Je čas jít spát

Je čas jít spát https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394398/bmid_je-cas-jit-spat-RK2-394398.jpg 4 14 9

Je čas jít spát! Koťátko už je unavené. Všechna zvířátka zívají. Potichu, chrochtavě, pomalounku. A co děťátko, také se mu už chce spinkat? Veselá a hravá knížka se zívacími okýnky je plná ospalých zvířátek...

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Pikola

Iedereen gaapt

Maku.17
20.09.2022 4 z 5

Je to takové milounké. Hned jsem to musela děťátku koupit, protože má rádo listování v knihách, otevírání "okének" a barevné obrázky.

ladush
26.06.2022 5 z 5

Dcera knihu miluje a napodobuje zvuky zívání při otevírání pusinek ...je jí 14 měsíců. Krásné ilustrace a poměrně dost stránek. Moc hezké :)

muchomurka
25.02.2022 4 z 5

Objevily jsme s Bambulkou ve výprodeji v knihkupectví a zaujala nás, tak jsem si ji koupily. A není špatná, akorát že to zívání funguje jen na mě a manžela, na Bambulku ne. :) Líbí se mi na ní to opakování a zklidnění. Tak uvidíme, až ji přečteme večer, třeba zafunguje spolu s únavou.

Quarantino
14.10.2021 5 z 5

Mám rád otvírací okýnka v knížkách. A už mám skoro tolik zubů jako ten krokodýl!

Litocha
26.04.2021 4 z 5

Roztomilé leporelo pro ty úplně nejmenší. Některá zívající zvířata pobavila i mě. Nechybí ani pointa, já jsem spokojená.

ElikaBendova
20.09.2019 odpad!

Tohle fakt ne! Existují mnohem krásnější knžíky pro děti, než je tohle.

kercah
03.07.2019 5 z 5

Moc hezky zpracované. Obrázky jsou líbivé a děti zaujmou ????.

bibi.r
12.01.2019 5 z 5

Skvělá.
Synovi i mně se opravdu moc líbila. Výborný nápad.
Vhodná pro úplně nejmenší děti (klidně i od 1 roku). Výborná pokud si chcete s dětmi založit rituál čtení před spaním.

lenkaBajza
01.12.2018 4 z 5

No...nemuzeme hodnotit textovou cast knihy- zadna temer neni!
Pokud se ale zamerime na ilustrace knihy, jsou fajn,a dceru moc zaujaly. Hlavne ´zívací´ okynka:)

Anita Bijsterbosch
nizozemská, 1961
2018  86%Je čas jít spát
2022  100%Co vidíš? První slova a obrázky

Kniha Je čas jít spát je v