Bestie

Rhage a Mary se vracejí v novém románu o Bratrstvu černé dýky, sérii „tak populární, až by se dnes asi nenašel čtenář, který o ní ještě neslyšel“ (USA Today). V Bratrstvu černé dýky už nic není, jak bývalo. Poté, co se podařilo vyhnout válce s Temnými, se spojenecké vazby posunuly a vznikly hranice. Zabijáci Vyhlazovací společnosti jsou silní jako nikdy, kořistí z lidských slabostí, aby získávali další peníze, další zbraně, další moc. Zatímco se však Bratrstvo připravuje k frontálnímu útoku, jeden jeho člen svádí boj sám se sebou… Rhage, bratr s největší chutí k jídlu, ale taky s největším srdcem, by měl vést naprosto ideální život – nebo aspoň naprosto spokojený. Má po boku Mary, svou milovanou shellan, a jeho králi i bratrům se daří. Jenže Rhage nechápe – a neovládá – paniku a nejistotu, které ho pronásledují… A to ho děsí – stejně jako chvíle, kdy není se svou ženou. Poté, co v boji utrpí smrtelné zranění, musí Rhage přehodnotit své priority – a řešení otřese jeho světem… i světem Mary. Jenže Mary se ubírá vlastní cestou, která je buď sblíží, nebo způsobí roztržku, ze které se žádný z nich nevzpamatuje…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/297405/bestie-Pyq-297405.jpg 4.7163

Bratrstvo černé dýky (14.)

The Beast (2016)

Literatura světová, Pro ženy, Fantasy
Vydáno:, Baronet

misak94

Rhage je můj oblíbenec a musím uznat, že díl mě v tom jen utvrdil. Byla to skvělá jízda, nedokázala jsem se odtrhnout. Jen se trochu děsím toho, že už na mě čeká poslední díl v knihovně

Evka3814

No s tímto dílem jsem trochu bojovala,je opravdu hodně zaměřený na Rhage a Mary. Každopádně stejně to člověka pohltí a je zvědavý na další nálož:)

lenča30

Tato série je moje srdcovka,takže ani tato kniha není vyjímkou. Čtěte!!! L.

Alaab

Ze začatku pro mě nic moc zajímavého, ale čím vic jsem četla tím se to stávalo napínavěší až my přislo i líto že už je zase konec.

gabice4

Uff...... Miluji J. R. Ward a její styl psaní, ve kterém je obsaženo tolik emocí, že mě donutí k tomu, aby se mi zamlžili oči....... umí všechno tak krásně popsat....... Určitě si celou sérii přečtu znovu.......

veveronka

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

nai.ivka

líbilo se mi to až na konec, který byl moc přeslazený

PetraBery

Pokračování mé oblíbené série, tentokrát jako ústřední dvojice opět Mary a Rhage, již podruhé. Opravdu čtivé, autorka neztrácí dech. A já si ráda zamluvím v knihovně další díl, protože mě zajímají další osudy Bratrstva.

Mergirus

Co další díl, to další postavy...už se v tom pomalu, ale jistě začínám ztrácet. Jsem napnutá, co se stane s těmi současnými, ale přidávat tam další a další? Ještě že Lassiter neztratil svůj humor.

kacaaba

Další úžasné pokračování. Nejdřív se mi do toho nechtělo, když jsem si přečetla anonci, protože po těch potokách slz co jsem prolila z Trezem a Selenou jsem na to neměla sílu. Ale kniha byla úžasná, jak píše Kakatja po prvních kapitolách, které mě přiváděli k infarktu... se mi líbila, zase prolínaní vztahů jiných členů "rodiny" a přátel, byl prostě úžasný. Teď se jdu vrhnout na poslední díl...teda asi nebude poslední :D

Kakatja
26.11.2017

No ku*va pár prvních kapitol mě málem přivedlo k infarktu. Jako cože no to snad néé můj oblíbenec a umře? No zbytek byl takový rodinný. Hurá hurá vrací se humor ... viz následky po Rhageove koupeli ... Už se těším na Xcora a co Assail?

Mark.
01.10.2017

U celé této série, se nikdy nemohu dočkat dalšího dílu. Každý díl mne neskonale bavil a hltala jsem každý řádek. (Ne každý řádek mne neskonale bavil). I když si nepamatuji, co se přesně odehrálo v minulém díle, nikdy to nebylo na obtíž. Dílů je mnoho a názvy jsou podobné, takže si nepamatuji, co se v které knize odehrálo, ale i tak mi stále celý příběh dává smysl, navazuje na sebe a těším se, jak se to bude vyvíjet.
Velkým plusem pro mne byly ostatní postavy v pozadí. Ráda jim nahlížím do života a těším se na další příběhy postav. Pokračování Rhage a Mary bylo fajn, ale kdyby nebyly postavy okolo, tak by mne to netěšilo natolik.

