Robin

Robin je hrdina jedné z nejúspěšnějších knih Zdeny Frýbové – a je to hrubosrstý foxteriér. Toto nevinně vyhlížející štěně mělo být strážcem idylické pohody a radosti u rodinného krbu. Všechno se však vyvinulo úplně jinak a roztomilý Robin doslova rozhýbe „svou“ rodinu nejen toulkami po Praze a útěky do rozlehlých šumavských hvozdů. Je tvrdohlavý, rád se předvádí a vymýšlí rafinované kousky, aby prosadil svůj názor. A tak Robinova rodina proti své vůli začne žít úplně nový, nevšední život, kterým není vždycky nadšena....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69297/big_robin-F9w-69297.jpg 4.4681

Robin 1.

Humor, Romány, Literatura česká

Vydáno: , Práce

Kniha Robin

Ridley
17.10.2021

Protože máme zrovna 5měsíční štěně, tak při některých situacích v knize jsem brečela smíchy.

pocketka
19.09.2021

Audiokniha
Velice se ve mě při hodnocení knihy pere čtenář a zapálený pejskař. Nejsem vděčný hodnotitel co se rádoby humorných knih týče, máloco mne v knize rozesměje, proto nebudu hodnotit vtipnost. Jako audiokniha, poslouchaná při cestách autem ideální, příběhy jsou krátké a nemusíte si pamatovat, co bylo v předešlé kapitole. Paní Maciuchová, která knihu namluvila, je úžasná a velmi knize pomohla. Nicméně na výchově psa bylo vše špatně, přišlo mi, že peripetie s ním se opakovaly a mnohem víc mne bavily kapitoly, kde Robin nebyl hlavní postavou.

Liturgievpatek
09.09.2021

Skvělá kniha plná vtipných příhod, kterou mi kdysi zapůjčila babička. Bylo mi deset. Tehdy mě nebavila, dnes si ji ale užívám, navíc mám doma svého Robina. A je to sranda, ten život s ním.

Kukinka1981
14.08.2021

Příjemné oddechové čtení s humornými lumpárnami foxteriéra Robina.

MagdaLENKA89
04.08.2021

Úžasná kniha. Četla jsem ji asi 3x a už se těším, až si ji za pár let přečtu znovu. K málokterým knihám se vracím, ale k této ano.

JitkazPlzně
11.07.2021

Četla jsem ji asi v patnácti a moc se mi líbila. Vtipně napsané. Někdo má dluhy, někdo žaludeční vředy, my máme foxteriéra..

Pivka1
28.05.2021

Touto útlou knížkou jsem se prosmála až do konce. Pes byl jako přes kopírák našeho nezbedy Rona.

mats379
23.05.2021

Jedna z nejlepších knih na splín, depku a beznaděj. Ironie, nadhled a výborné hlášky. Vřele doporucuji.