Konec prokrastinace

Jak přestat odkládat a začít žít naplno. Znáte ten pocit, když se vám nechce začít dělat na nějakém úkolu? Stává se vám, že odkládáte i věci, které opravdu dělat chcete? Snažíte si sami sobě poručit, ale neposlechnete se? Petr Ludwig v původní české publikaci opírající se o poslední vědecké výzkumy světových univerzit z oblasti lidského rozhodování, motivace a produktivity přináší odpověď na otázku, kterou si klade každý z nás: Jak z toho ven? Jak být produktivnější bez větší únavy? Jak začít využívat náš čas efektivněji? Jak prožít každý den naplno? Říman Seneca ve svém slavném citátu řekl: „Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.” Tato kniha vám pomůže s váháním a odkládáním dlouhodobě bojovat a zlepší vaši schopnost využívat čas smysluplněji. Jádrem knihy je osm praktických nástrojů osobního rozvoje, které vám pomohou nad prokrastinací vyhrávat každý den....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/162891/big_konec-prokrastinace-TsK-162891.jpg 4.11080

Kniha Konec prokrastinace

nevermore3
17. listopadu

Některý komentáře tady jsou zase silně úsměvné. Nejedná se o nejlepší titul na světe ani univerzální návod nebo všelék na vaše problémy, ale co jiného jste probůh někteří čekali, než že ta iniciativa bude muset přijít od vás? :)

Jan_Moravec

Kniha, která uceleně shrnuje řadu jiných a obsáhlejších a navíc přístupnějším způsobem se spoustou ilustrací. A kdyby pro někoho i těch 272 stran bylo moc, pro toho autor vytvořil bodová shrnutí kapitol. Nebo pokud máte pocit, že se vás prokrastinace netýká, tak vás mohu ujistit, že to rozhodně není jen o tom, jak se zbavit prokrastinace. Je to o tom, jak vést a udržovat svůj život s ohledem na klíčové poznatky třeba i z přírodních věd. Kultura se mění, ale pořád zůstáváme lidmi a na tom je potřeba stavět to vědění, které by každý z nás měl mít.

Catostarší

Někdy možná dočtu...

Glivuska

Knizka byla ctiva, urcite mi rozsirila obzory a nektere nastroje (buzer listek) jsem si osvojila. Na druhou stranu (a proto jedna hvezdicka dolu) mi prislo, ze kdyby chtel clovek aplikovat vse, co je v knizce doporuceno, musi si nutne pripadat uz jako nejaky stroj, ktery vse, co vykonava, dela podle nejakeho navodu. To me osobne asi svazuje vic, nez hrozba prokrastinace. Ale tema samo o sobe je velmi zajimavy a v dnesni dobe vice nez aktualni.

HelenBarbora

Jedna z nejlepších seberozvojových knih, co jsem kdy četla

Sandalkar

Ve sve kategorii top kniha. Pokud clovek chce a dodrzuje alespon nektere tipy, bude prokrastinovat mene. Porad je to ale o jeho vuli, chuti a motivaci, coz boli a zadna kniha to za nej ZZ (zvedni zadek) neudela.

bookwoman

Knihu jsem si chtěla přečíst dlouhou dobu, protože se samozřejmě s prokrastinací setkávám i já a taky proto, že jsem v minulosti sledovala autora i na Instagramu, takže jsem knihu vídala i tam. Knížka je rychle přečtená, protože obsahuje velké množství obrázků na kterých je vysvětleno to, o čem autor píše. Myšlenky v knize nejsou špatné, o některých z nich jsem už slyšela někdy dříve, nicméně proto, že tento komentář píšu s poměrně větším odstupem času po přečtení se nedá říct, že bych prokrastinovat přestala, nebo prokrastinaci nějak výrazně omezila. Knize dávám tři hvězdičky, protože i když jsem ráda, že jsem si ji mohla přečíst, tak mi to zase nedalo tolik, co jsem očekávala.

xTerezax

Mně se knížka líbila. Poskytla pár dobrých tipů, srozumitelně vysvětlila některé fenomény, člověk si dokonce mohl stáhnout bokem některé formuláře/materiály. Za mě splnila účel. Doporučuji.