Heather Graham Pozzessere

Heather Graham, Shannon Drake · pseudonymy

americká, 1953

Přidat do oblíbených
Koupit knihy

Populární knihy

/ všech 54 knih

Komentáře (23)

Bergerac16
Bergerac16
11.10.2022

Tuto autorku jsem objevila až v těchto dnech, obálky jejích knih mají tak brutální obrázek (vždy fitkový obnažený svalovec a polonahá žena v extázi:-)), že jsem musela ukecat sama sebe, abych příběhu dala šanci.
Cameron saga: Civil War trilogy je úžasná!!!! Nenechte se odradit debilními obrázky na přebalu, jen v ČR volí takovou grafiku, u překladů do jiných jazyků jsou obálky vkusné.

Lucy228
Lucy228
12.01.2021

Doporučuji patří k nejlepším autorkám.


Oloucha
Oloucha
24.09.2020

Přiznávám, že autorku jsem objevila teprve nedávno, a to letos na jaře. Zkrátka - nechtěla jsem myslet na covid-19 a rozhodla se zapomenout na starosti všedních dní. :-) Tudíž jsem nejdříve oprášila Jude Deveraux a tak nějak se dobrala až k Shannon Drake (Heather Graham). A protože jsem původním vzděláním historik, musím uznat, že její historické romance jsou, co se týče historických faktů, opravdu propracované a na údaje se můžete 100% spolehnout. Ale protože jsem od přírody taky dost cvok, rozhodla jsem se, že přečtu všechny knihy, které od ní vyšly (klidně i ve slovenštině). A proč to vlastně všechno píšu - téměř se mi to už podařilo, a to i díky členkám "Databaze", od kterých jsem pár knížek, které chyběly, dokoupila. (Dámy, díky!). Ale chybí mi už přečíst jen jednu jedinou - "Okouzlujícího únosce". Skoro už jsem ho měla, ale byla tu čtenářka rychlejší :-) Proto zkouším zoufalý pokus: nemáte někdo tip, kde by se kniha dala sehnat? Prolezla jsem už všechny dostupné antikvariáty on-line i fyzicky (Plzeň a okolí), ale je to to zatím marné... Moc děkuji za jakýkoli nápad! (To víte, když si ženská vezme něco do hlavy...)

Ivusak7
Ivusak7
16.06.2020

Další spisovatelka co její historické romány stojí za to. Serie Grahamů byl skvělá. Její knížky bývají napínavé a zajímavé, člověk se občas dozví i něco zajímavého. Patří mezi mé další oblíbené spisovatelé. A všem těm, kteří mají romantickou povahu a lásku k historickým románům musím jen doporučit :)

Marghe24
Marghe24
22.01.2020

Dobré historické oddechovky, palec nahoru!

TerezaMondeková
TerezaMondeková
07.10.2019

Opravdu si myslím, že Shannon patří mezi nejlepší autory, kteří píšou knihy o historické romanci. Sice její knihy mají vždycky stejný příběh "nenávidím, nenávidím, odolávám, odolávám, podlehnu a miluju". Přijde mi, že takhle je to vždycky v její knize, ale nemůžu úplně říct, že by mi to vadilo. Každý její příběh se mi líbí. Nechybí tam momenty překvapení, ani zvrat. Příběhy nejsou zbytečně zdlouhavý. Nechybí tam romantika, napětí, nebezpečí. Jsou to i skvělé oddychovky.

DUNIKO
DUNIKO
07.05.2018

Patří mezi mé oblíbené autorky,knihy mají šmrnc a grády.

účetní
účetní
23.03.2017

SD také řadím mezi jednu z nejlepších autorek historických romancí, byla jednou z prvních, jejíž knihy jsem začala kupovat, je prostě skvělá. Vše důležité padlo už v předchozích komentářích, takže už ani není co dodat.

angelbooks
angelbooks
30.12.2016

Románů jsem od této autorky sice nečetla moc, ale za to se mi ty, které jsem četla, moc líbili.
Doporučuji :) určitě nebudete litovat :).

