Vražedné

Vražedné https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/164872/bmid_vrazedne-tjG-164872.jpg 4 156 26

Pennsylvánský Rosewood se jeví jako dokonalé místo, jenže první dojem může lhát… stejně jako čtveřice místních krasavic. Hanna se rozhodla ovládnout zdejší mládež a začíná u krásného druháka. Aria pátrá v přítelově minulosti. Spencer se odcizuje s vlastní rodinou. Nevinná malá Emily naopak vůbec neví, co chce. Snad se domnívaly, že s uvězněním Alisonina vraha a odhalením totožnosti vyděračky A se do jejich života vrátí klid. Měly by se mít na pozoru, protože ve městě řádí její nástupce a teplota nebezpečně stoupá. V Rosewoodu tentokrát propukne požár. Vražedně návyková románová řada plná tajemství a lží, pokračuje šestou knihou. Roztomilé malé lhářky: Vražedné. Osudy hrdinek můžete sledovat i na televizních obrazovkách v sérii Prolhané krásky.... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , BB art

Killer , 2009

evca7271
evca7271
22.12.2023 4 z 5

Moc pěkný díl,kniha se mě velice líbila.

Mruskulka
Mruskulka
04.05.2020 4 z 5

Další díl přečten. I přesto, že jsem viděla seriál, kniha se liší. Takže vlastně nevím, jak to bude pokračovat, co se bude dít a to mě baví :)

Sabina335
Sabina335
06.04.2020 5 z 5

Série knih spíše pro mladší čtenáře. Knihy jsem so pořídila až poté, co jsem viděla první sérii seriálového zpracování a jednoduše jsem knihám propadla. Velmi mě baví srovnávat seriál a knižní předlohu.

LucaR8
LucaR8
25.09.2019 5 z 5

Nepatřím už sice do věkové kategorie, pro kterou jsou knihy určené, přesto jsem četla jednu knihu za druhou. Na každá další díl jsem se těšila jak malá holka. Sérii jsem začla číst, když už běžel seriál a nutně jsem potřebovala vědět, kdo je A. Ze seriálu jsem byla zklamaná, po skončení zůstalo hodně nezodpovězených otázek. Knižní předloha je lepší než seriál/film, ostatně tak je to u všech předloh. A jsem ráda, že v knížkách vše dávalo smysl, bylo zodpovězeno a série měla hezký konec.

oblakaknih
oblakaknih
12.02.2019 5 z 5

Další skvělá kniha! Já prostě nemám slov! V ději jsem už úplně celá, naprosto tím žiju.
To, co se stalo v předešlém díle, tento naprosto vyvrátil a vše se zamotalo ještě víc. Nemůžu se dočkat, až vše rozlousknu a pochopím! O to rychleji samozřejmě čtu.

petra3242
petra3242
03.06.2018 5 z 5

Další výborné čtení. Z Jasona jsem měla místy až strach.

Sarfias
Sarfias
14.08.2016 5 z 5

Tento díl mi přišel zatím asi nejzajímavější. Velmi mě bavila Spencer a její rodinné trable. Silně mě štvala Emily, která mi přijde nejufňukanější z celé bandy. Aria podle mého názoru jedná hloupě - stačilo by si trochu popovídat s mamkou. A Hanna? To je rozmazlená a neupřímná potvora. Na druhou stránku..po tom všem, čím si prošly, asi na nějaké ty charakterové nedostatky mají nárok.

margoj
margoj
09.08.2016 4 z 5

Super díl, ale podle mě byl předchozí díl o trochu lepší.

SPOILER!!
Hanna - čekala jsem, že ji její táta bude víc omezovat. Čtu ráda o Hanně, ale čekala jsem trochu víc
Aria - Aria je většinou pro mě strašně nudná. Teď to bylo zajímavé
Spencer - začátek byl u ní strašně nudný, ale když se setkala se svojí matkou tak se to hezky rozjelo. A jak zjistila, že nemá na účtu žádné peníze.. Prostě super čtení! V tomhle díle byla pro mě nejlepší a nejnapínavější
Emily - u ní jsem se taky rozhodně nenudila! Čtení o tom, jak ji Isaakova matka nesnáší a dává jí to pěkně sežrat.. Bavilo mě to. Jenom mě mrzí, že se s Isaakem rozešla

TheMelorry
TheMelorry
19.02.2016 5 z 5

Tenhle díl jsem měla přečtený vážně rychle. Pěkně se rozjel děj. Několik otázek se vyřešilo, spousta jich ale zůstalo nejasných. Děh ubíhal velmi rychle - za mě zatím jeden z nejlepších dílů...

Mishell14
Mishell14
15.10.2015 4 z 5

Tenhle díl mě fakt bavil! Hlavně jak spisovatelka dokáže tolik otázek i po přečtení docela se mi i líbí že se seriál liší od knihy.

Lolaniky
Lolaniky
29.09.2015

byla užasna ..

Linu
Linu
02.08.2015 5 z 5

Páni...napětí pěkně stoupá. Nemůžu se dočkat Bezcitných!

Marisa
Marisa
20.12.2014 5 z 5

Tenhle díl byl oproti Hříšným naprosto dokonalý. Samé překvapení a ten konec. Páni!! :)

Anya
Anya
19.12.2014 5 z 5

Supeeeer! Napínavé do konce a konec nečekaný! :D

Teraslík
Teraslík
04.12.2014 5 z 5

Snad nejlepší díl z celé série. Samý zvrat, hrozně napínavá. Kdo si tenhle díl nepřečte jako by nežil. Úžasná kniha. Všem doporučuji!!!!

orangerose
orangerose
03.07.2014 5 z 5

další díl této série, je víc napínavej , bavil mne, už nemůžu dočkat až seženu ostatní díly této série:)

Ben Nevis
Ben Nevis
14.04.2014 4 z 5

Prozatím nejlepší díl série. Rozhodně ne kvůli tajemné postavě na konci (osobně by mi Ali naživu vadila, protože si nedokážu představit příběh, který by ospravedlnil její zmizení). Od textu se nedalo odtrhnout. U Spencer jsem očekávala šťavnatější historku než adopci, třeba nevěru matky. Adopce (nebo pravý důvod) je pěkně pitomá záminka, proč někoho vydědit. Samozřejmě se dalo čekat, že se Spencer nikam stěhovat nebude. :-)
Každopádně se nic nevyřešilo, spíš přibylo počet tajemství.

alwaysbelieve
alwaysbelieve
26.02.2014 5 z 5

Tenhle díl jsem přečetla za den. Strašně mě bavil a oproti minulému se tam toho víc dělo. Akorát mě mrzí, že si holky nejsou tak blízké jako v seriálu. Mrzí mě co se stalo se Spencer, ale to se dalo čekat. Škoda, že to Emily zase nevišlo. A jinak konec? Moc mě ani nešokoval, jelikož to tak podobně bylo i v seriálu. Každopádně se těším na další díl! :)

Posli
Posli
19.01.2014 3 z 5

Podle mě tohle byl asi nejslabší díl lhářek. Pevně doufám, že další díly budou zajímavější. Spencer mě v tomhle díle strašně moc štvala. Snad budou další díly lepší.

lakme
lakme
17.11.2013 4 z 5

No nevím, už mě to asi moc nebaví, chtěla bych, aby už byl konec..:D Jinak Spencer je koza, že tak naletěla, a ostatní? hmm taky se chovají divně..:D vždyť A úplně hrajou do karet..