ElikaBendova ElikaBendova komentáře u knih

Drobeček Drobeček Nathalie Jomard

Pobavilo me to

28.08.2020 5 z 5

Automobily: Jména, značky a znaky Automobily: Jména, značky a znaky Jiří Fiala

je to trochu cihla, ale je tam všechno co každý milovník aut potřebuje znát od historie až o současnost

26.08.2020 5 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Přečteno za 3 hodiny. Vypadalo to ze začátku jako klasický eroticko-romantický příběh, ale postupem zjišťujete, že to tak není. Jak spěla kniha ke konci pokaždé mě to překvapilo až k samotnému neočekávanému konci. Nečekejte knihu plnou děje. Je to jednoduchá kniha, ale vůbec ji to neuškodilo. Zbytečně to nepřitahovala za vlasy a ani neubírala.

21.08.2020 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Tolik jsem se tesila a tak neuveritelne se mi z toho chtelo zvracet. Jak nekdo muze mit rad knihu, kde kamen prca cihlu (ty vulgarni vyrazy byly asi to jediny nejlepsi) v dobe, kdy komunisti a stbaci kurvili zivoty obycejnym lidem? Ne diky. Nedocetla jsem a docitat nebudu.

19.08.2020 odpad!

Sejdeme se v knihkupectví Sejdeme se v knihkupectví Amy Meyerson

Ten konec mohla autorka zkratit tak o 20 stranek a knize by to spis prospelo. Neni to nic moc originalniho, ale za zpracovani si to 3* zaslouzi

18.08.2020 3 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

No není to taková bomba, jakou jsem očekávala.

08.08.2020 3 z 5

Tma Tma Jozef Karika

Tahle se mi libila vic nez trhlina. Neni to pro slabe zaludky.

21.07.2020 5 z 5

Pirátova milenka Pirátova milenka Shannon Drake (p)

Boooože ta Sky je taková pí+a, že jí není rovno. Nevadí mi sebevědomé ženy, které chtějí stát na vlastních nohách v historických romancích. Tohle ale co předváděla to bylo naprosto katastrofální. Nechápu, že Drakeová napsala do tak úžasného příběhu tu nejhorší, nejubožejší, nejprotivnější a nepjpitomější ženskou jakou kterou kdo kdy napsal. Celou knihu jsem ji chtěla zabít a čím víc příběh nabíral na tempu tím víc se zvyšovala i moje chuť a ke konci knihy jsem myslela, že to ani nedočtu. Ta holka nemá vůbec mozek, ale jenom já já já já já. Nikdy neposlechnu, budu se vzpírat, budu nadávat, budu dělat všechno opačně a budu si hrát na chudinku, který každý jenom ubližuje a přitom dostane se zbytečně tolikrát do ohrožení života. Sebe a i všechny ostatní postavy a ne jednou.

04.07.2020 2 z 5

Historie pirátství Historie pirátství Peter Lehr

Jako vážně autor čerpal na 280 stránek knihy o pirátech na 65 stránek plný citací a zdrojů? Napsal z těch 280 stran něco vůbec on sám? Posuďte sami.

28.06.2020

NHL - Oficiální ilustrovaná historie NHL - Oficiální ilustrovaná historie Arthur Pincus

Tahle kniha je opravdu nádherná, přehledná a je v ní úplně všechno. Každý větší i menší fanda hokeje si ji zamiluje a určitě se dozví i něco nového.

18.06.2020 5 z 5

Láska podle Shakespeara: Sen noci univerzitní Láska podle Shakespeara: Sen noci univerzitní Georgina Guthrie

Některé komentáře mě absolutně odradili od čtení třetího dílu, protože psali, že to byl díl naprosto zbytečný. Po dvou letech jsem se ke knize vrátila a jsem ráda, že jsem to udělala. Rozhodně stojí za to si přečíst pořádně i něco z vypořádáním s Danielovou minulostí a podívat se, jak to dopadlo i s dalšími postavami.

11.06.2020 5 z 5

Pád Pád Lauren Kate

po devíti letech konečně přišel čas, abych si celou sérii přečetla. Pád mě vtáhnul do děje i když téma pro většího znalce, než jsem já může být trochu neoriginální. Já jsem žádnou jinou knihu o andělech nečetla kromě série Krásní mrtví. Takže za mě ubírám hvězdy, protože za to nechutný opakování názvu školy Meče a kříže. Uvidíme co nám nabídnou další díly.

24.05.2020 3 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

dlouho jsem se bála toho, že je kniha jeden velký buřtíček. už se těším až si ho přečtu znova. Trvalo mi to jen 5 dní to slupnout jako malinu. Ty stránky prostě samy utíkaly. Animant a knihovníka si nejde nezamilovat.

02.05.2020 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

tak tohle byl propadák. nejslabší kniha, kterou jsem od Elle četla. Brutálně mě to zklamalo.

24.04.2020 2 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

srážím hvězdu za ten konec. musela jsem to číst dvakrát a některý pasáže třikrát, abych se v tom vůbec orientovala. každopádně napětí do posledních stránek.

24.04.2020 4 z 5

Špinavá práce Špinavá práce Christopher Moore

teda ten děj se tak strašně táááhne to je hrozný. nic podobnýho jsem zatím nečetla. všechny ty vtipné části byly skvělé. určitě si autor mohl odpustit ty pasáže o betasamcích. nejsem z ní nijak nadšená ale ani mě neurazila.

13.03.2020 3 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

To je taková správná blbost :-D Lehce parodie příběhů na všechny erotické knihy.

11.03.2020 4 z 5

Milostné dopisy slavných mužů 1 Milostné dopisy slavných mužů 1 kolektiv autorů

škoda, že knize asi ublížil překlad od jednoho překladatele. Přišlo mi, že všechny dopisy a básně psala jedna a tatáž osoba. Ovšem nic nemění na tom, že jsou to nádherné dopisy.

04.03.2020 4 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

tak tohle je odpad....

14.02.2020 odpad!

Výcvik štěněte den po dni Výcvik štěněte den po dni Mel Koring

škoda, že jsem knihu neměla již před lety, kdy jsem si pořizovala pejska. Sestavit cvičící plán byl u nás katastrofa. Každý pes je originál a i proto nemůžeme brát do puntíku přesně celý plán. rozhodně doporučuji.

11.02.2020 5 z 5