Úchylův kapesní průvodce bizarními touhami ukrytými v našem podvědomí

Kniha podává stručný, avšak ucelený přehled o běžných i méně obvyklých sexuálních úchylkách, včetně názorných příkladů z praxe. Ilustrováno!

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47618/uchyluv-kapesni-pruvodce-bizarnimi--QzC-47618.png 3.937
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno, Volvox Globator

The deviant´s Pocket Guide to Outlandish Sexual Desires Barely Contained in Your Subconscious, 2008

Kniha Úchylův kapesní průvodce bizarními touhami ukrytými v našem podvědomí

Layyen
26.10.2018

Vtipně psané, zajímavé :D pobaví, občas i překvapí

NightShade
25.09.2018

od tak vypečeného názvu jsem čekala mnohem víc. něco více temnějšího, ale přesto je to skvělý průvodce základními odchylkami.

DK197
18.08.2017

Já se poučila a pobavila najednou. A pobavením nemyslím výsměch neobvyklým sexuálním praktikám. Pouze si dovoluji se tomu v soukromí pousmát, ale nesmála bych se nikomu, kdo tyto praktiky má rád. Navíc každý, každý máme v sexu to své. A nemůžeme za to. Ke všemu je pozitivem autorova snaha o humorné odlehčení textu. Mám jedinou výčitku - škoda, že kniha není delší. :-)

LordSnape
31.01.2016

Takový rádoby šokující výběr. Některé úchylky byly podle mě vybrány jen z důvodu, že jsou buď komické (z pohledu normálního člověka), anebo řekněme podivné. Jiné, sociálně více pobuřující a známé, byly ponechány stranou v zadním rejstříku knihy, jako třeba gerontofilie nebo pedofilie. DiClaudio se snaží hodně o odlehčení textu a jakousi vtipnou glosu při představování úchylky, ale moc se mu to nedaří. V případě psychologického pozadí zas namísto aby byl vážný a dovedl to zarámovat, snaží se opět o zlehčení čtení a nějakou tu statistiku co potěší šťouraly. Některé věci mi přišly zajímavé, jinak je kniha určena spíše pro zábavu, než nějaký hlubší vhled či studii.

Romanka89
14.01.2016

I já jakožto milovnice markýze de Sade jsem občas žasla, na co všechno člověk může být úchylný. Kniha je psaná vtipnou formou, takže i když některé úchylky zrovna nejsou Váš šálek čaje, musíte se prostě usmívat.

Najděte si svého marťana
Najděte si svého marťana
Pět jazyků lásky
Pět jazyků lásky
Humorné příhody očima odvážného otce
Humorné příhody očima odvážného otce
Jak drahé je zdarma?
Jak drahé je zdarma?

BDSM sexuální úchylky erotika sex sexualita fetiš sexuální fetiš

Autor knihy

Kniha Úchylův kapesní průvodce bizarními touhami ukrytými v našem podvědomí je v

Právě čtených1x