Misshell1 Misshell1 komentáře u knih

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Tohle je jedna z těch knih, kdy smutníte, že končí, protože si to neuvěřitelně užíváte. Když jsem začala číst, tak si říkám a sakra nějaká zakomplexovaná káča...ale vůbec NE! Tohle byla jízda jako blázen...smála jsem se, chápala ji, prožívala s ní.
A zase jen zdání klame a nemůžeme někoho soudit dle toho, co si o něm přečteme nebo jak vypadá...
Trochu mě zamrzlo, že už autorka nedala do knihy, co na to její rodina, že jsou spolu. Tím, jak mistrovsky vše zvládala s vtipem a upřímnosti.

Co říkal tak vtipného?
Že se vy dva máte rádi!
Jo, tohle. Je fakt veselá kopa, říkám suše a potřásám hlavou. Pak mě něco napadne. Co je na tom legračního?
Máma se zasměje. Ale jdi, zlato! Copak by se do tebe mohl zamilovat někdo jako on?

24.03.2023 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Další skvělý příběh u kterého se zasmějete, valíte oči, udržujete naději, je tam vášeň,láska a sex. Pablo Vejcobar neměl chybu.

09.02.2023 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Super čtení, jsem ráda, že jsem na tuhle sérii narazila, hlavně díky hodnocení tady jsem se rozhodla, že ji přečtu. Abych začala od začátku...miluji hokej, takže naprosto super zasazení příběhu pro mě. Postavy mi sedly, i to jak se vyvíjeli, jak k sobě nacházeli cestu a k tomu tolik vtipných momentů, že jsem se fakt od srdce zasmála. A závěrem si dovolím jeden citát z knihy: podle mě muži mají spoustu dobrého, co světu nabídnout. V první řadě mají parádní penisy.

31.05.2022 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Moc krásný příběh dvou lidí. Z prostředí, které miluji-hokej. Jak z doučování přes přátelství dojdou až k lásce. Opravdu tuhle knihu doporučuji. Má příběh, lásku, vzájemně porozumění a vtipné pasáže.

16.05.2023 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Miluji hokej, takže tohle se čte s radostí. Brennu si z prvního dílu představují jako drsňačku, ale přece jen jakmile se s postavou seznámíte, tak má svá tajemství. A Jake? No prostě úplný playboy miláček s rozumem v hrsti.

30.10.2022 5 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Zase série, co měla skvělé postavy, zápletky, napětí, hádanky, jak to vše vymyslela. Nenapadlo mě, že za tím stal, kdo stál. Hlavně kamarádky Tempe měly taky něco do sebe, hodně mě bavily. A ten konec? Normálně skoro slza ukápla. Určitě cokoliv dalšího bude od autorky, tak přečtu. Byla to jízda!

19.07.2022 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Po knize jsem sáhla na základě hodnocení tady a musím říct, že jsem neprohloupila. Kniha se četla sama, mělo to krásný příběh, ani mi nevadilo, že tam nebylo tolik erotiky. Hlavní postavy byly super a babča to celé podtrhovala.

07.10.2021 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Omlouvám se předem za plný počet hvězdiček. Ale dámy, která z nás by nechtěla pana romantika? Tohle mělo příběh, lásku, pocity, zklamání, napětí a dopr...co zjistíte na 94 straně...já vypiskla jak malá holka neuvěřitelně mě to bavilo, líbilo se, probudilo moji romantikou duši...tak šup do čtení

03.08.2021 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Spokojenost. Autorka umí psát poutavě a napínavě. Trochu jsem se bála, jak bude v knize to odloučení o letnich prázdninách. Ale autorka to zvládla skvěle, kniha neztrácela náboj.

01.07.2023 5 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Connor na mě působil úplně jinak, než v předchozí knize, nutí vás to číst, abyste věděli, s čím se hlavní postava potýká...a Taylor?...
"Občas se všichni rozhodneme špatně a skončíme na nesprávném místě, a přesto se ocitneme přesně tam, kde máme být. Conora jsem poznala díky jedné šťastné náhodě. Byla jsem ve špatný čas na špatném místě a poznala přesně toho správného muže. Naučil mě, jak se mít ráda, a ukázal mi tu moji stránku, o níž jsem do té doby neměla ani ponětí. Ukázal mi, že jsem silná, krásná a sebevědomá."

