Heather Graham Pozzessere

Heather Graham, Shannon Drake pseudonymy

americká, 1953 statistiky · web

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 57 knih

Komentáře (20)

Přidat komentář
Ivusak7
16. června

Další spisovatelka co její historické romány stojí za to. Serie Grahamů byl skvělá. Její knížky bývají napínavé a zajímavé, člověk se občas dozví i něco zajímavého. Patří mezi mé další oblíbené spisovatelé. A všem těm, kteří mají romantickou povahu a lásku k historickým románům musím jen doporučit :)

Marghe24
22. ledna

Dobré historické oddechovky, palec nahoru!

TerezaMondeková
07.10.2019

Opravdu si myslím, že Shannon patří mezi nejlepší autory, kteří píšou knihy o historické romanci. Sice její knihy mají vždycky stejný příběh "nenávidím, nenávidím, odolávám, odolávám, podlehnu a miluju". Přijde mi, že takhle je to vždycky v její knize, ale nemůžu úplně říct, že by mi to vadilo. Každý její příběh se mi líbí. Nechybí tam momenty překvapení, ani zvrat. Příběhy nejsou zbytečně zdlouhavý. Nechybí tam romantika, napětí, nebezpečí. Jsou to i skvělé oddychovky.

DUNIKO
07.05.2018

Patří mezi mé oblíbené autorky,knihy mají šmrnc a grády.

účetní
23.03.2017

SD také řadím mezi jednu z nejlepších autorek historických romancí, byla jednou z prvních, jejíž knihy jsem začala kupovat, je prostě skvělá. Vše důležité padlo už v předchozích komentářích, takže už ani není co dodat.

angelbooks
30.12.2016

Románů jsem od této autorky sice nečetla moc, ale za to se mi ty, které jsem četla, moc líbili.
Doporučuji :) určitě nebudete litovat :).

Xena011
05.03.2016

V kniháh, které jsem od spisovatelky zatím přečetla, se stále opakuje stejný scénář. Ten mě ale nikdy neomrzí a s nedočkavostí hltám každou stránku, jak se co vyvrbí. Nakonec vše dobře dopadne. Nejvíc se mi líbí, jak autorka dokáže zasadit romantický příběh do skutečných historických dějin, a díky tomu čtenáře také přiučí trochu historii. Samozřejmě musí brát knihu s nadsázkou a nesmí věřit každému detailu, protože si tam autorka tu a tu postavu dosadila a vymyslela, ale životy hlavních historických postav, jednotlivé bitvy jsou opravdu podle skutečných dějin. Jen mě občas naštve, že se hlavní hrdinky chovájí jako hloupé husičky. Škoda, že krásný vztah a oddanost je pouze na papíře. Jako vždy se kniha nádherně čte a s hrdostí obdivuju kouzelné pero v rukou této skvělé autorky. Nejlepší je, že většina těchto knih je vydána ještě dřív, než jsem se vůbec narodila, ale tyto super knihy jsou stejně nadčasové pro ty , ktěří milují dějiny.

110022
18.01.2016

Super autorka, kterou jsem si dala do oblíbených.

1