Mathiola8 Mathiola8 komentáře u knih

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Nádherná kniha, příběh, srdce. Někdy potřebujeme ve svém životě něco co nás dovede zpět, někdy něco co nás dovede vpřed. Moc dobře se četla, určitě si od spisovatelky ještě něco přečtu.

19.09.2021 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Na mě moc velký slaďák, některé popisy pořád dokola. Přečetla jsem, konec pěkný, ale neoslnila mě.

03.09.2021 3 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

To byla Kniha. Po Tateru jsem sáhla i po Cilce a wau. Nádherná duše to byla. Moc se mi líbilo zpracování, je to jako holt jejímu životu. Co vše prožila, čím si musela projít. Přečtěte si, doporučuji

31.08.2021 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Stejně jako u mnoha jiných knih z tohohle období a prostředí se zde promítá obrovská vůle žít. Měl to tatér lehčí právě kvůli svému myšlení , věřím, že ano. A je obdivuhodné, že svou víru neztrácel a vytrval.

29.08.2021 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Jo nakonec skvělá kniha. Plynula sice pomalu, ale je kam spěchat? Není už ten svět sám uspěchaný? Byl to hezký příběh, dotáhnutý do detailů. S postupným gradováním. Jo za mě moc pěkné a dobře se mi četl.

28.08.2021 5 z 5

Knihu jsem si vybrala jen ke splnění čtenářské výzvy a musím říct, že jsem ráda, že jsem sáhla právě po této. Zajímavé čtení, které mě vtáhlo. Jelikož nemám TV tak jsem tyto kauzy nesledovala. Vnímám pana Šlachtu jako člověka na svém místě. Víc takových.

21.08.2021 4 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

No podobnost čistě náhodná . Rozhodně stálo za přečtení a je k zamyšlení.

06.08.2021 5 z 5

Malé ženy Malé ženy Louisa May Alcott

Čtivá, příjemně plynoucí, pohodová kniha. Zahřála na duši

02.08.2021 5 z 5

Dívky od svaté Magdalény Dívky od svaté Magdalény V. S. Alexander

Není to první kniha, kterou jsem četla o Magdalénách. Příběh pěkný, místy trochu pokulhává a místy je trochu překombinovaný. V celku je pěkný a dá se dobře číst.

16.06.2021 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Krásná kniha, užívala jsem si ten styl, všechna ta slova. Jedna z těch, které jsem si dávkovala, abych ji nepřečetla moc rychle. Krásná

05.06.2021 5 z 5

Poslední příliv Poslední příliv Sandrine Collette

Tak to bylo dost slabé. Divný styl, divný námět, divný děj. Ne, to se mi fakt nelíbilo.

21.05.2021 1 z 5

Mistr úniků Mistr úniků Brad Meltzer

Místy zdlouhavé, celkový dojem dobrý, i když už jsem četla lepší. Určitě jsem se dozvěděla pár nových věcí. Připadalo mi to jako thriller ve stylu road movie, tak nějak pomalu plynoucí.

17.05.2021 4 z 5

Po pravdě Po pravdě Gilly Macmillan

Krásná kniha. Četla jsem jedním dechem. Vtáhla mě a už nepustila. Děkuji

04.05.2021 5 z 5

Geneze Geneze Robin Cook

Zajímavé, někdy však zdlouhavé a vrah předvídatelný, i když jeho kroky občas ne. Ale četla se dobře.

02.05.2021 4 z 5

Mystický léčitel: Šťáva z řapíkatého celeru Mystický léčitel: Šťáva z řapíkatého celeru Anthony William

Dala mi spoustu odpovědí. Šťávu pijí již nějakou dobu a její účinky jsou výjimečné. Kniha mi osvětlila a prohloubila spoustu znalostí. Dala nové podněty k zdravějšímu a plnohodnotnému bytí. Děkuji

26.04.2021 4 z 5

Na okraji Na okraji Lina Bengtsdotter

Konec napínavý. Na prvotinu dost dobrý. Zase trochu odlišný pohled na Švédsko. Líbila se mi.

24.04.2021 4 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Tolik dojmů, tolik nelehkých osudů, tolik zbytečného násilí a hrůz.
Jsem ráda, že jsem již dočetla.

17.04.2021 5 z 5

Příslib lásky Příslib lásky La Vyrle Spencer

Jednoduše odpočinková :)

09.03.2021 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Tak tahle spisovatelka opravdu ne. Tato kniha byla sice o trochu lepší než ta první, ale další už rozhodně ne. Občas jsem měla pocit, že jsem něco přeskočila, protože to nenavazovalo. Touhle knihou splním bod výzvy a s radostí ji předám dál.

06.03.2021 odpad!

Gump - pes, ktorý naučil ľudí žiť Gump - pes, ktorý naučil ľudí žiť Filip Rožek

Koupila jsem si ji díky písničce Protože to nevzdám. Moc pěkná kniha a Gump je pašák jak to vše zvládl.

28.02.2021 5 z 5