Mistr úniků

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Dvě hodiny jízdy od Washingtonu DC se nachází americká vládní márnice pro případy nejvyššího zájmu a utajení. Nejdůležitější pohřební ústav ve Spojených státech. Aby zde vydržel pracovat, má Jim „Zig“ Zwicharowski jedno pravidlo: nikdy si případy nebrat osobně. Jenže ve chvíli, kdy přivezou nové mrtvé tělo – mladou seržantku Nolu Brownovou, která se v dětství kamarádila s Zigovou dcerou –, si Zig nemůže pomoct. Při bližším ohledání těla okamžitě zjistí, že tohle Nola není. Skutečně – dávná kamarádka jeho dcery je stále naživu. A na útěku. Zig odhaluje eskamotérský kousek rozehraný na nejvyšších mocenských místech – a při svém pátrání se dostává do historie až k slavnému muži jménem Harry Houdini. „Nolo, mělas pravdu. Utíkej.“...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/393717/big_mistr-uniku-vWZ-393717.jpg 3.544
Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Metafora
Originální název:

The Escape Artist, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (20)

Kniha Mistr úniků

jarin58
28. května

Já jsem spokojen,děj odsejpal.

SilvieSisinka
27.12.2021

Pro mě tedy za tři hvězdičky.Cetla jsem lepší i horší knihy.Moc stran,mohlo být o stovku méně.Prumer,který se četl dobře.


tess.de.veles
21.11.2021

To dle mého byla pěkná blbost.....a kam se NOLA "hrabe" na tu divošku z Milénia.....Takže nic moc :-(

Mystifica
08.11.2021

Jako... čtivé to bylo, to ano, děj ubíhal... nicméně to bylo docela šííííleně přitažené za vlasy...

Mathiola8
17.05.2021

Místy zdlouhavé, celkový dojem dobrý, i když už jsem četla lepší. Určitě jsem se dozvěděla pár nových věcí. Připadalo mi to jako thriller ve stylu road movie, tak nějak pomalu plynoucí.

Ivushka_If
12.05.2021

Kniha se mi moc líbila. Byla napínavá od začátku do konce a pěkně se četla.

hnusák
18.10.2020

Mno, ne že by ta kniha byla špatná, některé zvraty mají hlavu a patu, ale povětšinou je to takové těžko uvěřitelné a hlavně mne vadilo skákání do minulosti s věčným odkazem na dávno zemřelou dceru. Přistihl jsem se, že podvědomě čekám, až se tam opět objeví. Až konec začínal být trochu zajímavý.

TeaPeter
22.02.2020

Během čtení jsem pořád přemýšlel, jak tu knihu charakterizovat. A jediné, co mě napadlo, bylo "opravdu pořádný bizár". Všechno mi přišlo takové podivné, že jsem to někde před polovinou vzdal, a knihu nechal nedočtenou. Tentokrát žádné hvězdičky.

1