Slza touhy - Román pro dívky, které rády sní

Slza touhy - Román pro dívky, které rády sní https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373945/mid_slza-touhy-2qv-373945.jpg 4 10 2

Slza touhy. Příběh, který by se mohl stát i vám. Pokud jste ovšem mladou ženou, do jejíhož stále ještě dívčího světa vstupuje osud jejího milovaného koně, přísný otec a chápající matka, věrná kamarádka – a samozřejmě i láska. Není snadné najít tomu všemu společného jmenovatele. Ale je krásné o tom číst.

Monni
02.02.2022 3 z 5

Příjemná oddechová. Půjčila jsem si ji v knihovně a až doma si přečetla dodatek v nadpisu :D. Řekla sem si, že když už ji mám doma a má jen necelých 200 stran, tak si ji na oddych přečtu. Opravdu už nejsem cilovka a příběh je docela naivní, ale jako mladší bych z něj určitě byla nadšená. Koně, láska, kamarádka. Jediné co mě opravdu vytáčelo, když hlavní hrdince říkali Kristýnko :D kdyby řekli třeba Kristy, ale ne Kristýnko :D tak volám já na svou čtyřletou dceru :D. Nicméně jako oddechovka dobré, ale doporučila bych to opravdu asi jen cilovce.

alnahu
30.08.2018 5 z 5

Ano přesně tak ,jak je uvedeno v názvu -romantická kniha pro dívky ,které rádi sní. I když jsem již z dívčího věku dávno odrostla ráda jsem si přečetla tento román o lásce ke koni i k muži, kamarádství i přátelství. Dobře se mi četla.

Simona Nečasová
česká, 1991