Zapletený

Drew Evans, úspěšný třicátník se sebevědomím až do stropu, svůj život miluje a rozhodně v něm nehodlá cokoliv měnit. Proč taky? Přes týden září v otcově koncernu, o víkendu v nočních klubech. Vztah? Láska? K čemu! Ženy na něj stojí frontu a jemu jeho životní motto „nevstoupíš dvakrát do stejné řeky“ plně vyhovuje. Alespoň do té doby, než potká Kate, svou novou kolegyni s vlasy po pás a jazykem jako břitva. Jenže Kate má před svatbou, na aférky si nepotrpí, a jak se zdá, ani na Drewa... A že mu v práci šlape na paty? Tak to už, kočka, trochu přehání, ne? Jenže zákonům přitažlivosti neporučíš a muži jsou tvorové nejen ješitní, ale i bojovní. Zvlášť, když se zamilují…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191868/zapleteny-zapleteny-Y0f-191868.jpg 4.1719

Zapletený 1.

Vydáno, Mladá fronta

Tangled, 2014

Kniha Zapletený

Charmedka

Kniha je psána z pohledu Drewa, což mi přijde vždy super, číst příběh právě z pohledu muže. Bývá to takové jiné a svým způsobem zajímavější.

Co je ale vůbec nejlepší na celé knize, Drew promlouvá ke čtenáři a to neustále. Hlavně tím, jak s Vámi Drew mluví, tak se svěřuje se svými všemi myšlenkami, pocity a mužskou logikou, která je zkrátka jiná :D a kniha je tím pádem plná sarkasmu, ironie a zaručuji, že se vážně budete bavit.

Je to samozřejmě vulgárnější, ale v určité míře se s tím musí v erotickém románu počítat a tady to sedělo dobře, nic přehnaného a zbytečně sprostého, zkrátka všeho akorát.

Siegrid
30. záříodpad!

Ani jsem nezačala pořádně číst, tohle nebude můj šálek kávy. Za mě nevkusné a odpad.

Zuzanka45

Příjemné, odpočinkové, milé a dráždivé čtení

Tejuna

Příjemná kniha, jede sice podle klasického scénáře, ale stylem psaní je jedinečná, navíc dlouho jsem se u knihy takhle nezasmála.

tittanie

Kniha se mi líbila, taková fajn oddechovka. Pustila jsem se i do dalších dílů.

johana3160

Trochu mi nesedel styl psani, musela jsem se ze zacatku trochu ukecavat, ale nakonec to dobre dopadlo.. no a dobre ze za 3... Asi moc ctu protoze opet bez noveho napadu, bez prekvapeni.

lucka1998

Kniha byla výborná, vtipná a čtivá. Moc se mi líbila, vnitřní pochody a rady chlapa byly úžasné!

Vendulik

Kniha nebyla moc dobrá. Docela jsem se u ní nudila.

Láska podle Shakespeara: Daniel & Aubrey
Láska podle Shakespeara: Daniel & Aubrey