misak94 misak94 komentáře u knih

On On Elle Kennedy

Wesmie! prostě nádhera. Styl je skvělý a moc jsem chtěla vědět, jak to s těmi dvěma bylo už od přečtení Hodnej kluk. Dočkala jsem se a jsem vděčná :) charaktery hlavních postav nejsou povrchní, jsou propracované, nepředvídatelné a i když víte jak kniha skoční, čtení si vážně užijete

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

Jay je vážně mistr :D musím ale přiznat, že byl velký problém se začíst. Minimálně třetinu knihy jsem uvažovala, že ten nový svět nedám a nezvyknu si na slovník, popisné části a prostředí. Je ale dobře, že jsem vytrvala protože Mia je úžasný charakter, který se stále vyvíjí a jsem moc zvědavá, do jakých problémů se dostane ;) autor má osobitý styl, který rozhodně nesedne každému, ale pokud už sedne, užijete si každou stránku :)

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Finále...vždycky je trochu smutné, že něco končí a nejinak je tomu u téhle série. Tak dlouho se těšíte, až zjistíte, jak to dopadne a v momentě, kdy si uvědomíte, že se blížíte ke konci knihy, tak jí ani dočíst nechcete :D Co dodat, je vidět, že autorka umí a nikdo si u ní nemůže být ničím jistý. Závěr série byl prostě epický. O to víc to působí, když si uvědomíte, že časová linie od prvního do poledního dílu je cca rok v knihách. Nebudu tvrdit, že to nebylo skvělé (bylo), nebudu tvrdit, že bych nic nezměnila (jasně že ano ale o to víc pocitů to ve mě zanechá) a rozhodně nečekejte nádherný happy end. Jako co si budeme, kdyby to takhle autorka nezakončila, asi by jí lidi ukamenovali ale já v průběhu knihy nejednou brečela. Recenzi jsem si musela nechat hodně odležet, protože bylo třeba hodně věcí zpracovat. Klobouk dolů, je znát, že se autorka vážně zlepšuje.

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Výborná oddychová kniha, která se čte v podstatě sama. Je vidět, že jsem se v autorovi nemýlila. Nevěřila jsem moc tomu, že po jeho knize Hvězdný šéf bude další kniha také tak dobrá ale musím říct, že tahle byla snad ještě lepší :) Velká spokojenost

07.09.2019 5 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Kniha byla skvěle vtipná, nesouhlasím s názorem, jak se mohla Nat zamilovat do Oscara který je suchar. V knize bylo krásně vidět, jak se Oscar otvírá a není jen ten "bručoun" z první knihy. Vtipný, zajímavý příběh, doufám, že se dočkám i poslední knihy z dané série. Byla by moc velký škoda, kdyby knihy zapadly.

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Wow, k tomuhle nemám slov. Byla to zase jízda. Přečteno v podstatě nepřetržitě až jsem si říkala, že to ani možné není. Nemohla jsem se odtrhnout. První díl byl báječný ale tenhle to zvedl ještě o laťku výš. Mrzí mě jediná věc, a to že nebylo více prostoru věnováno informacím z Lexovi minulosti. Jinak díl byl nabitý napětím, humorem a jiskřením.
Jsem absolutně spokojená a lepší hodnocení dát ani nemohu :)

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Musím říct hned na úvod, že mě velmi zklamalo, proč byl příběh rozdělený do dvou samostatných knih. Krásně by se mohl vejít do jednoho nadupaného dílu, je to škoda.
Dokreslení celého příběhu bylo pěkné ovšem první díl byl pojatý lépe, tady tomu místy něco chybělo. Chápu, že bylo těžké, s čím se Rush musel vyrovnat ale v podstatě celý díl to bylo o tom, že neví co chce.
Jsem zvědavá, až si knihu přečtu s odstupem znovu, zda na ní změním názor.

