Vražedné

Pennsylvánský Rosewood se jeví jako dokonalé místo, jenže první dojem může lhát… stejně jako čtveřice místních krasavic. Hanna se rozhodla ovládnout zdejší mládež a začíná u krásného druháka. Aria pátrá v přítelově minulosti. Spencer se odcizuje s vlastní rodinou. Nevinná malá Emily naopak vůbec neví, co chce. Snad se domnívaly, že s uvězněním Alisonina vraha a odhalením totožnosti vyděračky A se do jejich života vrátí klid. Měly by se mít na pozoru, protože ve městě řádí její nástupce a teplota nebezpečně stoupá. V Rosewoodu tentokrát propukne požár. Vražedně návyková románová řada plná tajemství a lží, pokračuje šestou knihou. Roztomilé malé lhářky: Vražedné. Osudy hrdinek můžete sledovat i na televizních obrazovkách v sérii Prolhané krásky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/164872/big_vrazedne-tjG-164872.jpg 4.3146

Kniha Vražedné

Mruskulka
04.05.2020

Další díl přečten. I přesto, že jsem viděla seriál, kniha se liší. Takže vlastně nevím, jak to bude pokračovat, co se bude dít a to mě baví :)

Sabina335
06.04.2020

Série knih spíše pro mladší čtenáře. Knihy jsem so pořídila až poté, co jsem viděla první sérii seriálového zpracování a jednoduše jsem knihám propadla. Velmi mě baví srovnávat seriál a knižní předlohu.

LucaR8
25.09.2019

Nepatřím už sice do věkové kategorie, pro kterou jsou knihy určené, přesto jsem četla jednu knihu za druhou. Na každá další díl jsem se těšila jak malá holka. Sérii jsem začla číst, když už běžel seriál a nutně jsem potřebovala vědět, kdo je A. Ze seriálu jsem byla zklamaná, po skončení zůstalo hodně nezodpovězených otázek. Knižní předloha je lepší než seriál/film, ostatně tak je to u všech předloh. A jsem ráda, že v knížkách vše dávalo smysl, bylo zodpovězeno a série měla hezký konec.

oblakaknih
12.02.2019

Další skvělá kniha! Já prostě nemám slov! V ději jsem už úplně celá, naprosto tím žiju.
To, co se stalo v předešlém díle, tento naprosto vyvrátil a vše se zamotalo ještě víc. Nemůžu se dočkat, až vše rozlousknu a pochopím! O to rychleji samozřejmě čtu.

petra3242
03.06.2018

Další výborné čtení. Z Jasona jsem měla místy až strach.

Sarfias
14.08.2016

Tento díl mi přišel zatím asi nejzajímavější. Velmi mě bavila Spencer a její rodinné trable. Silně mě štvala Emily, která mi přijde nejufňukanější z celé bandy. Aria podle mého názoru jedná hloupě - stačilo by si trochu popovídat s mamkou. A Hanna? To je rozmazlená a neupřímná potvora. Na druhou stránku..po tom všem, čím si prošly, asi na nějaké ty charakterové nedostatky mají nárok.

margoj
09.08.2016

Super díl, ale podle mě byl předchozí díl o trochu lepší.

SPOILER!!
Hanna - čekala jsem, že ji její táta bude víc omezovat. Čtu ráda o Hanně, ale čekala jsem trochu víc
Aria - Aria je většinou pro mě strašně nudná. Teď to bylo zajímavé
Spencer - začátek byl u ní strašně nudný, ale když se setkala se svojí matkou tak se to hezky rozjelo. A jak zjistila, že nemá na účtu žádné peníze.. Prostě super čtení! V tomhle díle byla pro mě nejlepší a nejnapínavější
Emily - u ní jsem se taky rozhodně nenudila! Čtení o tom, jak ji Isaakova matka nesnáší a dává jí to pěkně sežrat.. Bavilo mě to. Jenom mě mrzí, že se s Isaakem rozešla

TheMelorry
19.02.2016

Tenhle díl jsem měla přečtený vážně rychle. Pěkně se rozjel děj. Několik otázek se vyřešilo, spousta jich ale zůstalo nejasných. Děh ubíhal velmi rychle - za mě zatím jeden z nejlepších dílů...