou mi moc sympatický. Děj perfektní, styl psaní taky.Za mě 100% a doporučuji, ale pozor některé pasáže jsou dosti morbidní.

27.12.2020 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Takže toto byla zase jízda. Nemám co vytknout, perfektní thriller, kniha je napínavá od začátku až do konce. Za mě 100%.

19.02.2022 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Já prostě Eriku Fosterovou miluju.Celá série je perfektní, jak styl tak i zápletka je geniální. Takže mi zbývá poslední díl. Jdu do něj. Všem doporučuji přečíst,fakt bomba.

22.11.2020 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Takže, znovu se budu opakovat...skvělé pane Cartere.Kniha se čte jedním dechem,ale pozor opět poněkud morbidní vraždy. Díky krátkým kapitolám přečtete knihu za jeden den.Za mě 120%.

19.01.2021 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Tak tady mohu jen napsat....paráda.Perfektní detektivka,jedním dechem přečtená.Toto je povinná četba pro ty co milují detektivky.

16.12.2018 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

První kniha v tomto roce,nemohla jsem si vybrat lépe. Autor přitvrzuje v brutalitě. Opět naprostá bomba.Hunter a Carlos jsou bezvadný. Tata série je bomba.Za mě 120%.Určitě kdo má rád thriller,doporučuji.

01.01.2021 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Má první kniha od autorky a jsem mile překvapená, moc hezké čtení.Moc se mi líbilo jak se prolínají osudy všech aktérů příběhu.Sedl mi i styl psaní paní autorky.Určitě to není poslední kniha,tak běžím do knihovny.

26.08.2019 5 z 5

Dášeňka Dášeňka Karel Čapek

Kdo by nečetl Dášenku. Hezká kniha mého dětství,nejen pro děti. Samozřejmě i večerníčkové zpracování je moc hezké. Mít pejska je fajn, mám zlatíčko retrívra a nedovedu si to bez něj představit.

11.12.2022 5 z 5

Neználkovy příhody Neználkovy příhody Nikolaj Nikolajevič Nosov

Kniha mého dětství, neználka jsem měla vždycky ráda. Byla to jedná z prvních knih,které jsem četla. Krásné vzpomínky. 100%.

17.04.2021 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Tak toto byl fakt masakr. Brutální,morbidní, ale dost dobře napsané. Autor každou novou knihou nasazuje vysokou laťku. Teď si asi na uklidnění svého tepu přečtu pohádku a pak se pustím do dalšího dílu:)Za mě 120%.

19.02.2021 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Po dlouhé době jsem sáhla do své knihovny pro svou oblíbenou Eriku Fosterovou od Roberta Bryndzy.Opět velké napětí, téma a přečtení knihy na jeden zátah. Perfektní počteníčko, já prostě tuto sérii miluju.Doporučuji všem, že mě 100%.

07.11.2020 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Další série rozečtena, velmi mě kniha překvapila. Konečně další dobrá česká detektivka. Určitě doporučuji přečíst. Za mě 100%. Doufám, že mají v knihovně další díl.

06.06.2022 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Tak se nám vrátila naše oblíbená inspektorka Erika Fosterová a její skvělý tým. Opět skvělé počteníčko,jak jinak. Pan autor píše prostě skvěle. V tomto díle Erika dostala trochu na frak, úrazy,ale to by nebyla ona,aby se nám holka z toho nedostala. Snad tu vzniká i nový vztah. No budeme se moc těšit na pokračování,snad nás autor nenechá dlouho čekat. Za mě 100%.

19.02.2023 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Tak tohle bylo fakt něco. Ráno jsem začala číst,a přes krátké přestávky jsem dočetla před půlnocí. Se zapálenou svíčkou a horkým čajem jsem nestačila otáček stránky a chvílemi se i bát. To se mi fakt líbilo,a přesto, že další díly mají malé hodnocení,jdu do dalších knih. Za mě 100%.

14.10.2021 5 z 5

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

Opravdu jednohubka. Ale určitě si ji přečtěte a je třeba se zamyslet, hlavně ten kdo hledá smysl života.

03.10.2021

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Další napínavý román Chrise Cartera,kde místo činu vypadá jako umělecké dílo.Opět mě Autor nezklamal, za mě 100%.Upozornit musím slabší povahy...nečíst, některé pasáže jsou dosti morbidní.

03.02.2021 5 z 5