16.07.2019 4 z 5

Zloděj Zloděj J. R. Ward (p)

Musím uznat, že Assail nezklamal ani tady. Potvrdil, proč jsem si ho oblíbila ovšem Sola mi v téhle knize dost lezla na nervy což je vážně škoda. V byl opět skvělý, nechápu proč ho ani sama autorka nemá ráda. On je prostě svůj a tuhle knihu dost zachránil. Bratrstvo se čte samo, o tom žádná, ovšem i zde jsou světlejší a tmavší momenty, tenhle bohužel asi patří mezi tmavší. Jsem zvědavá, jak bude pojatá další kniha, nikdy jsem si nemyslela, že se o Muhrderovi něco víc dozvím, než co již bylo zmíněno.

Návrh Návrh Elle Kennedy

Skvělá kniha od které jsem se nedokázala odtrhnout. Autorka stále dokola dokazuje, že její knihy jsou vážně třída :)

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Opět mě kniha nezklamala a určitě se k ní ještě někdy vrátím.

16.06.2019 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Co jiného se dá říct, než Miluju Blakea :)

16.06.2019 5 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Anotace mě hodně navnadila na knihu, očekávala jsem něco trochu jiného, než jaký nakonec příběh byl. Vůbec to nebylo na škodu :) Příběh plynul, jen jsem si říkala, že to vlastně bude až moc předvídatelné. Můj omyl. Zvrat děje nechyběl a byl jen ku prospěchu celého příběhu takže palec nahoru. Každopádně ani tak nemůžu dát lepší hodnocení, něco mi tam vážně chybělo

08.06.2019 4 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Páni, musím uznat, skvělé :) Propracovaný děj, vtipné pasáže, skvěle se vyvíjející vztah. Nadchlo mě to tak moc, výborné bylo fotbalové prostředí, které se jen tak v knihách nevidí. Kulti byl vážně dobrý, ten konec? Bomba :) Jsem absolutně spokojená a určitě se k autorce ráda zase dostanu :)

04.06.2019 5 z 5

Na velikosti záleží Na velikosti záleží Alison Bliss

Vtipné oddechové čtení. Četlo se samo, za den přečteno, děj krásně plynul a velké plus vidím v humornosti zpracované do příběhu. Můžu doporučit jako nenáročné čtení

20.05.2019 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Samozřejmě nelze očekávat od knihy to samé, co od série Božský. Když se čtenář oprostí od předsudků tak je kniha velmi zdařilá ač je to čistokrevná romantika. Musím ji ovšem hodnotit kladně, nikdy se dej nevlece, hezky plyne a krásně navazuje :) já jako čtenář jsem naprosto spokojená

03.05.2019 5 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Skvělý námět knihy. Vtipně napsané, ani jednu stránku jsem se nenudila, velice lehce čtivé. Moc se těším na další díl, který by podle náznaků zde mohl být velice zajímavý. Už aby to bylo :)

04.04.2019 5 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Vtipná oddechovka kniha ve které ale není nouze ani o nečekane zvraty. Rozhodně můžu doporučit a už se těším na další díl z této série

11.03.2019 5 z 5

Zběsilost krve Zběsilost krve J. R. Ward (p)

Naprostá bomba, absolutní spokojenost. Něco takového jsem čekala a vážně se další díl moc povedl :)

09.03.2019 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Myslela jsem si, že kniha bude kopírovat námět jiné, kterou jsem již četla a říkala jsem si, že si ji přečtu jen aby se neřeklo na vyplnění času. Ale WOW!! Byla to bomba. Žádná kopie, naprosto originální příběh, rozhodně čtivý, energický a musím uznat že i velice vtipný. Kniha mě chytila hned od začátku a rozhodně patří mezi ty, které vás jen tak nepustí. Prostě musíte číst dál a dál. Opravdu skvělá a přidána novela na závěr má rovněž body k plusu. Absolutní spokojenost a mohu jen doporučit :)

01.03.2019 5 z 5

Jiskření Jiskření Penelope Douglas

Naprostá bomba. Podle chování Madoca v prvním dílu bych nikdy nečekala, že něco takového může udělat. Kniha byla úžasné napsaná. Děj moc pěkný, zvraty a nečekane situace také skvělé. Absolutní spokojenost a jen doporučuji

24.02.2019 5 z 5