natalie-p6706 natalie-p6706 komentáře u knih

Devadesátkrát jinak Devadesátkrát jinak Eric Walters

Nevím, jestli je to tím, že je autorem knihy o dvou pubertálních holkách muž, a nebo jsem jen zaujatá , ale přišlo mi, že to nebylo až tak dobře napsané. Nápad to je přitom celkem dobrý, ale nějak to u mě nekliklo. Několik pasáží jsem jen tak přeletěla, x-krát jsem to chtěla úplně přestat číst, ale nějak jsem se dokopala to dočíst, když už jsem teda začala... Možná byla chyba, že jsem myslela, že to bude mít romantickou zápletku, která se vůbec nekonala, ale po přečtení první kapitoly mi to mohlo být jasné ....Je to pro mě něco jiného každopádně, ale myslím, že to opakovat teda nebudu

08.10.2023 2 z 5

Tentokrát je to doopravdy Tentokrát je to doopravdy Ann Liang

Asie v románech mě uchvátila po přečtení XOXO, něco na těch knihách prostě je jiné, než klasické romány z USA nebo Anglie, možná ta cizí slova v čínštině nebo jejich zvyky, tradice atd...no každopádně v kombinaci s love Story je to pecka !

07.10.2023 4 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Četlo se to dobře, to jo, ale není to kniha ze které bych si sedla na zadek a ještě dlouho o ní přemýšlela...Je to spíš taková detektivka pro 10+,protože tam není ani nic z čeho bych měla noční můry, je to fakt psané tak jemně, že když to řeknu s nadsázkou, tak ten název knihy je na ní to nejděsivější

01.10.2023 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

(SPOILER) Souhlasím s rčením, které se tu opakuje- moc krásné, a velmi smutné ....paní Mornštanjnová je moc šikovná spisovatelka a píše hodně poutavě, těším se na další knihy od ní , vždy ve mě nechávají ještě dlouho mrazivý "dojezd" ...Četla jsem už více knih s tématikou holokaustu i o Osvětimi konkrétně, ale tahle kniha mě vzala asi nejvíc, myslím na ní při každém jídle, obzvlášť když mám na jídlo chléb ...

15.09.2023 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Udělala jsem tu chybu, že jsem četla tento druhý díl hned po prvním, bylo to jako bych si pustila stejný film hned po sobě jen nejdřív s dabingem a poté v originále s titulkami...Jako pomohlo to doplnit mezery z prvního dílu, ale ty mezery byly úplně milimetrové takže nebyly ani třeba zaplňovat ...no první díl je určitě lepší

15.09.2023 3 z 5

Kniha je pro mě zajímavá jakožto pro fanynku Harryho Pottera. Jako jo, i Tomův život je dá se říct zajímavý, přinejmenším ten pohled stoupajícího herce na slávu atd. Ale místy jsem se musela nutit ke čtení, což od knihy úplně neočekávám...je to spíš ta kniha na jedno přečtení, ne na opakované čtení bych řekla

13.08.2023 3 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

První kniha od autorky co jsem četla. Zaujala mě natolik, že mám už koupenou druhou, ale tam mě momentálně odrazuje tloušťka knihy, tak sbírám odvahu

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

První kniha od Aleny a mrazí mě z ní v zádech...chvílema jsem si musela připomínat,že je to jen fiktivní a fakt se to nestalo, ale děsivé je to tak či tak...Těším se na další knihy od ní, čtení velmi poutavé, těžko se odtrhávalo od stránek

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Zatím jedna z těch slabších knih od Colleen, alespoň pro mě...Líbí se mi tento styl psaní, kdy se vidí jeho/její pohled , ale nějak mě tahle kniha nezasáhla, jako jiné od autorky...Tím jako nechci snižovat nějaká rapidně hodnocení, protože kniha není špatná, jen kdybych si měla vybrat, kterou knihu si přečtu znovu ,tuhle bych znovu vytáhla jen v nějaké fakt extrémní nouzi.

30.07.2023 3 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

(SPOILER) Opět slzy, opět kniha přehltaná za 3 dny (mám malé dítě, takže čtu v každý možný moment)...jako já nevím, kde se Colleen se svými majstrštyky přede mnou schovávala, ale jsem moc ráda, že už ji znám! Často jsem někde četla, že tahle kniha od ní je TOP a že Lily a Atlas Forever ..no když jsem knihu četla, tak jsem to nechápala, protože jako sorry, ale Ryle je prostě wau...no ve druhé části knihy jsem to pochopila hodně rychle... Je zajímavé jak se za 15 vteřin může změnit někomu celý život, i jak se může tak rychle změnit můj názor na lásku ...

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Moje první knížka od Colleen a tak mě to vtáhlo do děje, cloumalo mými emocemi a přimělo mě přemýšlet nad vším možným, že jsem hned letěla do knihovny a půjčila si všechny další knihy od téhle autorky, fakt nekecám. Škoda že tam nemají úplně všechny, ale kvůli Colleen jsem ochotná ty knihy i koupit, protože její styl psaní to je teda fakt něco