Pirátova milenka přehled

Pirátova milenka https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/9548/bmid_piratova-milenka-lPM-9548.jpg 4 222 222

Skye Kinsdaleová měla zářivě zlaté vlasy, podmanivé azurové oči – a nedozírnou cenu, protože byla snoubenkou zámožného muže. Svého nastávajícího však nikdy neviděla, a proto se vypravila za ním do Ameriky, aby mu do očí sdělila, že o svazek z rozumu nestojí. Její loď však přepadl proslulý pirát přezdívaný Stříbrný jestřáb, a tím z jejího života navždy vymazal ostatní muže – tedy i ty, které by mohla v budoucnu upřímně milovat. Skye zuřila a rozhodla se drzého piráta zničit, i kdyby za to měla tvrdě zaplatit... Všemi obávaný pán moří byl jejím věznitelem i otrokem. Stříbrný jestřáb si přísahal, že zlatovlasou krasavici zkrotí a přinutí ji, aby začala toužit po jeho vášnivém objetí. Podle zákonů moře mu patřila a on byl odhodlán přimět svou kořist, aby se z vlastní vůle stala pirátovou milenkou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

A Pirate´s Pleasure , 1989

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pirátova milenka. Přihlašte se a napište ho.

Bergerac16
29.10.2022 1 z 5

Je mi líto, ale mě prostě přijde, že si autorka dělá ze čtenáře spíš srandu. Tohle mi po skvělé trilogii Cameronů za občanské války přijde jako nedůstojná limonáda.

Ivusak7
25.02.2022 5 z 5

Skvěle napsáno, knížka mě moc bavila. Občas mi Skye přišla jako histerka, ale na druhou stranu jsem obdivovala její bojovnost...Roc úžasný od začátku do konce...pěkný díl ze série těším se již na 3 díl....

Maruš.D
30.07.2021 3 z 5

Stále to není úplně můj styl, ale rozhodně je to 100x lepší než předešlý díl. Je tu hodně dobrodružství, při kterém se nenudíte a je během celé knihy. Jestřáb a Roc jsou úžasné postavy a i přesto, že jsou tvrdohlavý jak mezci, tak jsem si je oblíbila. Za to se Skye jsem měla obrovský problém. Ta mě vytáčela už od začátku a bohužel to ani moc nepolevilo. Přišla mi hloupá, rozmazlená, tvrdohlavá a nevděčná. Rozhodně by jim prospěla komunikace, ale chápu, že kdyby fungovala, tak je ten příběh o ničem :D
Líbilo se mi pirátské prostředí a nejspíš proto byla kniha tak zajímavá. Nesedí mi styl psaní, ale číst se to dá.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pirátova milenka v seznamech

v Právě čtených2x