Mishell14 Mishell14 komentáře u knih

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Detektivka která je taková nemastná neslaná. Sice se kniha chtěla tvářit jako psychothriler no já z ní měla akorát hlavu jak pátrací balón. :D Co oceňuji a miluji je postava Bexterové na kterou se těším v pokračování loutkář.3/5*

20.06.2018 3 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Od autorky rozhodně lepší dílo,než dívka ve vlaku. Jediné čím ubírám jednu hvězdu je fakt,že tam je moc postav a člověk se ze začátku opravdu ztrácí. Autorka opravdu popustila uzdu své fantazii a procítěnost postav skvělá ale konec rychlý a trochu odfláklý. Nicméně jsem ráda,že si to u mne autorka vylepšila. A dost by se mi líbilo filmové zpracování.

10.06.2018 4 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Jedna z nejkrásnějších knih co jsem kdy četla. Humorné a nádherné nedá se říct smutné,protože i když mi slza několikrát ukápla k té nádheře celého příběhu to prostě patřilo. :)

21.05.2018 5 z 5

Medová léta Medová léta Ivan Kraus

Nádherná vtipná oddychovka :)

13.05.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Kniha mi silně připomínala dívku ve vlaku. Která mne bohužel stejně jako tato kniha moc nezaujala. Čtivost a námět na příběh výborný ale vypořádání se ukončení příběhu bylo hrozné. Nemám ráda otevřené konce. Nemohu přímo říct,že by pro mne kniha byla zklamáním,ale ani ne překvapením roku. 2/5

01.05.2018 2 z 5

Čtenářka Čtenářka Traci Chee

Čtenářka je jedna z mých nejdéle čtených knih. Ze začátku mi trvalo se v knize vyznat,ale nemohla jsem ji jen tak přestat číst. Ležela mi na stolku dlouho,ale přeci jen jsem ji dočetla a nelituji toho. Vše se vysvětlilo uznávám konec trochu zbrklý a rychlý. Nevím zda se pustím do pokračování,ale jsem ráda,že to nebylo takové zklamání jako jsem měla tady z některých recenzí. 3*

24.04.2018 3 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Přiznám se,že mi.trvalo trochu déle,než jsem se do knihy začetla,ale Jojo ani tentokrát nezklamala. Sice milostný příběh mi byl předem jasný hlavní hrdinka příběhu mne dostala. 4/5*

31.01.2018 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Skvělé skvělé a zase jenom skvělé. Těším se na filmovou adaptaci. Kniha byla napínavá jako kšandy a na konci jsem koukala jako puk :)

03.01.2018 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Za mne asi nejslabší kniha z celé série. Působilo to na mne velice zmateným dojmem a občas jsem se musela vracet, abych vůbec zůstala v obraze. Co se týče vztahu Strike Robin připadalo mi, že Robert (J.K) dost spoléhal na to jakou má dvojice Robin & Strike oblibu u lidí. Náznaky a zase jenom náznaky které vyjdou v podstatě naprázdno. Chybělo mi prostě klasické vyšetřování i když se poodhalila minulost Robin a Strika na předešlé dvě knihy to vážně nemá. Docela mne to zklamalo, protože s touhle sérií jsem začala s naprostým nadšením. 3/5

12.11.2017 3 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Upřímně trochu nudnější "případ",než první. Kniha se četla dobře,ale dle mého to bylo zbytečně natahované a z mého pohledu ačkoliv se Rowlingová váżně snažila nebylo rozzuzlení tak překvapivé.

30.10.2017 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Knihu hodnotím kladně,ale mrzí mne,že byl kolem ní takový rozruch díky němu jsem očekávala něco víc a bohužel jsem byla zklamaná.

22.10.2017 3 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Musím se přiznat,že k tomuhle příběhu jsem hledala delší cestu,než mne uchvátil,ale možná díky tomu mne konec a rozuzlení ohromilo o to více! Jojo nezklamala i když jsem si to myslela u téhle knihy dlouho nyní ji posílám tichou upřímnou omluvu.

15.10.2017 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Detektivky nepatří mezi mé oblíbené žánry tuhle jsem si ale nehorázně zamilovala!

24.09.2017 5 z 5

Superzáhady a zázraky Superzáhady a zázraky Frank P. Jones

O pravdivosti pochybuji ale skvěle se u toho odpočine :)

02.09.2017 3 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Kniha kdy se každý dospělý vzpomene na svoje dětství svět ve kterém žil,než ho dohnal ten reálný přestane být na chvíli "vážný člověk." a je zase to šťastné zvídavé dítko :)

29.08.2017 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Úžasná kniha po které si řeknete,že musí mít filmové zpracování. Ačkoliv kniha má krásný konec v knize nechybí to hlavní a to je realita. 4* dávám proto,že mne více bavila první část knihy vcítit se do Sophie a první světové byl pro mne skvělý zážitek. Druhá část mi přišla až příliš zdlouhavá a natahovaná. Nicméně další skvělá kniha od JOJO. která vám ještě dlouho zůstane v hlavě. Já osobně budu na dívku již jsi tu zanechal vzpomínat súsměvem na rtech a přitom budu mít slzy v očích.

17.08.2017 4 z 5

Nechápej mě špatně Nechápej mě špatně Marianne Kavanagh

Od začátku jsem tušila, že se nakonec dají dokupy i když se autorka moc snažila nastínit to tak, aby to vypadalo jinak. Zajímalo mne tedy jak se ten jejich vztah vyvine a ono na to zbylo pár stránek a už byl konec knihy takže pro mne trochu zklamání. A rozhodně bych tuhle knihu nedoporučila jak je i na knize napsáno pro fanoušky Jojo M.

03.04.2017 3 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Kniha mne na konci dojala. Krásný příběh o tom jak čas zahojí všechny rány. I mdyž Lou se hodně změnila její humor mi v pokračování chyběl. Ale díky bohu se o vtip postarala Lily tedy vlastně Wkll ;)

24.02.2017 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Krásná kniha ale více mně spíše oslovil příběh Jáchyma, než Veroniky. Nic to ale nemění na tom, že ten příběh je krásný a všechno do sebe krásně zapadá. Pan Hartl má u mně veliký obdiv, že tohle dokázal sepsat a udělat z toho tak krásnou knihu.

24.01.2017 4 z 5

Adele Adele Chas Newkey-Burden

Kniha dobrá hlavně vtipně a "lidsky" napsaná. Jediné co mi ale vadilo, že tam často je Adele srovnávaná s Amy W. A celkově s dalšími zpěvačkami chybělo mi i víc z jejího dětství a dospívání které se v podstatě shrnulo do jedné kapitoly. Ale jak by řekla asi Adele ,,Nikdy jsem nechtěla být dokonalá." takže ani tahle nemůže vlastně dokonalostí být.

09.01.2017 3 z 5