Pirátova milenka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Skye Kinsdaleová měla zářivě zlaté vlasy, podmanivé azurové oči – a nedozírnou cenu, protože byla snoubenkou zámožného muže. Svého nastávajícího však nikdy neviděla, a proto se vypravila za ním do Ameriky, aby mu do očí sdělila, že o svazek z rozumu nestojí. Její loď však přepadl proslulý pirát přezdívaný Stříbrný jestřáb, a tím z jejího života navždy vymazal ostatní muže – tedy i ty, které by mohla v budoucnu upřímně milovat. Skye zuřila a rozhodla se drzého piráta zničit, i kdyby za to měla tvrdě zaplatit... Všemi obávaný pán moří byl jejím věznitelem i otrokem. Stříbrný jestřáb si přísahal, že zlatovlasou krasavici zkrotí a přinutí ji, aby začala toužit po jeho vášnivém objetí. Podle zákonů moře mu patřila a on byl odhodlán přimět svou kořist, aby se z vlastní vůle stala pirátovou milenkou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/9548/piratova-milenka-9548.jpg 4.5193
Série:

Camerons Saga: North American Woman Trilogy 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Domino
Originální název:

A Pirate´s Pleasure, 1989


více info...
Nahrávám...

Komentáře (35)

Kniha Pirátova milenka

Lucka20
07. června

Toto je druhá kniha, kterou jsem od S. Drake zatím četla a je super.
To, jak Sky pořád bojuje s Jestřábem a pak i s Rocem je pěkné a napínavé.
Určitě doporučuji přečíst.

PerlaZP
05. února

Moc hezký příběh i když jsem, už od samého začátku tušila, kdo je ve skutečnosti Stříbrný Jestřáb...
Pouze jsem, tak trochu nepochopila, co má tento druhý díl společného s tím prvním - Žádnou spojitost jsem nenašla - Že by mi něco uniklo? - Vážně nevím...
Knížce dávám čtyři hvězdičky...


Aracely
23.09.2020

Po letech se mi znovu dostala do rukou tato kniha a myslím, že bych jí hodnotila jinak. Ne na *, ale na komentář předchozí.
Moc moc moc se mi to líbilo, dokonce jsem jí přečetla jednou a další den hned znovu jen ty pasáže, kde jsou spolu Jestřáb, Skye a Cameron a hrozně jsem se bavila.

Ať už pirát, který je velmi mírný a pokud na Skye vztáhne ruku a plácne jí, tak si to víc než zaslouží, protože ho vyprovokovala chováním rozmazleného děcka... Nebo Cameron jako její snoubenec, který si ve způsobech nezadá s Jestřábem a nebojí se svou snoubenku zkrotit...

Podle mého jí měli oba dát pořádně co proto, hlavně když se vrhala do nebezpečí a ohrožovala život všech, nad tím občas zůstával rozum stát.

I tak jsem ale měla Skye ráda a byla jsem zvědavá, jaké kousky zase vyvede. Historické romány nevyhledávám, ale tuto autorku mám moc ráda a hrozně dlouho jsem od ní nic nečetla a určitě to hodlám napravit.

Pokud stojíte o překvapení, tak nečtěte moc komentáře, jelikož některé prozrazují to hlavní...

Hezkou zábavu, milé slečny a dámy :-).

DUNIKO
18.08.2020

Nádhera ❤️❤️❤️

NightShade
04.07.2020

Boooože ta Sky je taková pí+a, že jí není rovno. Nevadí mi sebevědomé ženy, které chtějí stát na vlastních nohách v historických romancích. Tohle ale co předváděla to bylo naprosto katastrofální. Nechápu, že Drakeová napsala do tak úžasného příběhu tu nejhorší, nejubožejší, nejprotivnější a nepjpitomější ženskou jakou kterou kdo kdy napsal. Celou knihu jsem ji chtěla zabít a čím víc příběh nabíral na tempu tím víc se zvyšovala i moje chuť a ke konci knihy jsem myslela, že to ani nedočtu. Ta holka nemá vůbec mozek, ale jenom já já já já já. Nikdy neposlechnu, budu se vzpírat, budu nadávat, budu dělat všechno opačně a budu si hrát na chudinku, který každý jenom ubližuje a přitom dostane se zbytečně tolikrát do ohrožení života. Sebe a i všechny ostatní postavy a ne jednou.

Nikusscha
21.01.2020

Panečku, to byl nádherný příběh. Tento díl se autorce moc povedl. Mé srdce jásá. Já to vysoké hodnocení chápu na 100%.
Ihned jsem si zamilovala hlavní postavy. Ohledně Jestřába jsem měla jasno hned.
Teď jsem knížku dočetla a ještě teď se z toho třesu. Knížku jsem přečetla doslova jedním dechem. Ten nápad, ta pointa, wau ... Klaním se paní Drake :)

Kukicka
03.01.2020

Vubec mi nejde do hlavy zdejsi vysoke hodnoceni. Me to pripadalo jako amaterstina. Sice je to starsi kniha ale napsala pred ni desitky jinych. Byla to moje prvotina od autorky, ale obavam se, ze i posledni

TerezaMondeková
05.08.2019

Nádherná kniha. Mám ráda knihy s historickou romancí, kde je únos, nebo vikingové, piráti. V knize je dobrodružství, romantika, humor. Od této autorky jsem četla sérii Vikings trilogie a moc se mi líbila, takže další knihy od Shannon jsem nemohla nechat bez povšimnutí. A to velké odhalení, nebo překvapení na konci knihy... pro mě to překvapení nebylo. Tušila jsem, že to tak bude, protože tam bylo až moc podivných náhod. A taky jsem doufala, že to tak bude, protože vybírat si mezi Jestřábem a lordem Cameronem... to je nemožný. Jsem moc ráda, že to autorka vymyslela takhle. A epilog byl moc pěkný.

1