Příslib lásky

Rok 1950.
Eddie se dlouho nedokáže vzpamatovat z tragické smrti své milované manželky Krystyny. Po nějaké době se však sblíží s řádovou sestrou Reginou, která učí jeho děti v církevní škole.

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33717/prislib-lasky-33717.jpg 3.450

Then Came Heaven (1997)

Vydáno:, Ikar (ČR)

DUNIKO

Moc pěkné.

Maevie

Jednoduchý milostný román psaný trochu rozvlekle, ale zas ne tak moc aby vám přečtení zabralo více jak jedno odpoledne. Konec je zřejmý hned na začátku, ale to snad u každého milostného románu, ne?

Overtime
03.10.2017

Předvídatelná nuda

haWranka
19.02.2016

Uznávám, že autorčin rozvleklý styl vypravování nemusí každému sednout, ale mně se ta atmosféra líbí. A líbí se mi i myšlenka rozpolcenosti hlavních hrdinů.

pajatp
05.02.2014

Po knížce jsem sáhla, protože jsem si do prace zapomněla vzit jinou knížku a tuto jsem tam měla pro případ nouze.. Co říci? Je to klasický příběh lasky... Nijak zvlášť nezaujme ani neurazi...

modranka
13.11.2012

Pri tejto knihe som sa dlho nevedela rozhodnúť ako ju ohodnotiť, no napokon som zvolila plný počet hviezdičiek. Príbeh bol spočiatku trochu nudný, lebo sa vlastne zaoberal vyučovaním na cirkevnej škole a tak. Potom hlavní hrdinovia akosi prekĺzli do zakázanej lásky, zdiaľky na seba vrhali zamilované pohľady, až napokon pochopili, že ich miesto je v spoločnom živote. Napriek počiatočnému nudnejšiemu textu som zvolila plný počet kvôli tomu, že len málokedy sa autorovi podarí prekľučkovať zákutiami rádu katolíckych mníšok a životom ako takým.

Evaevelína
11.11.2012

mě tato kniha moc nezaujala.Autorka má emočně silnější knihy. /jitřní květy, naplnění, roky /