Po tvém boku

Když Autumn zjistí, že zůstala zamčená v knihovně, myslí si, že už to nemůže být horší. Až do té chvíle, než přijde na to, že Dax tam skončil s ní. Autumn toho o Daxovi moc neví – prý je to samotář, a jednou se dokonce zapletl do nějaké bitky a skončil v polepšovně. Ale je si naopak jistá tím, že je asi tou poslední osobou, se kterou by chtěla někde zůstat celý víkend zavřená. A tak si prostě jen dokola připomíná, že je jen otázkou času, než si její přítel Jeff všimne, že ji nechal v knihovně, a vrátí se pro ni. Jenže Jeff se nevrátí. A tak musí Autumn jíst pár dní jen jídlo z automatu a bavit se s divným klukem. Naštěstí ale zjistí, že Dax není zas tak zvláští a že si dobře rozumí. Dokonce víc, než si kdy Autumn s jakýmkoli jiným klukem rozuměla. Můžou ale jejich pocity přežít konec víkendu a návrat do jejich původních životů?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347520/big_po-tvem-boku-keR-347520.jpg 4.2810
Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

By Your Side, 2017

Kniha Po tvém boku

Veber

Příjemná oddechovka.

E.T.007

Veľmi príjemná oddychovka. Taký ľahký, nepresladený príbeh, pri ktorom vypnete a len sa ním necháte unášať ako pierko vánkom.

Alienn

Další z knih, kterou jsem si vypůjčila v knihovně mé dcery a přečtení určitě nelituji. Sympatické hlavní postavy, příjemné, oddechové čtení.

mina_harker

Jedna z nejlepších knih od Kasie West, spolu s Náhradním klukem a Klukem odvedle. Pro náctileté dobrá volba (ale i mně se líbila).

Lenka2533

Opět naprosto skvělá westovka! Moc jsem si ji užila :) Opravdu miluju její knihy a tahle není výjimkou. Bylo to čtivé, zábavné a prostě krásné :) Doporučuji

naty_z_knihy

Klasická hate to love v podání Kasie West, navíc se půlka knížky odehrává v knihovně, což je takový malý splněný sen každé knihomolky Knížka krásně plynula, milostný trojúhelník byl příjemným zpestřením a i když člověk tušil, jak to asi dopadne, pořád byl napnutý jako kšandy až do samotného konce. Za mě parádní oddychovka, ke které se ještě někdy určitě rada vrátím.

nela3812

Krásná odpočinková kniha na zimní večery, v mém případě doslova na 1 zimní večer. Opět jsem se od příběhu nemohla odtrhnout a během pár hodin bylo přečteno. K. West prostě umí psát a tyhle její příběhy nezklamou a zahřejí duši. Když chci vypnout a odpočinout si, vždy sáhnu po její knize, zatím nikdy nezklamala.
Autorce se povedlo citlivě zapracovat i náročnější témata – záchvaty úzkosti a sociální péči o mladistvé. Do příběhu je to zapracováno s citem a čtivě. Jako čtenář necítíte žádný tlak těchto témat, ale dozvídáte se o nich postupně, okrajově, ale přesto dostatečně na to abyste o nich nabyli podvědomí a po dočtení knihy odcházeli s jistou přidanou hodnotou.
Hlavní hrdinové mi byli sympatičtí, z počátku oba trochu tvrdohlavý, ale k do v jejich věku nebyl takový alespoň trochu že? Oba jsou trochu nedůvěřivý, ale i přesto rozumní a věřím, že si je oba od začátku zamilujete.
Upřímně jsem doufala, že se děj v knihovně bude odehrávat mnohem déle, ne-li po celou dobu. Takže jsem byla trochu zklamaná, když se zhruba v polovině knihy děj přesunul mimo knihovnu. Řekněme, že to prostředí bylo prostě kouzelné. Zavřená knihovna, hezký kluk a za okny kopce sněhu? Prostě romantika. Trochu to kazí nedostatek jídla a pití…ale koho by to zajímalo, když má k dispozici tisíce knih, že jo?
Až budete chtít vypnout, relaxovat a užít si milé pohlazení na duši, tak určitě sáhněte po této knize (nebo i jiné Westovce), věřím, že vás nezklame, stejně jako mě. Opět 5/5 a těším se, až se vrhnu na další.

_Knihomolka_

Tohle byla moje první westovka. Protože jsem o autorce slyšela jen samou chválu, myslela jsem si, že to bude něco extra, ale nakonec jsem byla zklamaná. Příběh byl hezký a jednoduchý, autorčin styl psaní mi také sedl, ale chyběla mi tam nějaká ta jiskra a hloubka...