Lee7
08.09.2017

Díl mě neskonala bavil. I když v této knize jsou ostatní na pozadí, líbilo se mi otevření nových skutečností a velkých zvratů. Nu nemohu se dočkat dalšího dílu :)

Karin_Kim55
08.09.2017

I když to byl příběh o mém nejoblíbenějším páru, tak to jejich první knihu nepředčilo. Konec mi byl jasný již od 'Krále'. Mary mě tentokrát neustále štvala, a stále jsem musela křičet, že ji to ještě nenapadlo. Nakonec vše dopadlo podle předpokládaného konce, ale stále to stojí za to si to přečíst, protože tolik nových informací o Bratrstvu, Bastardech a Stvořitelce... To stojí za to!

ronu15
19.08.2017

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Už se těším na další díl

Medlyn
09.08.2017

Opět úžasné čtení. Zůstává nakročeno do dalšího dílu, když Layla objevila, že Xcor má nevlastního bratra v Bratrstvu a investigativní novinář vypátral vlastní sestru doktora Manella. Nemohu se dočkat. :)

HáTa94
14.07.2017

Super díl. Moc jsem se na něj těšila. Tím, že autorka rozpracovává více dějových linií, se člověk u četby prostě nudit nemůže (hlavně se vždy vynoří něco neočekávaného). I když, pro mě by tam už ti bezduší být nemuseli, ale zase nějaká rovnováha dobra a zla být musí, když už jde o to nadpřirozeno. Každopádně jsem naměkko. Poslední dobou mě věci ohledně dětí nějak dostávají a rozněžňují, takže já si tenhle díl vážně užila. A ochočený bobánek mě vážně pobavil.

cukrovka
14.07.2017

Autorka opět nezklamala. Hlavní příběh je zajímavý, ale ani další dějové linie neztrácejí dech. Už se těším na další díl.

jolca-jolly0953
10.05.2017

Vynikající jako všechny předchozí. Těším se na další

AKO
08.05.2017

Tento díl mě opravdu dostal. Neustale jsem měla nakrajicku abych neprolila pár slz spolu s hrdiny tohoto dílu. Autorka píše úžasně a nejde se od knihy odtrhnout dokud není přečteno. Vývoj děje byl pro mě v některých případech dost nečekaný. Už se neumím dočkat dalšího dílu.

janno69
07.05.2017

Pro mě naprosto úžasné, není co dodat. Jen snad.... moc se těším na další díly a doufám, že bude mít autorka stále tak skvělou inspiraci a chuť pokračovat v této sérii.

hrubik
05.05.2017

Hodně emotivní díl, možná až trošku moc. Ale jinak jako vždy pecka!

Dandulka
23.04.2017

Skvělá kniha. Na konci jsem si i pobrečela. Mám tuhle sérii moc ráda. V poslední době mi moc času na knihy nezbývá, ale na Bratrstvo si vždy trochu času najdu.

Adriana21
27.03.2017

Úžasné, úžasné, úžasné. Zase naprosto skvělý díl. Nemohla jsem se od knihy odtrhnou. SPOILER: Rhage a Mary mám strašně ráda a jsem nadšená, že to s nimi dopadlo takhle :) Už se nemůžu dočkat dalšího dílu :)

zuzanka26
15.03.2017

kolik je vlastne dilu cely serii? dohledala jsem jeste 15. dil o Xcorovi, ktery neni prelozen do cestiny..a dalsi dily, uz jsem nenasla..

AnetaKor
19.02.2017

Líbí se mi autorčin styl, který je tak trochu chlapsky... K nim sedí jak p*del na hrnec

28.01.2017

Do tohoto dílů , byl mým nej Vytoužený milenec :)

28.01.2017

Spisovatelka uvedla , že kniha o Lassiterovi bude , taky se na ni těším - mohl by to být skvělý příběh.

28.01.2017

Nejlepší díl - žádné kapitoly o bezduchých - skvělé čtení a strašně se těším na další , má vyjít letos v originále a bude o Layle , tak doufám , že bude brzy i v češtině .

Janičta
13.01.2017

Lehké, vtipné a poutavé čtení, jako vždy.
Opět se přidala nová postava... jsem zvědavá jak se to vyvine... :-)
Nevím jestli je tak velké množství postav ku prospěchu. Někteří se už dlouho nedostaly ani k většímu štěku.. Phury, Butch... a další, jsou tam sotva vidět a už mi začínají chybět. Na druhou stranu jsem si oblíbila Assaila. (Bodla by kniha o Lassiterovi, tuším že by to byla pecka :D)
Jinak hlavní linka - Rhage a Mary - je krásná, je možná až trochu moc cukrkandlová. Jsem s tím na vážkách.
Takže se těším na další díl :-)