Snadno & rychle 3 - Jednoduché recepty pro každý den

Snadno & rychle 3 - Jednoduché recepty pro každý den https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453785/mid_snadno-a-rychle-3-jednoduche-recept-TL5-453785.jpg 5 18 4

Snadno & rychle série

< 3. díl

Autor kuchařských bestsellerů Roman Vaněk s manželkou Janou rozšiřují jejich veleúspěšnou edici kuchařek „Snadno & Rychle“ o nový, dlouho očekávaný 3.díl. Kniha SNADNO & RYCHLE 3 svou jednoduchostí, dostupností použitých surovin a recepty pro každý den popsanými „krok za krokem“ opět zaujme každého milovníka dobrého jídla, a to včetně začátečníků. Pozor! Sběratelé „Vaňkovy bílé řady kuchařek“ jistě ocení další dechberoucí dobrodružství pana Panáčka a jeho rodiny. 96 stran, 133 špičkových fotografií, 103 jednoduchých receptů, se kterými sklidíte úspěch nejen v rodině, ale i u svých přátel.... celý text

Monni
18.01.2022 4 z 5

Super kuchařka. 90% jsem sice znala, ale třeba pro začínající kuchaře si myslím, že pecka :)

Calinda
22.04.2021 5 z 5

Výborné recepty, salát na obálce knihy milujeme všichni a děláme opakovaně, doporučuji (knihu, ne salát, i když ten taky).

fis.rena
14.03.2021 5 z 5

Čokoládová pěna,vepřová panenka po mlynářsku a citronový dip ke grilovanému masu mám odzkoušené a pecka. Hele,jestli někdy bude "Snadno&rychle 16",já to budu mít. Doma už ani jiné kuchařky,kromě pár kousků od Zdendy Pohlreicha, nemám.

Vavrec
24.10.2020 5 z 5

zatím nejlepší snadno & rychle, které vyšlo, recepty naprosto famózní.. minulé díly se s tímto nemohou měřit