Koupit knihy

Heather Graham Pozzessere

Heather Graham · Shannon Drake pseudonymy

americká, 1953


Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 54 knih

Komentáře (22)

Lucy228
12.01.2021

Doporučuji patří k nejlepším autorkám.

Oloucha
24.09.2020

Přiznávám, že autorku jsem objevila teprve nedávno, a to letos na jaře. Zkrátka - nechtěla jsem myslet na covid-19 a rozhodla se zapomenout na starosti všedních dní. :-) Tudíž jsem nejdříve oprášila Jude Deveraux a tak nějak se dobrala až k Shannon Drake (Heather Graham). A protože jsem původním vzděláním historik, musím uznat, že její historické romance jsou, co se týče historických faktů, opravdu propracované a na údaje se můžete 100% spolehnout. Ale protože jsem od přírody taky dost cvok, rozhodla jsem se, že přečtu všechny knihy, které od ní vyšly (klidně i ve slovenštině). A proč to vlastně všechno píšu - téměř se mi to už podařilo, a to i díky členkám "Databaze", od kterých jsem pár knížek, které chyběly, dokoupila. (Dámy, díky!). Ale chybí mi už přečíst jen jednu jedinou - "Okouzlujícího únosce". Skoro už jsem ho měla, ale byla tu čtenářka rychlejší :-) Proto zkouším zoufalý pokus: nemáte někdo tip, kde by se kniha dala sehnat? Prolezla jsem už všechny dostupné antikvariáty on-line i fyzicky (Plzeň a okolí), ale je to to zatím marné... Moc děkuji za jakýkoli nápad! (To víte, když si ženská vezme něco do hlavy...)

Ivusak7
16.06.2020

Další spisovatelka co její historické romány stojí za to. Serie Grahamů byl skvělá. Její knížky bývají napínavé a zajímavé, člověk se občas dozví i něco zajímavého. Patří mezi mé další oblíbené spisovatelé. A všem těm, kteří mají romantickou povahu a lásku k historickým románům musím jen doporučit :)

Marghe24
22.01.2020

Dobré historické oddechovky, palec nahoru!

TerezaMondeková
07.10.2019

Opravdu si myslím, že Shannon patří mezi nejlepší autory, kteří píšou knihy o historické romanci. Sice její knihy mají vždycky stejný příběh "nenávidím, nenávidím, odolávám, odolávám, podlehnu a miluju". Přijde mi, že takhle je to vždycky v její knize, ale nemůžu úplně říct, že by mi to vadilo. Každý její příběh se mi líbí. Nechybí tam momenty překvapení, ani zvrat. Příběhy nejsou zbytečně zdlouhavý. Nechybí tam romantika, napětí, nebezpečí. Jsou to i skvělé oddychovky.

DUNIKO
07.05.2018

Patří mezi mé oblíbené autorky,knihy mají šmrnc a grády.

účetní
23.03.2017

SD také řadím mezi jednu z nejlepších autorek historických romancí, byla jednou z prvních, jejíž knihy jsem začala kupovat, je prostě skvělá. Vše důležité padlo už v předchozích komentářích, takže už ani není co dodat.

angelbooks
30.12.2016

Románů jsem od této autorky sice nečetla moc, ale za to se mi ty, které jsem četla, moc líbili.
Doporučuji :) určitě nebudete litovat :).

1