natalie-p6706 natalie-p6706 komentáře u knih

Omyl Omyl Elle Kennedy

Jako paradoxně větší erotická nálož než první díl, ale tak nějak mi tam asi něco chybělo trošku oproti tomu prvnímu... Ale jako jinak dobrý, tahle série je super

19.06.2024 4 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Tak tohle mi fakt sedlo! Četla jsem už celou sérii, která vlastně vyšla až po této sérii, o které jsem bohužel nevěděla, ale to nevadí! Super čtení, nejde se odtrhnout od knihy, těším se na další díly jak na Vánoce ..

17.06.2024 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Kniha se četla super, to jo, ale nebylo to úplně na 5*, něco mi tam prostě chybělo, abych byla z knihy úplně odvařená... Možná by to chtělo o něco lépe napsat sexuální scény, úplně jsem jim to nevěřila..

14.06.2024 4 z 5

Velké naděje Velké naděje Ava Reed (p)

Kniha pro mě nebyla tak poutavá, jak by mohla být. Hlavní hrdinové mě spíš dost štvali tím svým přístupem a taky taková ta okamžitá zamilovanost nebyla pro mě moc uvěřitelná v tomto příběhu... Těšila jsem se, že má kniha 4 díly, které na sebe vzájemně navazují jako díly seriálu, ale ani nemám chuť číst další díl, protože když jsem se už u prvního dost nutila číst, tak jak by to pak bylo u dalších dílů.

08.06.2024 3 z 5

Pověst potížistky Pověst potížistky Elle Kennedy

U prvního dílu jsem se nemohla odtrhnout od knihy a když jsem přece jen musela, nemohla jsem se dočkat až budu pokračovat ve čtení.... Tady jsem se musela vyloženě nutit k dalšímu čtení...Moc tomu nerozumím, kniha je vesměs pokračování jak to bylo dál jen z pohledu dalších dvou postav, tak proč se to čte hůř ? No nevím, každopádně nemám ráda když se musím do čtení nutit, tak jsem ji prostě nedočetla

04.06.2024 3 z 5

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

Člověk stejně ví jak se bude příběh vyvíjet i jak skončí, ale i tak si knihu přečte a hltá každou stránku...to je prostě umění být dobrý spisovatel. Za mě super!

04.06.2024 5 z 5

Každý někdy udělá chybu Každý někdy udělá chybu Kristin Dwyer

Joo takové knihy já můžu...Velice poutavé, hltala jsem jednu stránku za druhou a hltala bych klidně dál, jen jsem už bohužel dočetla :( Epilog mi nestačil, já chci další díl !

30.05.2024 5 z 5

Růže pro Charlotte Růže pro Charlotte Elizabeth Craft

Nedočteno, přišlo mi to strašně hloupé, jakoby to psala nějaká puberťačka. Vím že i ve filmu se lidi zamilují do sebe po prvním setkání pomalu, ale tady mi to prostě nějak nešlo dohromady. Slabší kousek

27.05.2024 1 z 5

Osamělé srdce Osamělé srdce Mona Kasten

(SPOILER) Byla jsem trochu rozčarovaná, že to skončilo tak moc otevřeně, že vlastně nevím, jaké je jádro problému ani jestli je světlo na konci tunelu, ale po přečtení pár komentářů zde se mi značně ulevilo, že se jedná pouze o první knihu ze série ... Tak to už se mega těším na další! Příběh je super, je poutavý, jsou tam těžká témata protkaná romantikou až erotikou (ta scénka s telefonem no ufff) a člověk prostě hltá jednu stránku za druhou !

23.05.2024 5 z 5

Má to háček Má to háček Tessa Bailey

První díl jsem nečetla zatím, tak nemám srovnání, ale kniha je celkem čtivá. Některé pasáže byly moc opisné , že jsem je spíš přeletěla očima než abych je četla důsledně, ale jako oddechovka to není špatný

25.02.2024 3 z 5

Kde končí nebe Kde končí nebe Petra Lejsková-Langová (p)

To bylo tak krásné čtení ! Místy vtipné, místy romantické, místy smutné a místy dojemné, že oko nezůstane suché... Úplné pohlazení na duši. Nečekala jsem, že mě to až tak dostane.

