Monni Monni komentáře u knih

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Chvilku mi trvalo než jsem se do knihy zacetla,ale potom to už utíkalo docela rychle. Kapitoly nejsou moc dlouhé, což mám ráda. Nicméně jsem si vždycky udělala nějakou teorii, která byla v podstatě v další kapitole potvrzena, takže žádné překvapení. I když na konci jedno malé wow bylo, ale rozhodně jsou i lepší knihy tohoto žánru. Zlatý střed, nelituji, že jsem si ji přečetla, ale znovu už ji číst určitě nebudu.

10.02.2022 3 z 5

Slza touhy - Román pro dívky, které rády sní Slza touhy - Román pro dívky, které rády sní Simona Nečasová

Příjemná oddechová. Půjčila jsem si ji v knihovně a až doma si přečetla dodatek v nadpisu :D. Řekla sem si, že když už ji mám doma a má jen necelých 200 stran, tak si ji na oddych přečtu. Opravdu už nejsem cilovka a příběh je docela naivní, ale jako mladší bych z něj určitě byla nadšená. Koně, láska, kamarádka. Jediné co mě opravdu vytáčelo, když hlavní hrdince říkali Kristýnko :D kdyby řekli třeba Kristy, ale ne Kristýnko :D tak volám já na svou čtyřletou dceru :D. Nicméně jako oddechovka dobré, ale doporučila bych to opravdu asi jen cilovce.

02.02.2022 3 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

Nová série od Darcy Coates a opravdu super. Musím říct, že se mi to asi líbí více než série strašidelné domy. Podle honoceni jsem se bála, že to bude blbost, ale jsem spokojená.
Chvilkami mi to přišlo trošičku zdlouhavé, ale za celou dobu kniha nepostrádala napětí a hrozně dobře se četla. Samozřejmě nechyběla i romantická linka, ale tu jsem čekala od samého začátku. Nijak mi tam nevadila a pěkně se rozvíjela a nepřišla mi tam jako pěst na oko. Těším se na další díl. Doufám, že bude minimálně stejně tak dobrý a napínavý jako první díl. Dávám silné 4⭐

01.02.2022 4 z 5

Tlapková patrola - Tlapky zachraňují svátky Tlapková patrola - Tlapky zachraňují svátky kolektiv autorů

Děti jsou z takových knížek nadšení. Já znám teda kvalitnější literaturu pro děti, ale co by pro ně člověk neudělal :D

25.01.2022 4 z 5

Kill Creek Kill Creek Scott Thomas

Přemýšlela jsem, jestli mám dát 4 nebo 5 hvězd. Nakonec bych dala 4,5.

Kniha se skvěle čete a opravdu je napínavá. Vykreslení postav je skvělé a každá je úplně jiná, což je naprosto super. Zhruba v polovině ( od odjezdu z Kill Creeku) se mu zdálo, že se kniha začala trochu táhnout a začalo mě to trochu děsit, že po super začátku to půjde z kopce. Naštěstí se tak nestalo a kniha se opět rozjela. Konec sem zhltla a epilog? Tak ten byl nejvíc. Knihu určitě doporučuji a přála bych si určitě více knih od autora nebo alespoň stejně tak dobrých hororů :)

24.01.2022 5 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Super oddechová knížka a než se člověk naděje má ji přečtenou :)

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Komentar píšušu po dlouhé době od čtení a musím dpriznat, že už si nepamatuji o čem byla :D budu si ji muset asi přečíst znovu jestli bude někdy čas :D

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Přišlo mi to trošku slabší, ale i tak jsem ti zhltla jako malinu :) už se těším na další díl

Lazar Lazar Lars Kepler

Díky nim miluju severské krimi. Jsou prostě super.

Stalker Stalker Lars Kepler

Tohle autoři a joona jsou moje srdcovka :)

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Můj nejoblíbenější díl při prvním čtení a vlastně i při druhém čtení série. Miluju tuhle sérii

Sběratel Sběratel Fiona Cummins

Za mě to byl trochu zbytečný díl a autorka to klidně mohla uzavřít v prvním díle.

Chrastění kostí Chrastění kostí Fiona Cummins

Kniha byla celkem fajn. Děj dobrý, anomálie taky super, ale je to prostě prvotina a je zde ještě prostor pro vylepšení. Knihu bych si asi znovu nepřečetla.

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Mě druhé čtení série a prostě super. Budu se k nim ráda vracet. Miluju krátké kapitoly.

18.01.2022

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Vše už bylo řečeno. Pro mě to na 5 hvězd asi neni, ale na hodně silné 4 určitě ano :) můžu rozhodně doporučit :)

Nemilovaní Nemilovaní John Saul

(SPOILER) Tato kniha byla super, sice trochu pomalejší rozjezd, ale pak to byla pecka. Tetička ve skrytu duše magorka, to prostě chceš :D chvilkama jsem si sice připadala jako u sledování GoT :D ten umře, ta umře a už jsem se lekla, že umřou všichni :D určitě vyhledání i jiné knihy autora :)

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Pěkně svižná kniha. Do konce jsem nevěděla kdo to udělal a mé typy se stále měnily :D ovšem ke konci už jsem tušila. Celkově bych knihu doporučila

Čekání na kocoura Čekání na kocoura Michaela Klevisová

Pár povídek bylo za mě takové nic moc, ale většina se mi líbila a některé byly i dojemné :) jako odpočinková kniha prostě super :)

18.01.2022 4 z 5

Snadno & rychle 3 - Jednoduché recepty pro každý den Snadno & rychle 3 - Jednoduché recepty pro každý den Roman Vaněk

Super kuchařka. 90% jsem sice znala, ale třeba pro začínající kuchaře si myslím, že pecka :)

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Příjemná jednohubka, ale neřadí se mezi nejlepší knihy.