Mishell14 Mishell14 komentáře u knih

Má rodina a jiná zemětřesení Má rodina a jiná zemětřesení Ivan Kraus

Super kniha dobře jsem se u ní bavila :)

28.07.2015 5 z 5

Dóóóst dobrá rodinka Dóóóst dobrá rodinka Karen McCombie

knížka u které jsem se pobavila už jako menší a pobavím se i po letech, oddechovka, na dlouhé večery.

11.07.2015 5 z 5

Dokonalé Dokonalé Sara Shepard

Teda nad chováním rodičů mi zůstává rozum stát. Jak může matka vyhodit své dítě z domu? To je prostě.. knížka byla pro mě celkem nudná, ale zápletka je opravdu zajimavá.

03.07.2015 3 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Ze začátku takové nudnější, ale potom přesně jak jsem očekávala dokonce i větší překvapení, jelikož jsem viděla film dříve, než jsem četla knihu věděla jsem co se stane. Ale, i tak mě kniha velice mile překvapila! Hlavně speciálním místem postavami a slovníkem :)

24.03.2015 5 z 5

Slepičí polévka pro duši - kuchařka Slepičí polévka pro duši - kuchařka Jack Canfield

super kniha která opravdu pomůže se zamyslet nad životem

30.01.2015 5 z 5

Slepičí polévka pro duši – Myslete pozitivně - 101 skutečných příběhů o tom, jakou sílu má pozitivní postoj Slepičí polévka pro duši – Myslete pozitivně - 101 skutečných příběhů o tom, jakou sílu má pozitivní postoj Jack Canfield

Super kniha která ukazuje hlavně na to že se i bezradné situace dají zvládnout hodně mi tato kniha pomohla vřele doporučuju.

24.01.2015 5 z 5

Říkali mi šulíne Říkali mi šulíne Ivan Krejčí

kniha pro zasmání a odpočinek. :)

05.01.2015 4 z 5

Chuť krve Chuť krve Lisa Jane Smith

Trošku nudnější díl, než ten předchozí, ale i tak se mi dílo líbilo. Zvraty změny osobností a charakterů. Lexi kterou mám strašně ráda jsem zvědavá kam se příběh vyvine dál.

18.10.2014 3 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Dokonalá kniha líbilo se mi, že ze začátku to bylo takové uvádějicí a v celku takové oťukování" a potom romantika s Kaidanem a potom akce trochu drama, až horor. Dokonalá kniha spisovatelka píše velmi dobře těším se, až si přečtu další díl a jsem celkem zvědavá i na vztah Anny a Kopana :)

10.10.2014 5 z 5

(Ne)obyčejný kluk (Ne)obyčejný kluk Raquel J. Palacio (p)

Nejlepší kniha roku 2013 pro mě. Jelikož také mám nějaké zdravotní problémy, ne tak velké jako August, ale i tak mi to mé okolí neusnadňovalo. Do Augusta jsem se vcítila, a přečetla knihu jedním dechem pro mě opravdu srdcová záležitost. Dokonalá kniha a musím říct, že by i někteří lidé mohli pochopit, že i lidé s problémama mají nátok na život a radost.

11.09.2014 5 z 5

Mezi láskou a smrtí Mezi láskou a smrtí Meg Cabot

Od této knihy jsem čekala víc, začátek byl celkem nudný, ale pak se konečně začal odehrávat nějaký příběh. Co mi docela mrzelo, bylo to že v této knize nebylo moc o vztahu mezi Johnem a Pierce. Co mi štvalo,bylo jednoduše to že Pierce byla v přítomnosti začala se řešit v kapitole minulost, ale až v další kapitole bylo vysvětleno co se stalo. Každopádně konec mě překvapil a těším se na další díl,kde snad, už bude více Johna a Pierce.

30.08.2014 3 z 5

Strážný anděl na každém kroku Strážný anděl na každém kroku Martina Wildner

Strašně jsem se na tu knihu těšila, hold nedávat na první dojem. Tato kniha byla pro mě děsným zklamáním. Ne, že bych byla nějakým fanouškem romantiky, ale Schmidt mi připadal od začátku hrozně protivný a celému příběhu ubíral na kráse. Přímo sem jeho pasáže v knize nenáviděla a díky němu také pár stránek přeskakovala Schmidt mi připomíná několik postarších morousů kteří nenávidí děti, a přitom jim před lety samy byly. Potvrdilo se mi rčení nesuď knihu podle obalu a to, že právě díky obálce jsem si knihu koupila.

