Robin

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Robin je hrdina jedné z nejúspěšnějších knih Zdeny Frýbové – a je to hrubosrstý foxteriér. Toto nevinně vyhlížející štěně mělo být strážcem idylické pohody a radosti u rodinného krbu. Všechno se však vyvinulo úplně jinak a roztomilý Robin doslova rozhýbe „svou“ rodinu nejen toulkami po Praze a útěky do rozlehlých šumavských hvozdů. Je tvrdohlavý, rád se předvádí a vymýšlí rafinované kousky, aby prosadil svůj názor. A tak Robinova rodina proti své vůli začne žít úplně nový, nevšední život, kterým není vždycky nadšena....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69297/robin-F9w-69297.jpg 4.4606

Robin 1.

Humor, Romány, Literatura česká
Vydáno, Práce

Kniha Robin

jana277

Po rokoch som opäť čítala a názor som nezmenila. Príjemné, oddychové, úsmevné čítanie.

Cajda

Ani vtipné ani poučné. Líbila se mi obálka. Proto jsem po knize sáhla. Nedočtené odkládám na vlakáč mezi knihy DO VLAKU.

slunečnice777

Kniha mi byla doporučena. Nemohu říci že se nelíbí, nejspíše tomuto humoru nerozumím. Pokusím se do ní začíst po nějakém čase.

Monika1717

Já mít takového psa, tak zešílím. Psa jsme měli, byl to taky dáreček, sežral, na co přišel, nejvíc mu chutnalo vyprané prádlo, na zahradě vyráběl díry, ze jsme se propadali a při pohřbu, kdy šel smuteční průvod po vsi, pronikavě vyl, podhrabal se a nebožtíka vyprovodil na hřbitov. Už nikdy psa.

Knihomolka506

vtipný příběh na pokračování o tom, co všechno se může stát, když si rodina pořídí psa

jednorozka

Je, tuhle knizku jsem milovala a cetla z ni vesele pasaze nahlas mamce (coz v dusledku byly cele kapitoly). Pozdeji jsem ji cetla znovu jako dospela a zas objevila neco noveho. :) Skvela knizka a teda Robin je darecek!

666Jitka

Úsměvné vyprávění o intelektuální rodině, jejíž součástí je štěně foxteriéra. Kniha popisuje rozličné rošťárny, kterými milý Robinek "obšťastňuje" svou lidskou smečku :-) Poslouchala jsem jako audio verzi v podání Hany Maciuchové.

lucie9998

Nejzdařilejší kniha od Frýbové, kterou jsem četla. Má to spád a nejsou tam nudné pasáže jako u Malinkatého kreténa. Jinak psa Robina, bych doma psychicky určitě nedala... :-D

Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války
Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války