Konec prokrastinace

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Jak přestat odkládat a začít žít naplno. Znáte ten pocit, když se vám nechce začít dělat na nějakém úkolu? Stává se vám, že odkládáte i věci, které opravdu dělat chcete? Snažíte si sami sobě poručit, ale neposlechnete se? Petr Ludwig v původní české publikaci opírající se o poslední vědecké výzkumy světových univerzit z oblasti lidského rozhodování, motivace a produktivity přináší odpověď na otázku, kterou si klade každý z nás: Jak z toho ven? Jak být produktivnější bez větší únavy? Jak začít využívat náš čas efektivněji? Jak prožít každý den naplno? Říman Seneca ve svém slavném citátu řekl: „Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.” Tato kniha vám pomůže s váháním a odkládáním dlouhodobě bojovat a zlepší vaši schopnost využívat čas smysluplněji. Jádrem knihy je osm praktických nástrojů osobního rozvoje, které vám pomohou nad prokrastinací vyhrávat každý den....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/162891/konec-prokrastinace-xWW-162891.jpg 4.2862
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Jan Melvil

Kniha Konec prokrastinace

Maara320

Knihu jsem zakoupil na přednášce Petra Ludwiga a nelituji. Je zde spousta nápadů a návrhů, jak neprokrastinovat, jak si jít za svým cílem, jak si to vše naplánovat. Doporučuji přečíst.

Domča405

Skvělá motivující kniha

tomas7353

Nebýt obří marketingové podpory .....

bellaaatrix9

Naprosto boží a OPRAVDU přínosná kniha. Extrémně mě namotivovala něco změnit a cítím, že by to tentokráte mohlo i vydržet, protože jsem zjistila, co přesně vždy dělám špatně. Moc doporučuji přečíst každému!

DreamerX9

Souhlasím že přednášky jsou mnohem přínosnějsí avšak tato kniha byla plná výborných typů do života a líbil se mi celkový pohled na prokratinaci a pro mě je kniha skvělou inspirací do budoucna

rosotaj

Čtení knihy jsem dlouho prokrastinoval. Nakonec se mi to podařilo dočíst a hodnotím kladně. Spoustu popisovaných věcí sice dělá člověk tak nějak automaticky a vychází ze samotné logiky, ale i tak je to dobře napsané a shrnuté na jednom místě. A nejde jen o prokrastinaci, ale obecně o vytváření návyků, zorganizování si času atd.

MHudec

Upřímně...od knihy jsem po obsahové, myšlenkové a jazykové stránce očekával daleko víc. Kniha je pro mě velkým zklamáním.

Sorrangar

Kniha pro mě byla velkým přínosem a určitě bych ji doporučil každému, ne jen lidem, kteří bojují s prokrastinací. Například takovou osobní vizi, což je jeden z nástrojů, by měl mít formulovanou každý. Kniha je navíc psaná velmi přehledně, jsou v ní nákresy shrnující hlavní myšlenky a vždy na konci kapitoly je rovněž její přehledné shrnutí. Pokud tedy něco z obsahu zapomenete, stačí ji otevřít na konkrétním místě a tyhle nástroje vám hlavní myšlenky rychle připomenou.

Jak získávat přátele a působit na lidi
Jak získávat přátele a působit na lidi