Bestie

Rhage a Mary se vracejí v novém románu o Bratrstvu černé dýky, sérii „tak populární, až by se dnes asi nenašel čtenář, který o ní ještě neslyšel“ (USA Today). V Bratrstvu černé dýky už nic není, jak bývalo. Poté, co se podařilo vyhnout válce s Temnými, se spojenecké vazby posunuly a vznikly hranice. Zabijáci Vyhlazovací společnosti jsou silní jako nikdy, kořistí z lidských slabostí, aby získávali další peníze, další zbraně, další moc. Zatímco se však Bratrstvo připravuje k frontálnímu útoku, jeden jeho člen svádí boj sám se sebou… Rhage, bratr s největší chutí k jídlu, ale taky s největším srdcem, by měl vést naprosto ideální život – nebo aspoň naprosto spokojený. Má po boku Mary, svou milovanou shellan, a jeho králi i bratrům se daří. Jenže Rhage nechápe – a neovládá – paniku a nejistotu, které ho pronásledují… A to ho děsí – stejně jako chvíle, kdy není se svou ženou. Poté, co v boji utrpí smrtelné zranění, musí Rhage přehodnotit své priority – a řešení otřese jeho světem… i světem Mary. Jenže Mary se ubírá vlastní cestou, která je buď sblíží, nebo způsobí roztržku, ze které se žádný z nich nevzpamatuje…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297405/bestie-Pyq-297405.jpg 4.6268

Bratrstvo černé dýky 14.

Literatura světová, Pro ženy, Fantasy
Vydáno, Baronet

The Beast, 2016

Kniha Bestie

MonaLisa42

Krása, krása, krása... prostě úžasné! Nejspíš se mi tento díl líbil nejvíc z celé série.
Rhage i jeho bestii prostě zbožňuju a Bitty teď už taky :D Při čtení jsem neměla čas se nudit, děj mě vtáhl do sebe a nemohla jsem rozečtenou knihu ani na moment odložit. Začáteční bitva byla pořádně akční, pokračování bylo zábavné, napínavé, dojemné a okouzlující. Líbily se mi vtípky a šprýmy bratrstva, dokonale jsem si je představila jako puberťáky. Z Layly mám obrovskou radost a poprvé se Assail zachoval jako kladný hrdina. Při čtení jsem přemýšlela: či příbuzná je Jo? (musím přiznat, že jsem měla trochu jiný tip).
Není vůbec nic, co bych knize mohla vytknout. Moc děkuji!!!

Tereza.Fait

Rhage proste miluju, takze jsem rada, ze se kniha povedla. Sice je dil nejtlustsi, ale vubec mi to neprislo. Jenze ja jsem do Bratrstva blazen :-D

havrmoni

Musím říct, že tohle mě hodně bavilo.

LucijeT
27.11.2019

Rhage umí mluvit, je tak bezprostřední... Ta jeho psycholožka je vedle něj amatér. No a tu jeho bestii už musí každý milovat... Prej prokletí... Čupr kérka a dráček mráček na hraní pro Bitty :)

Vendulik
08.01.2019

Další super pokračování serie.

verdulos7977
29.12.2018

Jeden díl čtu hrozně dlouho. Již několik let čtu sérii, už jen pár let a budu na konci. :) Konec dílu hltám jedním dechem a obdivuji spisovatelku za takovou fantazii!

denniys
27.12.2018

po půl roce jsem se vrátila k bratrům a musím uznat, že to bylo příjemné..je až s podivem, že i 14.díl drží pořád poměrně vysokou laťku..

Moonlight
09.10.2018

Opět dechberoucí díl od J. R. Ward.

Vyvolená
Vyvolená