misak94 misak94 komentáře u knih

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

Rhage je můj oblíbenec a musím uznat, že díl mě v tom jen utvrdil. Byla to skvělá jízda, nedokázala jsem se odtrhnout. Jen se trochu děsím toho, že už na mě čeká poslední díl v knihovně

09.05.2018 5 z 5

Neodolatelný Neodolatelný J. R. Ward (p)

Moc pěkné dílo. Autorka nezklamala. Pěkně podané, příběh měl spád i zajímavé pasáže. Spokojenost

02.05.2018 5 z 5

Prokletý milenec Prokletý milenec J. R. Ward (p)

Páni, tahle mi dala zabrat. Jen co jsem pochopila jak to může dopadnout se mi četla vážně těžko. Několikrát jsem uronila slzu ale rozhodně to byl další báječný díl. Jsem rada, jak to dopadlo s Aimem. Zasloužil si to a ostatní byli také úžasní. Dokonce i Lassiter umí být vážný

01.05.2018 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Skvělé završení celé série, občas trochu chaotické myšlenky hlavní hrdinky ale po všem, čím si prošla by mě překvapilo kdyby jí to nepoznamenalo. Prostě super

24.04.2018 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Tenhle díl byl vážně moc pěkný. Nedokážu říct, jestli byl lepší než předchozí ale to mu neubralo na kvalitě. Opět strhující dej a skvěle podání, které nutí pokračovat i když už člověk nemůže.

24.04.2018 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Naprosto skvělá kniha se silným zážitkem z ní ☺

20.04.2018 5 z 5

Páni, kniha ve mě zanechala skutečně hluboký dojem. Už teď vím, že se k této sérii v budoucnu velice radá vrátím. Filmy jsou pěkné ale kniha je úžasná. Skutečně silný zážitek ☺

20.04.2018 5 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Aaa, naprosto úžasný díl. Myslím, že jsem se do Nate zamilovala taky. Je úžasný, skromný, oddaný a úžasný přítel. To jak pomohl Liv bylo krásné. Skvělé napsaná kniha, která nedovolí příběh odkládat a člověk má pocit, že ho musí zhltnout najednou.

18.04.2018 5 z 5

Král Král J. R. Ward (p)

Jako vždycky to byl parádní zážitek. Kniha velmi čtivá,příběh plynulý. Líbí se mi i příběhy vedlejších postav, kterým se nedostalo vlastní knihy. Absolutní spokojenost asi jako všechny díly této série :)

02.04.2018 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Krásná oddychová knížka. Rozhodně se u ní nikdo nudit nebude. Skvělým ozvláštněním ( a i tím, co mám na tomhle typu sama ráda) je střídaní pohledů hlavních autorů. Spokojenost :)

31.03.2018 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Za mě rozhodně nejlepší díl série protože je zde naprosto nejvíce děje, akce a zvratů :) Dokonce jsem si ke konci i poplakala a to ne jednou :) Ani na jedné stránce jsem se nenudila jak tomu bylo u předchozích dílů. Takže 700 stran vůbec není na škodu, jen se to špatně drží při čtení ;) Série zklamáním rozhodně nebyla ovšem pro mě od Maasové zůstává na prvním místě Skleněný trůn a jeho série :)

30.03.2018 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Opět skvělé dílo z pera úchvatné autorky. Skvěle vyvážená akce, romantika, zápletky, zvraty a intriky. Poslední kapitoly opět nejlepší část knihy jak je u autorky dobrým zvykem. Jsem moc zvědavá co přinese válka :)

25.03.2018 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Jedním slovem WOW :) příběh skvěle a nenuceně plynul, vše mělo spád, ve správný čas se odhalilo. Krajinu i další dvory jsem si dokázala výborně představit, což svědčí o dobrém popisu míst. Bylo krásné postupně pronikat do tajů jiného světa a jejich intrik. Absolutní spokojenost a těším se co přinesou další díly :)

18.03.2018 5 z 5

London Road London Road Samantha Young

Další díl přečtený velmi rychle. Svědčí to o poutavém příběhu a jeho spádu. Není to rozhodně žádná nuda, stále se něco děje. Překvapilo mě, jak je Jo silná osobnost a jak jsem si jí oblíbila. Po prvním díle rozhodně mezi mé oblíbence nepatřila ale tato kniha změnila můj názor. Cam je naprosto úžasný a rozhodně s ním není nuda. Rozhodně dávám plný počet :)

13.03.2018 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Už několik let mi doma ležel druhý díl ale nějak jsem se do něj nechtěla raději pouštět aniž bych přečetla první díl série. Knihu jsem si pořídila a v podstatě vůbec neodložila. Moc pěkně napsané, dobrý příběh, nikde se nic nezadrhávalo což je skvělé. Příběh měl skvělý spád a posun. Jsem absolutně spokojená a moc se těším na další díly ze série od autorky.

10.03.2018 5 z 5

Rozbouřená temnota Rozbouřená temnota Alexandra Ivy

Další skvělý díl. Postupně se dozvídáme víc o vlkodlačích sestrách opředených tajemstvími takže to nikdy není nuda :) bylo krásně vidět, jak se ti dva doplňují a rozumí si. Velice povedený díl :)

09.03.2018 5 z 5

Polibek krve Polibek krve J. R. Ward (p)

Vůbec jsem nebyla překvapená, s jakou rychlostí jsem knihu přečetla. Jako vždy jsem byla mile překvapena a naprosto spokojená s příběhem a obsahem :) Je skvělé, že prostor dostávají nové postavy ale zároveň nejsou odsunuti do pozadí členové Bratrstva a jejich příběhy. Děj byl malinko více romantický než jsem od autorky zvyklá ale vůbec to nevadilo. I tak je to pro mě ujištění, že se těším na další autorčiny knihy :)

03.03.2018 5 z 5

Zkrocený Zkrocený Emma Chase

Další oblíbenec :)

01.03.2018 5 z 5

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

Moc jsem se těšila, až celý příběh uvidím z druhého pohledu protože pohled Drewa byl skvělý. Musím říct, že ani Kate mě nezklamala...moc jsem si to užila :) jsou si tak podobní a přesto rozdílní, což z celého příběhu dělá ještě lepší knihu než jsem si představovala.

26.02.2018 5 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Naprosto dokonalé a neotřelé čtení :) moc jsem se bavila v průběhu celé knížky, miluju knihy z pohledu muže a tady to stálo skutečně za to :) Kniha je vtipná, chytrá a hlavně čtivá. Těším se na další

22.02.2018 5 z 5