Mistr úniků

Dvě hodiny jízdy od Washingtonu DC se nachází americká vládní márnice pro případy nejvyššího zájmu a utajení. Nejdůležitější pohřební ústav ve Spojených státech. Aby zde vydržel pracovat, má Jim „Zig“ Zwicharowski jedno pravidlo: nikdy si případy nebrat osobně. Jenže ve chvíli, kdy přivezou nové mrtvé tělo – mladou seržantku Nolu Brownovou, která se v dětství kamarádila s Zigovou dcerou –, si Zig nemůže pomoct. Při bližším ohledání těla okamžitě zjistí, že tohle Nola není. Skutečně – dávná kamarádka jeho dcery je stále naživu. A na útěku. Zig odhaluje eskamotérský kousek rozehraný na nejvyšších mocenských místech – a při svém pátrání se dostává do historie až k slavnému muži jménem Harry Houdini. „Nolo, mělas pravdu. Utíkej.“...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/393717/mistr-uniku-vWZ-393717.jpg 3.718
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Metafora

The Escape Artist (2018)

Kniha Mistr úniků

Hella

Mám hodně ráda thrillery a špionské obzvláště. Ale tohle? Celých 150 stran čekám na to, kdy mě kniha chytí a nepustí a ono nic. Absolutně nic, jen nuda. Ani náznak, že bych se snad mohla začíst. Takže zklamaně odkládám a jdu číst něco jiného.

berila

Špatné to nebylo, žádný extra zázrak také ne, ale znám i daleko horší thrillery.

1amu

Morbidní kniha. Jsou thrillery a pak to co si říká "thriller" avšak není jim. Divím se, že jsem těch více než 400 stránek vůbec přečetl. No, stalo se, mohl jsem sáhnout po něčem jiném.
Kdo má rád plno krve, vystříknuté mozky, rvačky, o kterých si myslíte, že aktéři musí být mrtvolami, ale oni se pouze otřepou a mastí se dále, ten si přijde na své. Svět psychopatů jako na dlani. Jméno autora jsem až do chvíle, když se mi toto "dílo" dostalo do ruky jsem neznal. Doufám, že jej brzy zapomenu.

ladyfromskye

Bylo to výborné, bylo to skvělé, až do zhruba sté strany před koncem, kde se událo hned několik zvratů, které mi absolutně nesedly, ba dokonce se mi zdály až nepravděpodobné. Sice to posledních asi 15 stran trochu vylepšilo, ale rozhodně nenapravilo. Takže za mě 4*.

pilulka

Brilantni vypraveni, ktere me pohltilo a na konci vyplivlo.

marimari

Nemá cenu se rozepisovat. Musí se přečíst! Kdo má rád akci, napětí, Překvapení, kamufláž... přijde si na své. Při čtení jsem si znovu uvědomila, jak je člověk jako zrnko písku v mašinérii mocných. Poslední měsíc- nejlepší!!!

Bobina74

Nebylo to špatné, trochu mi to připomínalo film Vysoká hra patriotů. Některé části byly trochu slabší a jiné zase vyloženě skvělé. Znám lepší thrillery, ale i horší. Každopádně se to četlo dobře.

Bisdog

Napínavé,čtivě od samého začátku ,dobré hlavní postavy, doporučuji .