Mishell14 Mishell14 komentáře u knih

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Po dlouhé době úžasná kniha do které jsem se okamžitě začetla. 5* zaslouženě, těším se až si přečtu další díly. A dokonce mi ani nevadí již známý milostný trojúhelník. Tahle kniha by si i určitě zasloužila filmové zpracování.

24.11.2016 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Od téhle knížky jsem popravdě čekala trošku víc. Sydney která pořád nevěděla co vlastně chce postavy které jsou tam párkrát zmíněné ale pa se už za celý příběh neobjeví. Dost předvídatelnÿ kinec z kouskem tý erotiky. Nicméně na oddychovku dobrá kniha.

23.10.2016 2 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nádherná kniha která mne dojla a potěšila

13.09.2016 5 z 5

Robin Robin Zdena Frýbová

oddychovka na letní večery jako dělaná :)

02.08.2016 5 z 5

K čemu ženy mají muže K čemu ženy mají muže René Melichar

super kniha plná oddechu a zábavy! :)

21.05.2016 5 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Krásně hlavně vtipně bapsáno,Maruška si ze sebe umí udělat legraci a to je důležitý pro všechny introverty

22.03.2016 4 z 5

Ploužáky neberu Ploužáky neberu Kristina Dunker

oddychovka která mě nějak nezaujala ale skvěle se u ní člověk pobaví a odpočine :)

18.01.2016 4 z 5

Vykoupená Vykoupená Kristin Cast

Nejlepší kniha z celé série, ale bohužel taky jedna z nejsmutnějších. Nicméně finále celé série mělo opravdu spád a skončilo to pro mě krásně takže na celou sérii budu vzpomínat v tom nejhezčím :)

03.01.2016 5 z 5

Antistresové omalovánky: Mandaly Antistresové omalovánky: Mandaly Jenean Morrison

Nejlepší technika jak předcházet stresu pustit si nějakou pěknou hudbu nalít si něco dobrého k pití vzít si pastelky a nechat fantazii aby vedla vaší ruku :)

26.12.2015 5 z 5

Dóóóst dobrý úlety Dóóóst dobrý úlety Karen McCombie

Jeden z nejlepších dílů z této série a důkaz že holka s klukem mohou být jen přátelé ba i ti nejlepší :)

15.12.2015 5 z 5

Dóóóst dobrý rande Dóóóst dobrý rande Karen McCombie

Super knížka na pobavení a odreagování :)

07.12.2015 4 z 5

Vyvolení Vyvolení Gabriella Poole

Ze začátku mě to nezaujalo pořád to bylo takový nemasný neslaný ale závěr knihy konečně dostal spád a vysvětlilo se několik věcí a mě to nedalo a čtu další díl :)

18.11.2015 3 z 5

Vražedné Vražedné Sara Shepard

Tenhle díl mě fakt bavil! Hlavně jak spisovatelka dokáže tolik otázek i po přečtení docela se mi i líbí že se seriál liší od knihy.

15.10.2015 4 z 5

Tajemství spálené chaty Tajemství spálené chaty Enid Blyton

jedna z prvních knížek díky nímž jsem si zamilovala četbu super :)

06.10.2015 4 z 5

Hříšné Hříšné Sara Shepard

Rozhodně lepší než minulý díl, ale na chování některých postav si stále nedokážu tak nějak zvyknout hlavně co se táče rodičů no uvidíme jak to bude dál :)

29.09.2015 4 z 5

Neuvěřitelné Neuvěřitelné Sara Shepard

No nevím jestli jsem ovlivněná seriálem nejspíš ano, pro mě je tahle série taková nemastná neslaná moc mě nebaví, ale zase nemusím tolik přemýšlet, ale chování některých postav to mi vážně zůstává rozum stát :D

24.09.2015 3 z 5

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

Poslední díl této triologie mě překvapil, ale zároveň trochu zklamal. To je také důvod proč nedávám plný počet hvězdiček. Nicméně, je fajn, že autor dokázal že člověk nemá dávat na první dojmy a že z těch co vypadají jako nepřátelé jsou nakonec ti co stojí při nás.. Samozřejmě mě nejvíc zklamalo úmrtí. Ale, k samotnému konci zdál se mi takový ani vyřešený, ani nedořešený, takže každý si může ve své fantazii utvořit jak je to teď nejspíš všechno dál nicméně tato triologie celkově se mi líbila a filmové spracování je super, jsem zvědavá jak se poperou ze třetím dílem :)

17.09.2015 4 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Krásné zakončení.... :)

04.09.2015 5 z 5

Svůdné nebezpečí Svůdné nebezpečí Wendy Higgins

Trošku slabší díl, ale pořád je to dokonalá triologie a dokonalé pokračování miluju Kaidena a Ann :)

22.08.2015 4 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Důvod proč nedávám plný počet hvězdiček je vcelku prostý. Zamilovaný trojuhelník tahle zápletka, už mě prostě nudí jak v knížkách tak i všude jinde. Ale, knize se nedá upřít originalita kniha mě sice nezaujala tak jak jsem si myslela, ale nápad to je určitě skvělý a podle mě je start této triologie celkem úspěšný :)

15.08.2015 4 z 5