Bestie

Rhage a Mary se vracejí v novém románu o Bratrstvu černé dýky, sérii „tak populární, až by se dnes asi nenašel čtenář, který o ní ještě neslyšel“ (USA Today). V Bratrstvu černé dýky už nic není, jak bývalo. Poté, co se podařilo vyhnout válce s Temnými, se spojenecké vazby posunuly a vznikly hranice. Zabijáci Vyhlazovací společnosti jsou silní jako nikdy, kořistí z lidských slabostí, aby získávali další peníze, další zbraně, další moc. Zatímco se však Bratrstvo připravuje k frontálnímu útoku, jeden jeho člen svádí boj sám se sebou… Rhage, bratr s největší chutí k jídlu, ale taky s největším srdcem, by měl vést naprosto ideální život – nebo aspoň naprosto spokojený. Má po boku Mary, svou milovanou shellan, a jeho králi i bratrům se daří. Jenže Rhage nechápe – a neovládá – paniku a nejistotu, které ho pronásledují… A to ho děsí – stejně jako chvíle, kdy není se svou ženou. Poté, co v boji utrpí smrtelné zranění, musí Rhage přehodnotit své priority – a řešení otřese jeho světem… i světem Mary. Jenže Mary se ubírá vlastní cestou, která je buď sblíží, nebo způsobí roztržku, ze které se žádný z nich nevzpamatuje…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297405/big_bestie-Pyq-297405.jpg 4.6360

Bratrstvo černé dýky 14.

14.04.2022

Myslim ze autorka graduje, u mna zas 5*

Fifth Element
13.03.2022

Od kdy má Manny nevlastní matku?

Edit: vyřešeno v jednom z následujících dílů :) zajímavé..

Charmedka
28.11.2021

Bestie je za mě velmi povedený díl, i když svým způsobem hodně předvídatelný. Jakmile se na scéně objeví malá Bitty, ano, další nová postava, je naprosto jasné, kam příběh bude směřovat a jak to celé dopadne.

Kniha má přes pět set stran a ani chvilku jsem se nenudila, slupla jsem ji jak malinu a je to jeden z nejlepších dílů. Akční, vtipný, laskavý...

petraj30
06.10.2021

Tento díl se hodně povedl, oproti minulému dílu, který mi tolik nesedl, to byla paráda. Rhaga si nešlo neoblíbit už od prvních dílů a Mary je pro něj jako stvořená. Přibyly nové postavy a já jsem moc zvědavá, jak s celkovým dějem zatočí.
Moc se mi líbila malá Bitty a její postoj k Bratrstvu.
Tem konec byl naprosto úžasný, ale to je ve všech knihách. Opravdu moc krásné čtení. Na další díl Vyvolená, čekám jak na smilování. Už se moc těším.

karin4338
25.07.2021

ako vždy, zaujímavé, napínavé, s novými postavami a samozrejme romanťárna ako blázon. :) super. Neviem si predstaviť, že táto séria niekedy skončí....

Petra38
22.06.2021

Pecka, Rhage prostě miluju, vážně nejlepší Bratr...že by to bylo Bestií nebo prostě osobností,kterou mu J.B vytvořila?! Za mě skvělý díl,který měl čím překvapit ale hlavně mě nalákal na další díl. Prostě nenapodobytelná serie ♡♡♡

anna7852
16.06.2021

Jako že zatím všechny díly skvělé,ale druhý díl a tento kde figuruje Rhage,je prostě úžasný,miluji toho draka

Karoli282
03.05.2021

Krásný příběh. Kniha se dobře četla, Rhage s Mary jsem si oblíbila už v druhém díle, takže jsem si čtení užívala. Byla jsem ráda i za vedlejší dějové linky. Všem doporučuji a těším se na pokračování.