Prokletý milenec

Trez, upír z národa Temných, je už mnoho let na útěku. Vzbouřil se proti osudu, který mu v rodném Teritoriu předpověděly hvězdy, a uprchl odtud. Jediný, na koho se může spolehnout, je jeho bratr iAm, jenž mu věrně stojí po boku – oba však vědí, že pronásledovatelům, vyslaným královnou Temných, nevydrží unikat věčně. Trez by snad nakonec i přijal povinnost, předurčenou hvězdami – jenže je tu láska k Seleně, jíž se nemůže a nechce ubránit. A Selenina nemoc ho v jeho zarputilém odhodlání jen povzbuzuje. iAm je připraven přinést bratrovi nejvyšší oběť, ale i jemu vstoupí do cesty láska. K dovršení všeho hrozí upírům válka s novým nepřítelem. Série Bratrstvo černé dýky neztrácí dech!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/248959/bratrstvo-cerne-dyky-proklety-milen-zcb-248959.jpg 4.5305

Bratrstvo černé dýky 13.

Literatura světová, Pro ženy, Fantasy
Vydáno, Baronet

The Shadows, 2015

Kniha Prokletý milenec

havrmoni

Něco se dělo a to je fajn. Už od minulého dílu se dalo očekávat co a jak se Selenou a tak jsem nebyla překvapená. Vedlejší linky mi snad kromě Layly a Xcora ani nevadily. Jo a Assail stále není můj oblíbenec. Takže bezva zatím mě to stále baví.

LucijeT
22.11.2019

Dle očekávání úžasný díl

Fizulka71
01.10.2019

Jeden z nejsmutnějších dílů série. Teda, u Rhage a Mary jsem taky slzela, ale u Treze se Selenou jsem regulérně bulela. Velmi sugestivně napsáno. O nečekané zvraty opět nebylo nouze, děj měl spád, chlapci měli opět hlášky k nezaplacení, rozhodně jsem se nenudila. Jdu na Bestii...

adela3429
25.07.2019

Tak jsem se po delší pauze k sérii zase vrátila a musím říct, že mi ta pauza prospěla, protože jsem si čtení opravdu užila. Bratrstvo je super a čte se opravdu lehce, ale tím, že jsou všechny díly na stejné brdo, tak opravdu nejde sjet celou sérii najednou. Takhle jsem ale byla s tímto dílem opravdu spokojená, jen musím říct, že mě docela překvapilo, že na rozdíl od ostatních dílů nemá tak úplně happy end. Myslela jsem si, že to autorka nakonec nějak skoulí a všechno bude v pořádku, ale ono ne. Na jednu stranu mě takovýhle konec štve, protože já mám happy endy ráda, ale zase na druhou stranu musím přiznat, že jsem si už u předchozích dílů říkala, že je to na můj vkus až příliš pohádkové, jak tam vždycky všechno končí tolik růžově. Takže se mi ten konec vlastně líbí i nelíbí, jestli chápete. :D

denniys
27.12.2018

i tento díl uchoval stejnou kvalitu jako díly předchozí..ano, bylo to předvídatelné, přeslazené, trochu naivní, ale i tak dobré..prostě Bratrstvo už ničím nepřekvapí, ale hlavní je, že ani nezklame..

Davidsonová
08.11.2018

Nerada brečím u knih, ale tohle bylo chvilkama moc dojemný. Pro kluky asi nic moc, ale já si to užívala. Jistá lakxnost tam je, některé pasáže jsem snad ani nevnímala a rychle četla, abych se dostala dál. Jinak sice 4****, ale vřele doporučuji.

Vendulik
21.10.2018

Krasný příběh, ale pořád se opakuzjící stejný námět. Záčinám se u této serie nudit.

misak94
01.05.2018

Páni, tahle mi dala zabrat. Jen co jsem pochopila jak to může dopadnout se mi četla vážně těžko. Několikrát jsem uronila slzu ale rozhodně to byl další báječný díl. Jsem rada, jak to dopadlo s Aimem. Zasloužil si to a ostatní byli také úžasní. Dokonce i Lassiter umí být vážný