K čemu ženy mají muže

K čemu ženy mají muže https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220841/bmid_k-cemu-zeny-maji-muze-220841.jpg 4 62 22

Autor v humoristické knize řeší zásadní životní situace jako například jak vysvětlit dceři, co je kosočtverec s čárkou, synovi, kde bydlí berušky, své ženě, kdy už konečně bude dospělý, nebo se ptá sám sebe, proč se cítí své nohy a kdy už konečně zhubne. „Ctěný čtenář dostal do ruky soubor kydů jednoho tlustého plešatého pána, který se i díky tomu, co sepsal, pokouší brát sám sebe s nadhledem, dělat si ze sebe česky řečeno srandu. Pokud kniha dokáže někoho pobavit nebo dokonce rozesmát, budu šťasten jak blecha na bernardýnovi. Upozorňuji, že veškeré kydy jsem vlastnoručně prožil, jelikož být ženatý, mít pubertální dceru a předškolního syna skýtá velmi mnoho námětů. Když je k tomu člověk manuálně nesmělý, líný a vysokotlaký, má sám se sebou o zábavu postaráno, i když si to má žena nemyslí..."... celý text

Olous1
04.06.2023 3 z 5

Souhlasím s mou knižní přítelkyní Chytuš,je třeba číst po částech. Že začátku jsem se smála,ale po chvilce čtení už mě to nebavilo. Kniha je dobrá,ale častěji odkládat. Jinak doporučuji na zlepšení nálady.

Marci34
13.10.2022 5 z 5

Skvělá kniha, plná humoru, úžasná oddechovka, která rozhýbe bránicí.

Petrasuvicka
27.04.2022 4 z 5

Fakt jsem se zasmála! Některé části obzvlášť, protože mi zkrátka mluvil z duše. Navíc můj manžel vede podobné humorné poznámky, ovšem na rozdíl od pana Melichara naštěstí nemá obě ruce levé :) :D. Zábavná jednohubka, svačinka mezi středověkými detektivkami a řezničinou.

Chytuš
13.01.2020 5 z 5

Další z knížek, které by se měly dávkovat a číst po částech. Zhltnout najednou je chyba, protože se vám po čase začnou některé vtípky svým opakováním trochu zajídat. Já tu chybu udělat musela, neb nechci našim knihovníkům přidělávat vrásky na čele, nebo se dívat na vystřelující obočí při vracení knížky ala "A takže tady už mělo být vráceno..." Na druhou stranu nemůžu dát knize, kdy jsem se místy (obzvláště pokud došlo na historky života s úkliďákem, zážitků s dětmi, návštěvy lékařů a nákupních center) smála tolik, až mi tekly slzy, nějaké nízké hodnocení, protože takových knih moc není. A humoru není nikdy dost!

čef
04.09.2019 5 z 5

K čemu ženy potřebují muže, zejména když jsou obtloustlí, s pleší až na záda, plni obav před doktory, se smradlavýma nohama, vyrábějící jedno „po fa“ za druhým a stále nechápající svého hyperaktivního syna a pubertální dcerku? No přeci na okrasu, a aby měli koho rozmazlovat! Tak takhle nějak to v té knize je a proto přeji všem hodně dobré nálady!

kubakubikula
13.08.2019 5 z 5

Super odpočinkové čtení

ladaol
31.12.2018 5 z 5

Bavila jsem se moc, i můj muž. Je jasné, že historky osloví jen toho, kdo si umí dělat legraci sám ze sebe, život je ale bez toho dost nudný, ne?

allyce
11.06.2018 2 z 5

Chtěla jsem brečet smíchy, bohužel jsem se jen sem tam usmála.

adela2230
15.04.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila, je to takové lehčí čtení, je to druhá kniha od tohoto autora a musím říct, že mě velmi zaujal, jen by u této knihy stačil poloviční obsah.

Miretti
14.04.2018 5 z 5

Skvělá oddychovka, která si na nic nehraje, obyčejné vtipné postřehy ze života, ve kterých se musí najít každý. Pro mě na pohodu a na jedničku!

lilienn
30.06.2017 3 z 5

Asi nejsem ten pravy typ cloveka, ktery by se nad knihou lamal smichy, sem tam jsem se pousmala... je to opravdu ze zivota, ac nekdy prehnane. Oddechove cteni bez vetsi pridane hodnoty? Snad autor odpusti...

Elikacka
27.05.2017

oddechová a vtipná kniha, prakticky to samé zažívám ve svém životě

niika
14.05.2017 4 z 5

Mě to teda sedlo. Jasně, je to psáno s velkou nadsázkou, ale právě proto je kniha tak vtipná. I když stačil by poloviční rozsah. Časem se hlášky opakovaly a opakovaný vtip není vtipem.

ave55
28.11.2016 1 z 5

No, já mít doma takového deb..la, tak ho utluču holí. Ještě, že to bylo psáno s nadsázkou. Dala jsem to ještě raději přečíst snaše (cca ve věku autora), ta pak krčila rameny. Takže mi tím potvrdila, že je to blbost. Za snahu jedna hvězda.

Mishell14
21.05.2016 5 z 5

super kniha plná oddechu a zábavy! :)

Ester71
18.12.2015 5 z 5

I obyčejný život se dá popsat vtipně a s nadhledem - v tomto případě se to povedlo.. Příjemný relax..

bookcase
22.06.2015 4 z 5

Fajn humorné čtení o ženách, mužích a dětech

st.me
02.06.2015

Knížku jsem nedočetla, nepřišla mi nijak vtipná, jako spíš otravná.

Vercik
29.01.2015 5 z 5

U knihy jsem se docela dost hlasitě bavila, akorát mi přišlo, že některé vtipy se často opakují a tím už tak vtipný nejsou. Konec knihy už mě zas tak tolik nebavil, ale to nemění nic na tom, že knihu doporučuji všem, kdo mají rádi humor a příběhy ze života.

kathy
28.01.2015 5 z 5

Skvělá kniha :-) můžu jen doporučit. Střízlivý a zábavný pohled muže na rodinu, děti, práci, domácnost a ostatní běžné záležitosti. Moc jsem se bavila :-)

humor

René Melichar
česká, 1973
2014  82%K čemu ženy mají muže
2017  72%Blb na výletě
2015  81%Když žena muže kárá
2019  55%Blb na zahrádce
2016  73%Proč mají ženy vždycky pravdu

Kniha K čemu ženy mají muže je v