Z neznámých důvodů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Hlavní postava je doktorka přírodních věd Anna Berková, inteligentní a činorodá, ve svém profesionálním zaujetí k okolí až bezohledná mladá žena. Jejím protihráčem je její manžel, ředitel ústavu, ale špatný badatel, člověk psychicky i fyzicky deformovaný.

https://www.databazeknih.cz/images_books/68_/68692/z-neznamych-duvodu-ZRg-68692.jpg 4.6271
Žánr:
Romány, Literatura česká
Vydáno:, Práce
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (55)

Kniha Z neznámých důvodů

Přidat komentář
Babfija
07. července

Knížka, ke které se vracím

Ewik111
03. července

Tato kniha je moje srdcovka. Četla jsem ji snad desetkrát ... Vřele doporučuji!

zdenaR
17. dubna

Mám moc ráda knihy Z.Frýbové a tato mě oslovila nejvíce.
Četla jsem ji několikrát a vždy mě znovu nadchla :-)))

rodak
24. ledna

Zub času na tuto knihu zapůsobil málo.Má druhá kniha od p.Frýbové.A přitom Robina jsem četl hodně dávno.U této knihy jsem se hodně bavil,byl napnutý, občas znuděný -když bylo moc té chemie-,ale velmi velmi spokojený.Přečetl jsem tento tlustopis za týden a autorce věřil každé slovo.

Aleh
20.12.2018

Tak tuhle knihu od Zdeny Frýbové jsem četla už před mnoha lety. Tehdy i teď mě velmi zaujala postava Anny Berkové a její obrovské pracovní nasazení. Vzdělaná a ambiciózní žena,která se zcela a bez výhrad oddala své práci ve výzkumném ústavu a výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat.
Na druhé straně však žije v nefunkčním vztahu s manželem, ředitelem ústavu, který je pravým opakem své ženy, takže vztah mezi nimi se poměrně brzy vyhrotí a zdramatizuje. Co k tomu dodat? Je to román, který budete číst s velkým napětím a očekáváním věcí příštích až do samotného konce. A další z románů, na nichž není příliš poznat, že vznikl již před dlouhými 30 lety, neboť příběh, který nám autorka vypráví, je aktuální i pro dnešní společnost.

Evuš80
08.12.2018

Trošku prvoplánové, ale nepřestává mě bavit. Když jsem byla malá, nechápala jsem,jak se může moje máma hlasitě tlemit nad knížkou. A pak jsem si jí přečetla i já...Jen mě trošku mrzí, že jednotlivá vydání se liší. V tom nenovějším chybí nějaké kapitoly. Nechápu proč... Kapitola o doktoru Rošickém, dělajícím autoškolu, vždy zvedne náladu.

Kocourek
20.11.2018

Moje první kniha od Zdeny Frýbové a hned taková pecka...Hlasitým chechotem jsem na koupališti budila podezření o mém zdravotním stavu.. Docent Forejt na výletě do Itošky nebo se šunkou v lednici je nepřekonatelný....Tuto knížku by si měli přečíst povinně všichni "bubáci"....

JancaMia
12.07.2018

O manželské krizi ... a jednom výzkumáku.