misak94 misak94 komentáře u knih

Dcera Dcera Kiera Cass

Oddychové čtení, trochu něco jiného něž Selekce. V této knížce je vše vidět zase z druhé strany a moc se mi líbí prozatimní vývoj celého příběhu. Těším se na další díl :)

21.02.2018 5 z 5

Strach z temnoty Strach z temnoty Alexandra Ivy

Skutečné epické finále. Naprosto perfektní zakončení série a skvěle vyřešené nevyhnutelné zakončení. Mrzelo mě, že zde vlastně děj obou hlavních hrdinů této knihy byl omezený ale chápu, že bylo třeba vyřešit vše týkající se velkého finále. Nakonec naprostá spokojenost.

12.02.2018 5 z 5

Spoutaní temnotou Spoutaní temnotou Alexandra Ivy

Skvělý díl, bylo zde mnohem více akce než v předchozím díle a děj neztrácel na dramatičnosti a spádu až do poslední stránky. Byla zde znát příprava na velké finále, které nás čeká v posledním díle a už se nemůžu dočkat, až se k němu dostanu :)

11.02.2018 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Povídky jsou moc krásně napsané a skvěle dotváří příběh. Bylo velice zajímavé vidět stejné prožitky očima někoho jiného :) moc povedené.

11.02.2018 5 z 5

Pohlceni temnotou Pohlceni temnotou Alexandra Ivy

Další naprosto perfektní příběh :) Velice dobře se to četlo, každá stránka mě bavila, nebylo to předvídatelné. Bavilo mě, jak je Layla svá a Tane je typický upír. Jejich příběh přináší něco nového a opět podané :) Díky Levetovi nechybí ani humor.

09.02.2018 5 z 5

Za hranicí temnoty Za hranicí temnoty Alexandra Ivy

Naprosto perfektní příběh. Akce, humor, romantika. Perfektní čtení

08.02.2018 5 z 5

Mechanická princezna Mechanická princezna Cassandra Clare (p)

Epická kniha kde autorka dokazuje své kvality. Kniha měla jako u předchozích dílů poněkud slabší začátek, avšak nijak to na kvalitě a dovršení příběhu neuškodilo. Byla to velice emotivní zkušenost, kde jsem se několikrát neubránila slzám nebo překvapeným výbuchům :) Ačkoli jsem po přečtení Nástrojů smrti přibližně věděla co mám očekávat, nijak to neumenšilo můj zážitek z knihy, kde vše epilog jen završil.

07.02.2018 5 z 5

Mechanický princ Mechanický princ Cassandra Clare (p)

Rozhodně je zde děj lépe propracovaný a podaný, takže se kniha čte mnohem lépe :) jsem zvědavá jak si autorka poradí s nevyhnutelným koncem :)

03.02.2018 5 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Ze začátku děj trochu vázl ale nakonec byla kniha moc pěkná :)

03.02.2018 5 z 5

Vytoužený milenec Vytoužený milenec J. R. Ward (p)

Dle mého názoru asi nejlepší díl celé série. Opravdu jsem se na něj těšila a nemohla se dočkat, až se k němu dostanu :) Trochu jsem se bála aby mé představy nebyly zklamány avšak příběh předčil má očekávání :) Je úžasné jak Qhuinn "dospěl". V určitých chvílích jsem jen nevěřícně kroutila hlavou nebo nemohla popadnout dech. Nemám slov...

08.01.2018 5 z 5

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

Další skvělý díl, autorka má vše skvěle promyšlené :) Lassiter je naprosto nejlepší :)

06.01.2018 5 z 5

Milenka pout zbavená Milenka pout zbavená J. R. Ward (p)

Musím se přiznat, že do téhle knížky jsem šla s velkou nevolí a sebezapřením. Payne mi nebyla vůbec sympatická. Avšak knížka je dalším úchvatným kouskem v autorčině repertoáru :) Naprosto se k sobě ti dva hodí a vedlejší dějová linie byla rovněž skvělá :) nemůžu se dočkat až budu mít další díl v ruce :)

04.01.2018 5 z 5

Milenec jen můj Milenec jen můj J. R. Ward (p)

Kniha je naprosto úžasná. Zpočátku jsem si nedovedla představit, proč jsou zde celé pasáže ze života Daria a když se na konci vše spojilo doslova mi to vyrazilo dech. John je další oblíbenec, jeho příběh je úžasný a doslova jsem se nemohla odtrhnout. Knihu jsem odkládala prakticky jen kvůli spánku :)

01.01.2018 5 z 5

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

Skvělý příběh, autorka stále drží svou úroveň a i tento příběh byl vážně úžasný :)

30.12.2017 5 z 5