Jak milovat lorda Ashe

Lord Ash, nejstarší syn Vévodkyně lásky, žije už osm let v podivném manželství, které nenechává spát nejednu londýnskou klepnu. Smetánka spekuluje o rozvodu a vdavekchtivé dámy se nemohou dočkat, až bude dědic vévodského titulu volný. Vždyť roky ubíhají a třicetiletý lord Ash stále nemá pokračovatele rodu. A přesně z toho důvodu se Ash vydává za svojí ženou Jess, jež žije řadu let v odluce na vzdáleném panství. Podaří se mu manželství zachránit, nebo jejich vztah definitivně spěje ke skandálnímu rozchodu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/220508/vevodkyne-lasky-jak-milovat-lorda-a-Zuv-220508.jpg 3.896

Vévodkyně lásky 3.

Vydáno, Ikar (ČR)

Loving Lord Ash, 2014

Kniha Jak milovat lorda Ashe

petraj30
04.08.2019

Kniha se mi líbila nejvíc z celé série. Epilog byl úžasný.

Eliot30
18.02.2019

Upřímně tady jsem byla hodně napnutá, ale dočkala jsem se šťastného konce a epilog na konci série naprosto úžasný!

NightShade
12.02.2019

Upřímě hodně lidí tento díl haní, ale mě se líbil nejvíc. Asi budu jediná komu ta vévodkyně lásky spíš překážela.

rampapa
06.01.2019

Pěkně se četla.

luci33
14.09.2018

Čte se to rychle a na konci jsem zjistila, že to vlastně o ničem nebylo. Nějak jsem tu lásku hrdinům nevěřila a zachraňovat před "hanbou" holku od koní... to bych mezi smetánkou chtěla vidět. Oba byli studení jak psí čumák, prkenní až toporní. Nejlepší byl Roger alias Trendall.

LimedkaMikki
09.02.2018

Jedno je jisté, zatímco jsou autorky, které si umí udržet kvalitu svých děl více méně na té stejné úrovni, tahle se mezi ně neřadí. Díl od dílu je to horší a horší a to má tato série jen 3 díly. Radši ani nechci domýšlet, jak by to dopadlo, kdyby vévodkyně lásky neměla jen tři děti. I když přečíst si případný osud dcery by mohlo být docela zajímavé.

jaja1989
02.12.2017

Rozhodne nejhorsi dil.
Ja bych si rozhodne nevzala nekoho o kom.si.myslim ze me podvedl to je.blbost.

Lee7
26.02.2017

Třetí díl jsem vzala jedním dechem. Těšila jsem se na něj z ukázek v prvních dvou dílech. A opravdu mě bavil a závěr se mi líbil. Spisovatelku jsem si za tyto knihy oblíbila a těším se na něco dalšího :)