26.08.2014 1 z 5

Noční záře Noční záře Tanja Heitmann

Knihu jsem dočetla a musím říct,těšila jsem se na akci a na to, že nejsem romantický tip tak i ty romantické scény a popisy děje mi přišli suché a nudné. 2* Spisovatelka mě tedy zatím neoslovila... Dám příležitost i jejím dalším románům a snad názor změním.

21.08.2014 2 z 5

Zrození Zrození Lisa Jane Smith

Knihy upíří deníky od L.J. Smith, mě nezaujaly a myslím, že nejsem jediná. Ovšem bylo tak mnoho pozitivních ohlasů na Stefanovy deníky které jsou víceméně podle seriálu, které mě první 3 série uchvátil teď to, už za moc nestojí. Kniha je oddechová, dobře se čte je tenká a navíc v první osobě v pohledu Stefana. Je to víceméně historie bratrů Salvatorů Katharine která je oba tahá za nos, ale dozvěděla jsem se tam o Stefanových zásnubách a tak dále víc nebudu prozrazovat. Je to takový pro mě bonus a rozhodně chci číst i další. Jsem zvědavá jestli se někdy vydají i Damonovy deníky. V knize je vždy krásně popsaná krajina a krásně popsané charaktery třeba Jonathana Gilberta. Kniha na mě působí jako takový menší bonus k 1 sérii seriálu. Ale, alespoň knihy "Upíří deníky" Ubírají na dojmu, že je to tak pro mě příšerné dílo které se nedá dočíst i když se moc přemáháte. 4 z 5 *

17.08.2014 4 z 5

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Úžasné dílo, od úžasného autora, charizmatické postavy děj který vás strhne takhle si představuji dokonalou knihu.

15.08.2014 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Cynthia Hand

Zcela nejlepší díl z celé triologie. Fascinujicí konec a celkově atmosféra knihy procítěnost, šokovanost.. Pro mě dokonalá kniha která má všechno. Škoda že není více dílů, ale někdy se vyplatí v tom nejlepším skončit.

24.07.2014 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Krásná kniha která vás zavede přesně do světa ve kterém by chtěl každý žít. Autorka má a měla na tehdejší dobu před 15 lety rozvitou fantazii a to se ji vyplatilo, nejenže dokázala, že z celku normální ba i chudé ženy se může skoro přes noc stát uznávaná a bohatá žena která si splnila svůj sen. Je krásné jak se Harry a ostatní vyvíjí. za mě rozhodně 5*

06.07.2014 5 z 5

Zasvěcená Zasvěcená Cynthia Hand

Tak druhý díl mě naprosto uchvátil! Procítěnost, nové postavy, ty stálé se víc propracovávají... Jediné co bych vytkla je trochu méně popsatelná historie andělů v příběhu, dovíme se kdo je kdo, ale nic víc k tomu. Ani nic víc skoro o černokřídlém čili vztahem mezi Meg a černokřídlím a to by mě docela zajímalo.
Autorka se rozhodně zlepšila chválím lepší propracovanost příběhu a nechybělo ani vyražení dechu. Knihu rozhodně doporučuji a už mi ani psaní v přítomném čase nevadí. 4 z 5 *

06.07.2014 4 z 5

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Když jsem tu knihu začala číst, všimla jsem si hned první věci která mě zklamala. Autorka celý příběh píše v přítomném čase, a to mi vážně trochu poklesl úsměv na tváři, děj byl ze začátku nudný, ale vydržela jsem a knihu dočetla za 3 dny!
Vtáhla mě do děje a nemohla jsem od ní odtrhnout oči, autorka vážně pojala anděly jako anděly. Se svatozáří a křídly, což dělá tuhle knihu originální. Rozhodně doporučuji, a já už mám na stolku i druhý díl. Jediné co bych opravdu vytkla je psaní v přítomném čase, ale každému vyhovuje něco jiného.

05.07.2014 4 z 5