Miss.hell Miss.hell komentáře u knih

Krev a med Krev a med Shelby Mahurin

Trochu mě zklamala hlavní hrdinka. Neustále hašteření a lži. Jinak příběh hezký, nové zvraty do dalšího dílu. Jen by mi nevadilo, kdyby se daly do kupy a problémy by řešili společně a ne jen já jsem ten chudáček, co to má odnést a stejně to bez ostatních nedokáže.

05.11.2022 3 z 5

Boží hrob Boží hrob Jay Kristoff

proč to skončilo zase úplně uprostřed?!!?!? :D neumí psát konce, opravdu ne... Skoro bych řekla, že to je ještě lepší než první díl.. Prostě, když už si myslíte, že jste na to přišli, Jay vás zase hezky probere další stránkou přímo do obličeje :D

08.05.2020 5 z 5

Tri temné koruny Tri temné koruny Kendare Blake

Tak tohle byla jízda. Už dlouho se mi nestalo, aby mě kniha takhle převezla, stále jsem se divila, jaké zvraty se dějí.. jo a mimochodem, nesnáším otevřené konce!

29.03.2019 5 z 5

Velmi příjemné početní, od slz až po smích. Představa smrti se síťkou na motýly je tak překrásná.

07.11.2018 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Momentálně jsem beze slov.. možná až se nadechnu

25.09.2018 5 z 5

Tvář vody Tvář vody Guillermo del Toro

Krásná kniha, bohužel poprvé v mém životě vyhrála filmová verze. V knize jsem získala nový pohled a vlastně i nové informace, jen zpracované vyprávění mě moc nevzalo. Stejně si zaslouží plný počet

05.09.2018 5 z 5

Bestie je zvíře Bestie je zvíře Peternelle van Arsdale

Kniha mě velmi překvapila. Neokoukany děj, napínavé, úžasné. Rozhodně plný počet hvězd a doporučuji i ostatním, kdo máte rádi nějaké to fantazijní pocteni

18.04.2018 5 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

To se zase musím jednou pochválit, za skvělý výběr knihy :-D
Úžasné čtení, děj mě vytáhnul ihned a vložené "myšlenky" zvířete, to ještě více prohlubovalo. Už se těším až tento svět a Jevu opět navštívíme

18.04.2018 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Už dlouho jsem si u knihy nepoplakala

20.11.2017 5 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Nemyslela jsem si to, ale opravdu tato kniha překonala i mou nejoblíbenější. Velmi originální zpracování, které jsem ještě neviděla. Neustále vás to nutí přemýšlet ó postavách a snažíte se na to přijít.
Rozhodně doporučuji

28.10.2017 5 z 5

Běsnění Běsnění A.G. Howard (p)

Krásné doplnění me zvědavosti. Jsem ráda, že spisovatelka doplnila zbývající mezeru v příběhu, po které jsem toužila. Jen přeskakování v příběhu a zbytek povídek nebyl tak hezky napsaných.

28.10.2017 4 z 5

Bouře Bouře Julie Cross

Nebylo to úplně ono. Plusové body za originální tématiku. Bavilo mě jak se to propletalo a vyvíjelo. Bohužel to stále nebyl úplný bestseller.

14.10.2017 3 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Od teď, až do doby dalšího dílu nemá můj život smysl... Tohle byl pořádně nadupany příběh. Nemám slov

30.09.2017 5 z 5

Neslyšno Neslyšno Richelle Mead

Bylo velmi zajímavé proniknout do takoveho světa. Krásná odpočinková četba na podzim.

21.09.2017 5 z 5

Ódinovo dítě Ódinovo dítě Siri Pettersen

Bohužel jsem se nezacetla a knihu odkládám na později :-\ každopádně dostane ještě šanci

18.06.2017 2 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Série Harryho Pottera je prostě nesmrtelná. A ani tento díl nezklame žádného čtenáře!

18.06.2017 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Naprosto úžasné.. Víc slov asi hned po přečtení ze sebe nedostanou.

26.02.2017 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Nejúžasnější kniha, kterou jsem v poslední době četla. Neustále mě mělo co překvapit a dozvědět se! Nemůžu se dočkat pokračování.

06.02.2017 5 z 5

Protřepat, nelíbat Protřepat, nelíbat Ally Carter

Asi jsem čekala více akce od špionů, než jen žvatlání puberťaček. Ale k oddechové četbě se to celkem dalo, jsem zvědavá, co vyjde v druhém díle.

05.02.2017 1 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Naprosto uzasny příběh! Přiznám se, že knihu jsem četla 2 měsíce a ne že by byla tlustá, ale nemohla jsem se začíst, nic mi to neříkalo. Po tom, co se objevila nová postava, jsem se nemohla odtrhnout a knihu jsem slupla za 4 dny

20.12.2016 5 z 5