Hříšné

Pohádkový život se mění v noční můru Představte si, mít tu moc a vědět, co si lidé kolem skutečně myslí. Co o vás soudí ředitel školy, když po přijímacím pohovoru oznámí, že jste si nevedla špatně? Jak se protihráči ve smíšené čtyřhře líbí váš zadeček v tenisové sukýnce Lacoste? Je kamarádka opravdu naštvaná, že oslavíte příchod nového roku s krásným klukem raději než s ní? Lidská mysl je ovšem nepřístupnější než Pentagon. Občas lze z grimas a pohledů přesto odečíst, co se v ní odehrává. Smutné je, že většina takových náznaků zůstává bez povšimnutí. I jeden krasavec z dobré rosewoodské rodiny zřejmě dával znát, jaký hanebný plán se mu rodí v hlavě. Ale nikdo v jeho okolí tehdy bohužel nepozvedl obočí. Snad by se tak bývalo mohlo podařit odvrátit hrozný osud, a jedna krásná dívka by unikla smrti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/149666/hrisne-149666.jpg 4.3174

Kniha Hříšné

EvieS
12.10.2020

Hvězdička dolu za neustálé opakování děje z předchozích dílů. Když knihy čtete hned po sobě, leze to na nervy.

Mruskulka
01.05.2020

Líbí se mi, že se kniha liší od seriálu. Mám tak šanci propustit svou fantazii :) Pohodové čtení, ve kterém také nechybí napětí

Sabina335
06.04.2020

Série knih spíše pro mladší čtenáře. Knihy jsem so pořídila až poté, co jsem viděla první sérii seriálového zpracování a jednoduše jsem knihám propadla. Velmi mě baví srovnávat seriál a knižní předlohu.

LucaR8
25.09.2019

Nepatřím už sice do věkové kategorie, pro kterou jsou knihy určené, přesto jsem četla jednu knihu za druhou. Na každá další díl jsem se těšila jak malá holka. Sérii jsem začla číst, když už běžel seriál a nutně jsem potřebovala vědět, kdo je A. Ze seriálu jsem byla zklamaná, po skončení zůstalo hodně nezodpovězených otázek. Knižní předloha je lepší než seriál/film, ostatně tak je to u všech předloh. A jsem ráda, že v knížkách vše dávalo smysl, bylo zodpovězeno a série měla hezký konec.

Katuska88
01.04.2019

Kniha je zajímavá stále tím stejným tématem, jako předchozí díly. Bohužel už mi to pomalu začíná připadat jako pořád to stejné dokola. Chybí originalita. Nejspíš už nebudu číst další díly.

oblakaknih
12.02.2019

Díl s velkým překvapením na konci! Musím říct, že byl příběhově trochu slabší než ten předchozí, ale přesto jsem si knihu užila a přečetla ji za pouhé dva dny.

Jahoda197
11.01.2017

Hanna už mě přestává bavit. Ale jinak to byl zase skvělý díl.

Natali11
04.01.2017

Mrzí mě že je to vždy opožděné oproti seriálu (seriím)