Tlapková patrola - Tlapky zachraňují svátky

Tlapková patrola - Tlapky zachraňují svátky https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392286/tlapkova-patrola-tlapky-zachranuji--Tf6-392286.jpg 4 17 5

Pohádky podle oblíbeného televizního seriálu. Když na Vánoce zuří taková vichřice, že zastaví i Santu, nebo když na Den kamarádů nefunguje pošta a není možné doručit kartičky přátelství, obraťte se s důvěrou na Tlapkovou patrolu! Ryder a jeho tým štěňat jsou vždy připraveni do akce a zachrání každou situaci!

Cassidy.L
06.12.2022 5 z 5

Oblíbená kniha s milovanými tlapkami. Dcerka příběhy miluje, navíc má kniha spoustu krásných obrázků, takže z ní může "číst" sama (2,5 roku). Je tedy pravda, že by kniha mohla obsahovat dva díly o svátcích (třeba nejen vánočních), ale u nás není překážkou, že je sváteční jen jeden příběh.

hippiesak
01.10.2022 3 z 5

Knížka pro děti, ale malá zrada. Jsou tam dva příběhy a vánoční je jen jeden. Druhý je prý dle mé dcery obyčejný díl, co byl v TV. Grafika totožná s TV. Příběhy relativně OK.

Monni
25.01.2022 4 z 5

Děti jsou z takových knížek nadšení. Já znám teda kvalitnější literaturu pro děti, ale co by pro ně člověk neudělal :D

klaritkaa
14.02.2021 4 z 5

Pro milovníky tlapkove patroly hezké cteni.

goldenr
07.06.2020 5 z 5

Tlapkovou patrolu jsem měl rád, když jsem byl mladší, ale rád se zase zasměji:)