10.03.2023 5 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Od první stránky jsem to hltala, protože David byl specifický svým chováním, takový, že nevíte, co na to řekne a vždycky překvapil. Příběh měl zajímavou zápletku. Líbilo se mi, jak Evelyn zůstávala sama sebou a svým způsobem si myslím, že docela reálným pohledem byl nastíněn život slavných. jsem zvědavá, o kom budou další díly, proto se jdu rovnou vrhnout na druhý díl.

21.07.2022 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Nedalo se od toho utrhnout, tuhle knihu jsem doslova zhltla za 2 dny. Tohle byl příběh a to, jak autorka vykreslila prostředí, kde se pohybovali...no jako bych tam byla. Já nemám slov, tohle byla po dlouhé době kniha, která měla příběh, vtip, dobré postavy a asi 3% erotiky a mě naprosto uchvátila. Ryan si musel projít něčím fakt těžkým a přesto díky druhému člověku dokázal najít svůj nový začátek.

23.05.2022 5 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Dlouho jsem nečetla tak hlubokou a krásnou knihu. Jak už jsem zmiňovala u druhého dílu, tak jsem je omylem obrátila a vůbec to nevadilo. Oba příběhy byly tak smutne, hluboké, plné pocitu a myšlenek. Vím, že se ke knize vrátím a budu doufat, že něco dalšího napíše, teď se vrham na její další dvě knihy, první z nich je temné a osamělé prokletí. Knihu jsem dále doporučila a doporučovat budu a autorku dávám do hledáčku, aby mi nic z její tvorby neuniklo ???? A zapomněla jsem málem napsat, že u obou dílů zaslzely oči a když už jsem si myslela, že tak snad to teď už dobře dopadne, tak autorka vložila zvrat!

17.03.2021 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Prostě mě ty její knihy baví jako oddechovka mezi thrillery ???? Těším se na zbylé dva bratry a jejich příběh.

26.11.2020 5 z 5

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

Zvrhlý král nám přináší nějaké odpovědi na otázky, co se vlastně vůbec stalo. Aiden je pořád zčásti děsivý,ale ten konec? Co to sakra...

27.12.2023 5 z 5

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Jo jsou to kratší knihy, ale to ničemu nevadí, protože Meghan fakt umí. Strašně mě překvapilo, že je to Keiry asistentka a všechny postavy jsou fakt zajímavý, ať bratr, pan tajemný a hlavně Harriet. Fakt poutavý příběh,ale chvílemi mi tam chyběl ten sex jako u předešlé trilogie, ale autorka to vyvážila dvakrát tolik napětím.

13.07.2022 5 z 5

Říkej tomu, jak chceš Říkej tomu, jak chceš Brigid Kemmerer

Zase se budu opakovat, ale tahle autorka zase nezklamala. Od první stránky hltate příběh, ktery není žádná procházka rajskou zahradou, ale osamělost, beznaděj, slzy. Ale svitne naděje, špetka lásky a porozumění, ale není to jako blesk z čistého nebe, musíte se k tomu propracovat, musíte shodit svoje ochranné zdi. A postupem času zjišťujete, že ne všechno je tak, jak jste si mysleli, že lidé na vás nepohlizi, tak jak si myslíte a že spoustu věcí nevěděli. Za mě jedna z top autorek, plnohodnotný příběh, porpracovane postavy a vážná témata k zamyšlení.

01.07.2022 5 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

To, že jsem to zhltla během 3dnu asi mluví za vše. Všechny díly měly něco do sebe. Nejvíc se mi asi líbilo, jak autorka pojala vývoj postav, že to nebylo ze dne na den, jeee já ho milují...a vyváženě akce, vzrušení a napětí.

16.01.2022 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Knihu jsem si zakoupila na základě hodnocení tady. Neprohloupila jsem. Mělo to příběh, napětí, lásku, sex a vše když se skloubi, tak vítejte v Milesove klubu. Těším se na další 3 díly. A doporučuji.

21.11.2021 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Tohle jsem slupla jako malinu. Bylo to naprosto super, skvělý příběh, vtipné konverzace, myšlenky.

08.11.2021 5 z 5