Miluji tě, Jasone Thorne přehled

Miluji tě, Jasone Thorne
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/522648/bmid_miluji-te-jasone-thorne-nJ8-522648.jpeg 4 304 304

Miluji a nenávidím série

1. díl >

Každá malá holka sní o princi na bílém koni. Některé touží si vzít svého tatínka, ale Olive... malá Olive se zamilovala do Jasona Thorna, bratrova kamaráda. Že se dětské sny nemůžou vyplnit? A že dětská láska je pomíjivá a brzy odezní? Povídejte něco o tom Olive. Dospělá Olive, autorka nového bestselleru, by ráda věřila tomu, že Jason, ze kterého se stala filmová hvězda, jí už dávno je úplně ukradený. Kdo by ale kdy čekal, že je v dospělosti osud znovu svede dohromady? Když se zdá, že by se jí dětský sen přece jen mohl splnit, přizná si, že je do Jasona stále bezhlavě zamilovaná. Jsou ale její city opětované? Nebo ji Jason jen využívá? Napínavý příběh plný romantiky i vášnivého sexu. Kniha pro všechny, kdo pořád ještě věří v pohádkové konce. A pokud na ten svůj stále čekáte, není nic lepšího než vzít do ruky knihu a jeden takový pohádkový konec prožít.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Red
Originální název:

To Love Jason Thorn , 2015


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Miluji tě, Jasone Thorne. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (72)

kacenka6144
06.06.2024 4 z 5

Tohle byla moje první knížka této autorky a jo, bavila jsem se dobře. Milý, romantický příběh velké, dětské lásky. Teď se těším na příběh Lucy.

Knižnípauza
28.05.2024 3 z 5

Kniha Miluji tě, Jasone Thorne splnila to co jsem vlastně od knihy čekala a chtěla. Četla se prakticky sama, děj se už od začátku rozjel a nezastavil.

Máme tu dva hlavní hrdiny, kteří okolo sebe krouží už od dětství. Setkání po letech je konečně probere a postupně posouvá víc a víc k sobě.
Je to vtipné, je to romantické a je to i lehce žhavé.

Olive je taková typická zasněná a stále zamilovaná holka. Jason je samozřejmě typický neodolatelný machr, lamač srdcí a sexuální mašina, která během milostného aktu zvládá i dlouhé monology . Občas jsem nad tím kroutila hlavou.. Proč tohle autorky dělají?
Také tu ale musím zmínit, že některé scény mi osobně přišli už moc přehnané ( dle mého autorka zbytečně tlačila na pilu).

Takže... za mě je kniha fajn oddechovka a věřím že čtenářům romantiky sedne ještě o trochu víc.


hana1039
12.05.2024 5 z 5

Není moc, co dodat,jen to, že jsem se skvěle bavila :-) tohle je to,co v knihách hledám, když chci relax :-))

všechny komentáře

Související novinky (1)

Pasažér, Zmije a další knižní novinky (34. týden)

20.08.2023


Citáty z knihy (1)

„Tato kniha je pro každou, která někdy milovala kluka a cítila ty motýlky v břiše, kteří jí zachvátili tím nejlepším možným způsobem. No a pokud vás ten kluk nemiloval taky, hanba mu! Takovej pitomec. - Ella Maise


Kniha Miluji tě, Jasone Thorne v seznamech

v Právě čtených6x
v Přečtených404x
ve Čtenářské výzvě24x
v Doporučených13x
v Knihotéce223x
v Chystám se číst186x
v Chci si koupit29x
v dalších seznamech5x