Xena011
Xena011
05.03.2016

V kniháh, které jsem od spisovatelky zatím přečetla, se stále opakuje stejný scénář. Ten mě ale nikdy neomrzí a s nedočkavostí hltám každou stránku, jak se co vyvrbí. Nakonec vše dobře dopadne. Nejvíc se mi líbí, jak autorka dokáže zasadit romantický příběh do skutečných historických dějin, a díky tomu čtenáře také přiučí trochu historii. Samozřejmě musí brát knihu s nadsázkou a nesmí věřit každému detailu, protože si tam autorka tu a tu postavu dosadila a vymyslela, ale životy hlavních historických postav, jednotlivé bitvy jsou opravdu podle skutečných dějin. Jen mě občas naštve, že se hlavní hrdinky chovájí jako hloupé husičky. Škoda, že krásný vztah a oddanost je pouze na papíře. Jako vždy se kniha nádherně čte a s hrdostí obdivuju kouzelné pero v rukou této skvělé autorky. Nejlepší je, že většina těchto knih je vydána ještě dřív, než jsem se vůbec narodila, ale tyto super knihy jsou stejně nadčasové pro ty , ktěří milují dějiny.

110022
110022
18.01.2016

Super autorka, kterou jsem si dala do oblíbených.

veronika8869
veronika8869
04.01.2015

Další z mých oblíbených autorů. Některé knížky se čtou jedna báseň, ale k některým se vracím méně ráda. Ale zatím tam najdu vše, co mám ráda - tajemno, napětí, vášeň, romantika, erotika :-)

havrmoni
havrmoni
21.10.2014

Vikings trilogy neměla chybu,oddechové čtení-romantika,erotika a doba i místo, do které jsou příběhy zasazeny. Velmi příjemné čtení. Po přečtení dalších knih od této spisovatelky musím doplnit, že nejen Vikings,ale i Graham Family a Camerons jsou velmi příjemné čtení a spisovatelku jsem s chutí zařadila mezi oblíbené a jsem si jistá,že jsem její knihy nečetla naposledy. Nejhezčí ze všech je Ondina,to je prostě nááááádhera :-) Musím souhlasit s komentářem dole,hrdinky jsou a to bohužel ve většině jejích knih, na zabití a kazí požitek z jinak hezké knihy.

Nibiru
Nibiru
13.08.2014

Tuto spisovatelku historických romancí jsem si sice dala mezi oblíbené, ale mezi jejími knihami jsou dost propastné rozdíly, co se kvality týče. Některé knížky jsem doslova zhltla (např. série Vikingové), ostatní jsem vůbec nedočetla kvůli doslova debilitě hlavních hrdinů, většinou bohužel ženských postav, a to je škoda. Protože v životě většinou bývá chytřejší a důvtipnější vždycky žena:-)) Ona je ta, co otáčí krkem mužovy hlavy:-))). Mám ráda charakterní, odvážné a byť i citově oddané, tak rozhodně ne hloupé hrdinky, což její bohužel často jsou.....

smuma
smuma
11.02.2014

Její knihy se nesmí číst moc za sebou, protože je trochu klišé, jak se hrdinové strašně nenávidí a pak bác velká láska...:-)

TerezaB
TerezaB
15.11.2013

Jedna z nejlepších spisovatelek. Mám ráda knihy z minulých staletí a od ní ještě radši

renefer
renefer
12.07.2013

Moje nejoblíbenější autorka historických romancí. Díky ní jsem začala číst i tento žánr.

pavlina123
pavlina123
30.05.2013

Pro mě nejlepší autorka historických románů, její knížky si nepůjčuji ale rovnou kupuji.

gabca007
gabca007
07.03.2013

Pro mne je to nejlepší autorka historických romancí.

zuza264
zuza264
16.12.2012

Moje první od S.D. a patří mezi mé nejoblíbenější.

Lucie249
Lucie249
03.04.2012

Skvěla autorka, její knihy mám hrozně ráda:))

ina77
ina77
06.03.2012

Nádherně propracované knihy. Doufám, že jich bude ještě hodně!

ewisek22
ewisek22
17.01.2012

Shannon Drake je bezesporu jedna z nejlepších spisovatelek historických romancí. Její "dámy v nesnázích", "krutí piráti" a další hrdinové mě vždy dostanou:)) Neskutečně kvalitní a hlavně oddechové čtivo:))