ElikaBendova ElikaBendova komentáře u knih

On On Elle Kennedy

mě se hlavně líbí, po všem tom co se již zmíněno v komentáři od Saj mon to, že se najednou z heteráka nestal homosexuál, jak to někdy bývá, ale že je Jamie bisexuál a zachovalo si to tu trochu reální linku.

23.09.2019 5 z 5

Je čas jít spát Je čas jít spát Anita Bijsterbosch

Tohle fakt ne! Existují mnohem krásnější knžíky pro děti, než je tohle.

20.09.2019 odpad!

Upřímnou soustrast Upřímnou soustrast Guillaume Bailly

Na tenhle styl humoru musíte být naladěni na správnou vlnu, jinak vám to bude připadat trapné a nic vám to neřekne. Pokud máte rádi černý humor a další podobné, tak je to velmi vtipná kniha. Skoro u všech příběhů jsem se smála a u některých mi ukápla slza. škoda, že poukazuje na lidskou blbost, chamtivost a nezájem jak mezi živými tak i mrtvými.

12.09.2019 5 z 5

Trochu víc Trochu víc Lydia Strong

Ani tentokrat jsem se nezklamala. Miluju jeji knihy. Trochu vic me opravdu bavila. Urcite si ji v nejblizsi dobe prectu znovu.

10.09.2019 5 z 5

Kakébo - Japonské umění ušetřit peníze Kakébo - Japonské umění ušetřit peníze Fumiko Chiba

no čekala jsem od toho mnohem víc než jen deník s rozepsaným plánkem výdajů na celý rok

06.09.2019 1 z 5

Achillova pata a jiné patálie Achillova pata a jiné patálie Milan Slezák

obálka je naprosto odrazující od samotné knihy. přesto mi to nedalo a podívala jsem se dovnitř. vysvětlení běžně používaných výrazů a jejich vysvětlení s minulostí se mi moc líbí a hodně mě některé výrazy překvapily.

06.09.2019 3 z 5

Hřiby Hřiby Michal Mikšík

šikovná malá příručka, která se v lese určitě neztratí. Jsou tam druhy, které bych normálně považovala za jedlé nebo naopak za jedovaté.

05.09.2019 4 z 5

Volte mě! Volte mě! Matt Stanton

katastrofa

04.09.2019 odpad!

Svět v plakátech Svět v plakátech David Rymer

čekala jsem něco víc než jen staré reklamní plakáty

04.09.2019 2 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

prvních sto stran jsem neměla vůbec ponětí, že tam jsou dvě časový linky, než se mi tam jedna událost opakovala podruhé. minulost předtím než ztratila paměť a minulosti po tom co ztratila paměť. Jestli se hodláte do toho pustit tak doporučuji dávat velký pozor. Potom už je to docela přehledné a dá se orientovat krásně. Je to moje první kniha od Jojo a neuvěřitelně tuto doporučuji. Nikdy se mi nestalo, že bych u knihy brečela. Tato se mnou mávala emocemi jako šílená. Občas mi to přišlo trochu jako velký gatsby, ale když si čtete ty dopisy, je to jako kdybyste se propadli od pár desítek let zpátky a úplně to prožíváte.

01.09.2019 4 z 5

Obhájce Obhájce Victor Methos

ani to nemusíte číst :-D stačí anotace, úvod a výsledek vám napíšou na předposlední stranu příběhu

25.08.2019 2 z 5

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

To je tak krásně miloučké a pořád realistické Ty kresby jsou naprosto úchvatné. Jako komix moc moc moc se mi to líbilo. Konečně bylo fajn to nejen číst, ale i vidět a nemuset si všechno představovat. Jednotlivé postavy jsou i přesto propracované, že se můžeme do jejich emocí krásně vžít. Už se těším až vyjde další díl v knižní podobě. Je fajn najít něco originálního v době rozmachu gay knih.

20.08.2019 5 z 5

Tma mezi hvězdami Tma mezi hvězdami Atticus (p)

Je to strašné. Přečteno za 20 minut v knihkupectví. Básničky jsou všechny ve stylu volného verše a je to absolutně o ničem.

19.08.2019 odpad!

Příběh zděšeného muže Příběh zděšeného muže Adam T. Blahosz

až na pár sprostých vět, které mou zvědavost navnadily, když jsem nahlédla, mě to absolutně nezaujalo. vyprávění je o ničem.

13.03.2019 1 z 5

Sám mezi všemi Sám mezi všemi Katrin Walldová

Já absolutně nenacházím slov. Tohle bych v životě nečekala, ale tohle mi absolutně vyrazilo dech ve všech ohledech. Kniha má všechno co si čtenář jako já může přát. Miluju, když kniha není jen sladké cukrování a předvídatelný děj, ale objevují se tam sprostá slova a má to temnější příběh, který hltáte stránku po stránce, protože nevíte, jak to bude pokračovat a hlavně, jak to skončí. Zařazuji mezi svoje srdcovky. Anotace vlastně vůbec nic o příběhu neřekne a o to víc je překvapením, do čeho se vlastně začtete. Adamova minulost je perfektní a ty prolínající příběhy z pohledu druhých postav jsou fakt propracované. Přečetla jsem spousty lgbt knih, ale všechno to vem čert... Sám mezi všemi zůstaneš v mém srdci...

28.02.2019 5 z 5

Jak milovat lorda Ashe Jak milovat lorda Ashe Sally MacKenzie

Upřímě hodně lidí tento díl haní, ale mě se líbil nejvíc. Asi budu jediná komu ta vévodkyně lásky spíš překážela.

12.02.2019 4 z 5

Harry Potter – Sbírka hůlek Harry Potter – Sbírka hůlek Monique Peterson

Cena je trochu moc natazena, ale obsahove je to skvela kniha, ktera nesmi chybet ve sbirce potterheadu

07.12.2018 4 z 5

Úchylův kapesní průvodce bizarními touhami ukrytými v našem podvědomí Úchylův kapesní průvodce bizarními touhami ukrytými v našem podvědomí Dennis DiClaudio

od tak vypečeného názvu jsem čekala mnohem víc. něco více temnějšího, ale přesto je to skvělý průvodce základními odchylkami.

25.09.2018 3 z 5

Atlas zemí, které neexistují Atlas zemí, které neexistují Nick Middleton