27.01.2024 5 z 5

Už jsem normální?!? Už jsem normální?!? Holly Bourne

Jako kniha asi dobrá, ale je cílená na mladší čtenáře v podobném věku jako má hlavní hrdinka...Knihu jsem ani nedočetla

24.01.2024 3 z 5

Miluji tě, Jasone Thorne Miluji tě, Jasone Thorne Ella Maise

Přečteno celkem rychle, četlo se jedna báseň...Těším se i na druhý díl o Lucy, tam to bude možná trochu méně předvídatelné než tady.. Ale i když to bylo předvídatelné, tak se mi kniha líbila, dostala jsem od ní to, co jsem očekávala

21.01.2024 4 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Krásný příběh ze života. Colleen prostě umí psát, to je něco neskutečného..přečteno za 6 hodin s přestávkami (nechtěnými), ale četlo se to šíleně rychle a vtáhlo mě to do děje ještě rychleji.

12.01.2024 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Krásná kniha, bolestivé téma pro ty, kdo to zažili, já se s manželem snažila "jen" půl roku, což je oproti jiným nic, ale i tak jsem se dokázala empaticky vcítit do Quinn...Konec knihy je moc hezký, pobrečela jsem nejen u něj, ale i u dopisů, protože z toho úplně čiší obrovská láska...tak obrovská až vás z toho bolí na hrudi a naplní to láskou i vás.
5*nedávám jen proto, že jsem od Colleen četla už lepší knihy, ale v mé knihovně kniha zůstane určitě a někdy, když budu chtít opět cítit tu velkou lásku, znovu si ji přečtu.

30.12.2023 4 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

4.kniha přečtená od autorky a musím říct, že tahle mi moc nesedla. Od předešlých knih jsem se nemohla odtrhnout a tady jsem se místy musela dokonce nutit ke čtení...ale holt sto lidí, sto chutí. Znovu bych ji asi nečetla, jednou stačilo. Téma je určitě zajímavé, pohled z více úhlů také, ale prostě to není moje pravé ořechové.

19.12.2023 3 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Opět mráz po zádech, vytřeštěné oči, slzy V očích...já nevím jak to paní Mornštajnová dělá, ale obdivuju fakt její mysl, která dokáže napsat takové příběhy...Ten konec byl nečekaný, aspoň pro mě, ale i s ním jsem spokojená, protože to podle mě dobře uzavřel. Co víc říct, prostě kniha, která stojí za to, dlouho o ní budete přemýšlet, možná vás i poznamená...No a já se jdu teď objímat se svojí dcerou, abych si po tak těžkém tématu dala trochu světla a duhy do duše .

12.12.2023 5 z 5

Námi to začíná Námi to začíná Colleen Hoover

Námi to končí, tedy první díl předcházející tomuto dílu, jsem četla jedním dechem (jako téměř každou knihu od Colleen) a tento díl je na tom opět úplně stejně. I když je oproti první knize tahle značně odlehčená, což píše i sama autorka, hltala jsem ji i tak. Radovala jsem se s Atlasem a Lily při každé jejich interakci a na konci knihy jsem knihu zavřela, přitiskla k hrudi a zamilovaně vydechla...Kniha je přesně taková, jakou jsem si ji představovala a ještě lepší ! Colleen je prostě bohyně

28.11.2023 5 z 5

Písnička pro Klaudii Písnička pro Klaudii Petra Langová

Kniha se čte sice celkem dobře a příběh není vyloženě strašný, ale buď jsem ve svých 30ti letech na knihu už stará, nebo je prostě hlavní postava trochu rozmazlená puberťačka ...A navíc mi některé výrazy nebo reakce na dané situace přišly zas až moc dětské...No mám z toho smíšené pocity, ale je to pro mě kniha, která se přečte jednou a víckrát ne, takže takové průměrné čtení

20.11.2023 3 z 5

Možná už zítra Možná už zítra Šárka Hieková

Musím říct, že jsem se hodně krát nutila dál do čtení, nepůsobilo to na mě tak poutavě a nepohltilo mě to, jako jiné knihy. Knihu jsem sice dočetla, ale víceméně kvůli své zvědavosti, jak to dopadne s hlavními i vedlejšími postavami, které byly vymyšlené dobře, jen prostě to podání bylo takové zvláštní. Několikrát jsem si i říkala, jak bych to napsala třeba jinak, aby to nevyznělo takto...

26.10.2023 3 z 5