Začít znovu ekniha

Allie Harperová se kvůli studiu stěhuje do Woodshillu a touží po jediném – začít znovu od začátku. Proto se jí úplně nelíbí, když jí nezbyde nic jiného než spolubydlet s arogantním grázlíkem. Kaden White je sice neuvěřitelně atraktivní, ale se svým potetovaným tělem a nestydatým chováním také ten poslední, s kým by Allie chtěla sdílet byt. A k tomu ještě hned na začátku vymyslí seznam pravidel, z nichž to nejdůležitější zní: V žádném případě spolu nikdy neskončíme v posteli! Allie si však záhy uvědomí, že Kaden toho v sobě skrývá mnohem více, než si původně myslela. A čím lépe se navzájem poznávají, tím těžší pro ni je odolat vzájemné přitažlivosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407602/big_zacit-znovu-EFK-407602.png 4.41559

Začít znovu / Znova 1.

Vydáno: (ekniha), Omega

Begin Again, 2016

Kniha Začít znovu

lily_maleckova
26. listopadu

Kniha se moc dobře četla, byla fajn oddechová. Na začátku jsem měla trochu problém, ale jakmile jsem se začetla, stránky utíkaly velmi rychle:)
Na další díl se hodně těším - hlavně kvůli hlavním hrdinům, o kterých bude děj pojednávat ️

cipperka
25. listopadu

Tuhle sérii jsem si koupila náhodou, protože byla v akci a nelituji, naopak, doporučuji! Skvělé, oddechové čtení, i když jednoduché

Kniholenka9
14. listopadu

Jako žánr je u této knihy napsán román pro ženy, ale označila bych ho spíše YA. Je to taková jednoduchá romantika, žádné překvapení se nekonalo. Tématem mi to připomnělo trilogii DIMILY. Toto bylo o hvězdičku lepší a čtivější. Doporučuji pro slečny od 15 let.

kalinka99
13. listopadu

Mě moc příběh nenadchl. Žádné wau v knize nebylo. Prostě se opakovalo spoustu prvků jako u jiných podobně napsaných knih o lásce.

jitka7
09. listopadu

Za mě to nebylo vůbec špatné. Je to kniha pro mladší ročníky, kdy je život ještě takový najivnější, člověk prožívá první lásky a realita je někdy pak trošičku jiná. Každopádně se to hezky četlo. Něco se mi nelíbilo, ale 10 lidí - 10 různých chutí. A tak to má být.

maryska09
08. listopadu

Kniha mě příliš neoslovila, děj byl zajímavý i poutavý, ale jako by mu něco stále chybělo. Asi mi to celé přišlo příliš nerálné a ani závěr nepřekvapil. Za mě je to kniha, kterou jsem jednou přečetla a už se k ní nevrátím.

Luciee322
06. listopadu

Víkendová romantika. Kniha krásně a jednoduše napsaná. Můžu jedině doporučit. ️

Jarka_rybář

Kniha se mi velmi líbila. Docela mne to překvapilo, jelikož jsem od tohoto žánru nečekala nic extra. Příběh mladých lidí a to, jak se s ním dokázali poprat mne však oslovil a hodně potěšil.