Mezi láskou a smrtí

Sedmnáctiletá Pierce se málem utopila v bazénu na zahradě domu svých rodičů a vyvázla jen zázrakem. Událost byla posledním hřebíčkem do rakve rozkládajícího se manželství jejích rodičů a Pierce se s maminkou přestěhovala do ostrovního městečka jejího mládí, kde žije i babička a strýček s pochybnou pověstí. Po počátečních obtížích nachází ve škole nové přátele a setkává se i s tajuplným, ponurým, lehce agresivním, ale právě proto nesmírně atraktivním Johnem Haydenem, který se objevuje vždy, když to Pierce čeká nejméně, ovšem zaručeně přesně ve chvíli, kdy potřebuje jeho pomoc. Pierce o něm docela jistě ví jen jediné – je temný, půvabný a neodolatelný, ale není to žádný anděl. Kdyby mu propadla, byla by navždy odsouzena k existenci v místech, která ji děsí a kam se v žádném případě nechce vrátit... Dá přednost bezpečnému každodennímu životu, nebo omamující lásce v náručí smrti? První díl nové strhující „podsvětní“ řady....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127582/podsveti-mezi-laskou-127582.jpg 3.8408

Podsvětí 1.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Knižní klub

Abandon, 2011

Kniha Mezi láskou a smrtí

mona.benny
11. listopadu

Poprvé jsem odložila knihu, nemohla jsem se zacist,nuda stále pokračovala. Nesedlo mi to. Nebudu ani hodnotit:-)

Pitrissek87

Já jsem neměla problém se začíst. Ze začátku mi trochu vadilo, že kniha nezačala od nehody Pierce a pak nepokracovala dal... Ale vzhledem k tomu, že kniha začíná v podstatě 2 roky po nehodě Pierce tak to chápu. Prostě se k důležitým událostem vrací ve vzpomínkách. Bavila mě, dočetla jsem za jeden den. Nemohla jsem přestat, dokud nebudu vědět, jak to dopadne ;) Určitě se k ní nekdy vrátím...

Suzanne07

Upřímně, ani nevím, proč jsem si to přečetla, a neměla jsem ani žádná očekávání, a tak to nebylo tak hrozné. Číst se to dalo a to je hlavní ne? :D

Booky84

Příjemná a pohodová kniha, zajímavý nápad na propojení s mytologií. Hlavní hrdinka mne úplně nezaujala, ale uvidím jak to bude v dalších dílech.

CampHalfBlood

Musím říci, že jsem se nadchla tímhle dílem. Nápad skvělý, popis také skvělý i děj se mi moc líbil. Miluji všechny mytologie, takže to u mě bylo další plus, každopádně zhruba od půlky knihy to šlo dosti z kopce... proto tři hvězdy

Luc.i

Moc jsem knížce nefandila ale mile mě překvapila. Moc se mi líbily citace z Danteho. Příběh mě bavil a John byl super. Další díly bych se přečetla protože pokračování bude určitě taky dobrý, bohužel u nás v knihovně nejsou ale časem asi seženu. Líbilo se mi taky propojení s mytologií. ..

Kudík
08.12.2019

Přiznávám, že jsem měla problém se začíst. Po přečtení jiných sérií od Meg Cabot jako "Mediátor" nebo "Hrdinkou snadno a rychle" mi tato nepřišla jako od ní. Následně se děj rozjede a stránka od stránky (následně i díl od dílu) je lepší a lepší. První díl mi přesto přijde nejslabší, a to na cca 3,5*. Pierce jsem musela postupně přijít na chuť, ale pán podsvětí/kapitán John, to bylo něco. Super jsou citace z Danteho. Přečteno za den.

Medasek
13.08.2019

Úplně úžasná kniha. Přečetla jsem jí jedním dechem. Postavy mají příjemný charakter. Líbí se mi, že je to vlastně takové moderní pojetí mýtu o Hádovi a Persefoně.

Všude dobře, doma nejlíp
Všude dobře, doma nejlíp