Po tvém boku

Když Autumn zjistí, že zůstala zamčená v knihovně, myslí si, že už to nemůže být horší. Až do té chvíle, než přijde na to, že Dax tam skončil s ní. Autumn toho o Daxovi moc neví – prý je to samotář, a jednou se dokonce zapletl do nějaké bitky a skončil v polepšovně. Ale je si naopak jistá tím, že je asi tou poslední osobou, se kterou by chtěla někde zůstat celý víkend zavřená. A tak si prostě jen dokola připomíná, že je jen otázkou času, než si její přítel Jeff všimne, že ji nechal v knihovně, a vrátí se pro ni. Jenže Jeff se nevrátí. A tak musí Autumn jíst pár dní jen jídlo z automatu a bavit se s divným klukem. Naštěstí ale zjistí, že Dax není zas tak zvláští a že si dobře rozumí. Dokonce víc, než si kdy Autumn s jakýmkoli jiným klukem rozuměla. Můžou ale jejich pocity přežít konec víkendu a návrat do jejich původních životů?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347520/po-tvem-boku-keR-347520.jpg 4.3673
Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

By Your Side, 2017

Kniha Po tvém boku

Fortuna7

Milá oddechová kniha. Hlavní postava Autumn mi byla moc sympatická a Dax je tak super.
(SPOILER!) Čekal jsem něco trochu jiného, takže když se v ⅓ knihy dostali ven z knihovny, byla jsem z toho trochu vykolejená...
4⭐ dávám kvůli některým částem, které mi přišli hodně natahované a moc mě nebavili, ale posledních cca 20 stran je skvělé a sladké čtení, které vám mohu jen doporučit!

Ella161

Moje první kniha od téhle autorky! Zaujala mě jak obálka, tak anotace. Jsem ráda, že jsem si knihu koupila a tím narazila na tak skvělou autorku :)

DejSemTuKnihu

Krásná oddechová knížka Kasie Westové, která zklame jen málokoho. Sympatická hlavní hrdinka Autumn společně s Daxem a ostatními zpříjemnili děj natolik, že se od knihy prakticky nešlo odtrhnout.

knihomolkaL

Milá, příjemná četba. Super na odpočinek a odreagování.

Acourtofbook

Tohle je rozhodně moje nejoblíbenější knížka od autorky. Četla jsem ji už asi po čtvrté a nejspíš mě nikdy neomrzí. Myslím si, že tahle knížka se bude líbit každému knihomolovi, protože přeci jenom se děj z velké části točí okolo knih. Co na knížkách od Kasie West obdivuju, je to, že dokáže do každého svého díla dostat i nějaké vážnější téma a díky tomu to není jenom tak leda jaká young adult romantická linka. Autorčin styl psaní je neskutečně čtivý, já knihu měla přečtenou za dva dny a i vám garantuji, že ji nebudete chtít jen tak odložit. Musím taky vyzdvihnout to, jak Kasie West dokáže udělat to, že v tři sta stránkové knize si s hlavními postavami vytvoříte takový vztah, jako si někdy nevytvoříte s postavami v nějaké obsáhlé sérii. Autumn je jedna z mých nejoblíbenějších hrdinek a Dax byl prostě miláček. Kniha se může ze začátku zdát předvídatelná, ale musím říct, že i tak se tam stalo spoustu zvratů, které jsem fakt nečekala. Jenom mě teda pokaždé, když knihu čtu, mrzí, že ta část, kdy jsou dvě hlavní postavy v knihovně, není delší, protože ta mě na tom vždycky baví nejvíc.

5⭐/5⭐ Rozhodně jedna z mých nejoblíbenějších romantických young adult knížek a zároveň moje top od Kasie West.

sydneysage04

Úžasná kniha, rozhodně doporučuji

_Brunetka_

Tahle bomba by vás podle mě neměla minout. Autorka se může pyšnit čtivým a naprosto skvělým stylem psaní, který vám sedne jako hrnec na p*del a nenechá vás od knížky odejít, naopak vás k ní připoutá – možná vám dokonce přiroste k ruce? Příběh vás chytí a pohltí, je naprosto bez hluchých míst a líbí se mi ten originální prvek v podobě uvěznění v knihovně (co by za to naše knihomolská srdce dala). Hlavní hrdinové jsou jednoduše bomboví, Autumn je skvělá holka, která má zároveň i své mouchy, ale přesto byste ji hned brali jako svou kamarádku a Dax je přesně tím důvodem, proč se někteří z nás dokážou zamilovat do knižních postav, víc netřeba říkat. Romantická linka byla pozvolná, ňuňu, překrásná, roztomilá,… a já ji prožívala, jako by na tom závisel můj život. Líbil se mi taky zajímavý prvek, který sem autorka zakomponovala v podobě úzkostné poruchy, bylo obohacující nakouknout takovému člověku do hlavy (i když si teď myslím, že tu poruchu mám někdy taky) a určitě v tomto díle vidím i nějaké poselství pro lidi, kteří jí i trpí i netrpí. Tahle kniha ze mě doslova cucala emoce a vás taky přiměje k řadě věcí - culila jsem se jako blázen, brečela dojetím, brečela, když se objevila nějaká překážka ve vztahu hlavních hrdinů (vlastně jsem brečela pořád),…tohle není zdravý. Konec byl nádherný. Říkala jsem si, že tomuhle nemůžu dát plný počet, ale jak jinak bych to teda měla hodnotit? Vždyť jsem u čtení vyloženě učůrávala štěstím a blahem.

Ronnie37

I love you, Kasie :33

Tohle byla jedna z mých prvních knížek, a asi mě to i motivovalo kupovat si další a další knížky :D

Fakt dobrá knížka :3