Robin

Robin je hrdina jedné z nejúspěšnějších knih Zdeny Frýbové – a je to hrubosrstý foxteriér. Toto nevinně vyhlížející štěně mělo být strážcem idylické pohody a radosti u rodinného krbu. Všechno se však vyvinulo úplně jinak a roztomilý Robin doslova rozhýbe „svou“ rodinu nejen toulkami po Praze a útěky do rozlehlých šumavských hvozdů. Je tvrdohlavý, rád se předvádí a vymýšlí rafinované kousky, aby prosadil svůj názor. A tak Robinova rodina proti své vůli začne žít úplně nový, nevšední život, kterým není vždycky nadšena....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/69_/69297/robin-6BB-69297.jpg 4.5479

Robin (1.)

Humor, Romány, Literatura česká
Vydáno:, Práce

kalinka99

Knihu jsem si zvolila k maturitě a musím říci, že jsem velice překvapena. Čtivá a i humorně psaná a vzhledem, že miluji psy, tak ode mě má jen pozitivní ohlas.

Lila94

Kniha, u které jsem se smála opravdu upřímně nahlas

nik077

Moc pěkně napsané... kniha mě bavila

Lavin

Super kniha na zpevnění břišního svalstva ...... od smíchu! :-)

Chesterton

Nemám psa, zatím ani nechci jako Pražák z bytu:), ale nejblíže mám ke komentáři laura:) Doporučuji jako antidepresivum skoro pro každého!!

Katka2382

Tahle kniha mě nikdy nezklame a dokonale pobaví.Půjčila mi ji kdysi dávno strašně fajn kolegyně z práce a já si pak koupila svou a pokaždé když beru tuhle knihu do ruky tak si na ní vzpomenu.

Elulilinka1

Skvělá kniha pro pejskaře s dějem, který neomrzí. :)

Vidlička
13.10.2017

Když jsem knížku četla jako dítě, pejsek mě bavil. Když jsem druhý díl četla jako puberťák, pily mi krev přefeminizované ženské postavy a ušlápnuté mužské... Asi jen pro určitý věk nebo osobu...

Booky84
10.10.2017

Kniha, ke které se pravidelně a ráda vracím. Pro milovníků psů jako stvořené, ti totiž moc dobře znají situace v knize popsané.

MichaelaSaky
20.09.2017

Robin byl skvělý, ale doma bych ho nechtěla ani za zlaté prase :D

laura
17.08.2017

Svého času jsem tuhle knihu četla stále dokola, nejméně jednou ročně, pořád, a pořád jsem se u toho smála tak, že okolí nechápalo - jak to, že se tomu pořád směješ, když už to musíš znát zpaměti? Kdo Robina četl, pochopí... Byla to prostě moje "bible", něco, co mě drželo nad vodou, když mi bylo ouvej... Už je to pár let, co jsem ji do ruky nevzala, ale určitě se k ní ještě vrátím - už pro tu neopakovatelnou atmosféru té neopakovatelně trhlé rodiny...

intelektuálka
15.08.2017

Kdo má pejska tak ví, o čem je řeč. Hodně jsme se nasmáli.

Olous1
13.08.2017

Odpočinková kniha pro všechny pejskaře.Hodně jsem se u čtení nasmála,doporučuji přečíst.

gleti
11.08.2017

Povinná četba pro každého pejskaře, aby věděl, že v tom není sám a že všichni psi jsou stejní (stačí, když se za páníčkem zavřou dveře a poslušnost jde do háje).

Dimas
30.07.2017

Tahle knížka nezklame ani po letech!

eva3433
27.07.2017

knížku jsem četla už kdysi v pubertě, teď se k ní znovu vracím a nehorázně se u ní bavím... čte i moje desetiletá dcerka....

syskas
15.07.2017

Dokonalá oddychovka pre každého psíčkara =D .
Náš pes vyfasoval svoje meno už keď sme ho viezli domov z útulku - LAPAJ. Nepoznám iného tvora s výstižnejším menom, takže úplne chápem všetko, čo autorka opisuje.

Kerberos
27.06.2017

Skvělé,jako pejskař ocením,velmi humorné.

niknikita
01.06.2017

Jako bych četla příběh svého psa, akorát bych to nenapsala tak skvěle.

Daenerys
30.05.2017

Nadčasová oddechovka. Četla jsem díky výzvě a bavila jsem se.

Lumíček
25.05.2017

Opravdu mile cteni :) O to vice urcite pro pejskare. Zasmala jsem se. Robinka bych doma tedy nechtela, lump jeden. Vazne me pobavilo Robinkovo rozdeleni jidla do jednotlivych kategorii :)

lilienn
20.03.2017

Trosku jsem cekala vice. Pak uz jsem pochopila, ze nic nez oddechovka se konat nebude. Dobre, ale pani Frýbová napsala i lepsi ;)

31.01.2017

moje první setkání s paní Frýbovou a láska na celý život, od přečtení několika řádků....

werriss
19.01.2017

Když jsem se v minulém roce ve svých osmadvaceti letech rozhodla, že začnu se "čtením", jako první se mi do rukou dostala tato kniha. A rozhodně nelituju, byla velmi čtivá i vtipná a jako majitelka foxteriéra velmi chápu, co takový živý pes dokáže vyvést (jak vtipného, tak naprosto nervyzničujícího). Ale toho jejich psa bych teda nechtěla ani zadarmo :-D

Ťapulka
18.01.2017

Nejdřív jsem se u knížky smála já až k slzám, následně pak manžel až k potrhání bránice. Co víc o knížce říct? Neskutečně vtipné vyprávění, které jako majitelé Jack Russel Teriéra jsme si opravdu užili. Autorka nádherně popisuje nejen psího miláčka, ale i různé lidské osůbky.

Jaruš7
29.12.2016

Knížku jsem dostala ,když jsem šla do nemocnice na operaci ledviny. Dostala mě ze strachu a to až tak, že jsem ho pak dostala z toho, že mi popraskaji pooperační švy, musela jsem se pak krotit, ale bavil se celý pokoj. Tak takové léčení svým známým jen doporučuji.

alzbeta4340
15.09.2016

Četla jsem Robina před lety několikrát a nyní jsem si ho pustila v audioknize. Nejvíc mě překvapilo, jak jsem se já anebo možná doba změnila. Samozřejmě pořád je to povedená humoristická knížka, ale dnes mi nevychovanost u pejska nepřipadne tak směšná jako před lety. Možná je to tím, že dnes mám doma psa, který se nepodobá Robinovi, ale spíš Batulkovi, a tak jsem lumpárnám odvykla.

LucieD81
03.08.2016

Snad nejznámější kniha Frýbové, vtipná, svižná, veselá knížka, ideální oddychovka.

Mishell14
02.08.2016

oddychovka na letní večery jako dělaná :)

likaf
01.08.2016

Když jsme si pořídili našeho prvního foxteriéra, doporučila mi kamarádka tuto knihu. Všechno co autorka napsala je pravdivé a popsané situace každého majitele foxíka potkají. Musela jsem některé pasáže opakovaně předčítat manželovi nahlas. A celou knížku jsem se nahlas smála. Je prostě neskutečně veselá - stejně jako rasa foxterier