Sběratel

Sběratel Fiony Cummins je napínavým pokračováním knihy Chrastění kostí. Jakey přežil a přestěhoval se do nového města. Zachránil se téměř zázrakem, jeho rodiče však vědí, že Sběratel kostí tam venku stále někde je, že ho pozoruje a čeká… Clara - holčička, kterou si nechal – v sobě dál živí naději, že někdo přijde a zachrání ji. Naopak její matce se rozpadl život a začíná svou naději ztrácet. Sběratel kostí našel nového učedníka, jenž má převzít jeho rodinné dědictví. Nemůže však zapomenout na toho chlapce, který mu proklouzl, ani na policejní vyšetřovatelku, rozbila jeho sny na prach. Když Sběratel unikl, seržantce Ettě Fitzroyové se všechno zhroutilo. Clara je stále nezvěstná, navíc se rozjíždí nová vlna podobně záhadných vražd. Dokáže toho muže z temnot najít znovu? Sběratel se vrátil. A tentokrát nemá co ztratit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/396017/sberatel-iOT-396017.jpg 3.816

Etta Fitzroyová (2.)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Baronet

Collector (2017)

Kniha Sběratel

ddkk

Skvělé! Po Chrastění kostí, které bylo autorčinou prvotinou, pokrok k lepšímu, ba výbornému.

Doporučuji.

sarka0168

Znám lepšího Sběratele... ale četlo se to fajn.

elfinkaa97

Tato kniha byla opět velmi čtivá a kdybych ji přečetla v kuse a ne stylem jedna dvě kapitolky za dva dny (přečtené asi za 14 dní) více bych se do příběhu jistě začetla. Dlouho mi to nešlo ale konec kniha byla vážně super a je skvělým zakončením a vysvětlením už prvního dílu CHrastění kostí.

Didi15

Musím dát jenom za tři hvězdy. Sice nemohu tvrdit, že by se četlo špatně, to ani ne. Ale přišlo mi to takové zmatečné a zbytečné urychlené . Nemohla jsem proniknout do hloubky příběhu, který měl slibný potenciál, ale něco tomu prostě chybělo. Nyní budu zvažovat , zda si přečtu i Chrastění.

LP113

Opět začátek hodně zmatený. Než se člověk zorientoval v těch postavách a hodně podobných jmen. Trvalo to tak 100 stránek, což mi přijde dost. Nicméně pak už to bylo hodně čtivé. Dokonce bych řekla, že o něco málo lepší než 1.díl Chrastění kostí. Určitě bych tuto knihu nezavrhovala, podle mě stojí za přečtení.

georginaa

No abych pravdu řekla tak styl psaní mě nenadchnul. V každé kapitole se psalo o někom jiném a nějak mi to postrádalo smysl. Sice se ke konci knihy to nějak propojilo, ale byla jsem z toho v rozpacích. A že by to mělo být děsivější než Hannibal, tak to ani náhodou. Jo s tím učedníkem a unesenou holčičkou to dávalo smysl, ale ta omáčka kolem, kdy jsem ani nepochopila o kom je řeč, prostě mi to nesedlo.

kolacky

Hodně dobré dvě knihy (míněno samozřejmě včetně Chrastění kostí). Držela jsem palce Fitzroyové a SPOILER dopadlo to skvěle i co se Dashiella a těhotenského testu týče!!! A držela jsem tak trochu proti své vůli palce i Saulovi, tak trochu ztracenému a tak trochu předčasně vrženému do drsné reality. Obě knihy vřele doporučuju.

Fiona Cummins

Fiona Cummins