martunka martunka komentáře u knih

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Skvělý díl ! Moc se mi líbí, že Severus Snape se ukáže jako dobrý člověk - to je dost dobré překvapení. Jinak se mi líbí celá kniha, super. Dost dobré zakončení celé série.

13.01.2015 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Dost dobrý díl. Nejvíc se mi líbí bazilišek.

13.01.2015 4 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Pěkný příběh, je dobré jak jsou tam zastoupeny i jiné čarodějnické školy. Ale myslím si, že to jak se Harry dostane do poháru čtyř kouzelníků, tak to mi přijde takové násilně naroubované. Jinak dobrá kniha, lepší než film.

13.01.2015 3 z 5

Syn cirkusu Syn cirkusu John Irving

super - úžasné, není co víc dodat

Svobodu medvědům Svobodu medvědům John Irving

Dobrá kniha, ale musím si ji přečíst znovu - smysl mi asi unikl.

Pitná kúra Pitná kúra John Irving

Dobré a zábavné. Spláchnu všechny záchodky!

Poslední noc na Klikaté řece Poslední noc na Klikaté řece John Irving

Kniha se mi líbila. Akorát mi u ní připadá, že Irving v ní nějak "vyměkl". Starší knihy mi připadají "Irvingovější". Ale i tak - je dobrá a nejlepší je Ketchum!

Dokud tě nenajdu Dokud tě nenajdu John Irving

Líbí líbí a ještě jednou líbí se mi. Jo možná je trochu moc dlouhá, ale to pro mě není překážka. Je zajímavé, jak se dá paměť oklamat. Musím přiznat, že matka hlavního hrdiny je pro mě sympatická mrcha. Líbí se mi otec.

Hotel New Hampshire Hotel New Hampshire John Irving

Tahle knížka je pro mě number one. Je bizarní, zábavná, smutná a já na ni nezapomenu - nikdy. Pro mě je v ní důležitá rada - Nevšímej si otevřených oken.

Rok vdovou Rok vdovou John Irving

Knížka je dobrá, ale pro mě je ze všech Irvingových knih nejslabší. Téma mě moc nezaujalo - i když jinak je to Irving, takže stará láska nerezaví a proto ji ještě beru za tři.

11.01.2015 3 z 5

Modlitba za Owena Meanyho Modlitba za Owena Meanyho John Irving

Musím uznat, že tahle kniha mě trochu zklamala. Pro mě je trochu slabší než ostatní Irvingovy knihy, ale i tak se mi líbí a musím se k ní někdy vrátit. U téhle knížky je potřeba si ji po přečtení přečíst ještšě jednou po několika letech. Už se těším

V jedné osobě V jedné osobě John Irving

Moc pěkné! Musím říct, že se mi líbí, že se autor nebojí žádného tématu a umí jej skvěle zpracovat. Příběh je citlivý i když místy trochu smutný. Jinak se mi celá kniha moc líbí, přečetla jsem ji už dvakrát a myslím, že to ještě pro mě neskončilo. Další skvělá kniha od skvělého autora.

Svět podle Garpa Svět podle Garpa John Irving

Svět podle Garpa je moje první kniha, kterou jsem od J. Irvinga přečetla. Musím říct, že jsem si sice musela nejdřív trochu zvyknout na styl psaní autora, ale jinak mě kniha chytla a už nepustila. Přečetla jsem od Irvinga už skoro všechno, ale na tuhle knížku myslím jako na svou první zkušenost s autorem, který mě nepřestane bavit a překvapovat.

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Film byl skvělý, knížka už míň. Musím se přiznat, že film mě navnadil a tak jsem si řekla, musím si přečíst knížku, vždyť je to Nabokov, taková klasika. No........... zklamání veliké - i když smekám před jinak skvělým autorem.

11.01.2015 3 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Skvělá kniha. Líbí se mi hlavně začátek - jak se zaklapává kupole. No musím se přiznat, že se mi líbí hlavní hrdina "Barbie" - jeho charakter a role, kterou hraje v příběhu. Jinak jo je to další kniha od Kinga, kterou jsem přečetla jedním dechem. Dík Steve !

11.01.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Ze začátku je sice rozjezd trochu pomalejší, ale vyplatilo se číst dál !! Líbí se mi ta myšlenka, jak děti v sirotčinci žijí v časové smičce. Zajímavé a přitom docela smutné. Moc se těším na Podivné město, mám v plánu si jej co nejdřív pořídit.

Konec prokrastinace Konec prokrastinace Petr Ludwig

Nooo tahle kniha mě moc neoslovila. Zpracování je dobré, ale nemotivuje mě, abych ji dočetla. Určitě existují lepší knihy na tohle téma.

11.01.2015 2 z 5

Musím se přiznat, že jsem knihu rozečetla a poté mě začala nudit. Takže nevím nevím přijde mi taková bez zápletky, nemá ten správný spád. Ale protože miluju celou trilogii o prstenu, tak se k ní chci vrátit.

Inferno Inferno Dan Brown

Inferno je moje nejoblibenější kniha od Dana Browna, a to nejen kvůli tomu, že jsem byla ve Florencii. Líbí se mi, že autor dokázal konečně napsat něco, kde se nenaváží do křesťanství. Příběh je dobrý a pobavila jsem se.

Osvícení Osvícení Stephen King

Osvícení mám hodně ráda jako knihu i jako film. Myslím si, že tohle se Kingovi opravdu povedlo. Ráda jsem se při četbě nechala děsit.