Konec prokrastinace

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Jak přestat odkládat a začít žít naplno. Znáte ten pocit, když se vám nechce začít dělat na nějakém úkolu? Stává se vám, že odkládáte i věci, které opravdu dělat chcete? Snažíte si sami sobě poručit, ale neposlechnete se? Petr Ludwig v původní české publikaci opírající se o poslední vědecké výzkumy světových univerzit z oblasti lidského rozhodování, motivace a produktivity přináší odpověď na otázku, kterou si klade každý z nás: Jak z toho ven? Jak být produktivnější bez větší únavy? Jak začít využívat náš čas efektivněji? Jak prožít každý den naplno? Říman Seneca ve svém slavném citátu řekl: „Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.” Tato kniha vám pomůže s váháním a odkládáním dlouhodobě bojovat a zlepší vaši schopnost využívat čas smysluplněji. Jádrem knihy je osm praktických nástrojů osobního rozvoje, které vám pomohou nad prokrastinací vyhrávat každý den....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/162891/konec-prokrastinace-xWW-162891.jpg 4.2862
Žánr
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Jan Melvil
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (185)

Kniha Konec prokrastinace

Přidat komentář
Maara320
30. července

Knihu jsem zakoupil na přednášce Petra Ludwiga a nelituji. Je zde spousta nápadů a návrhů, jak neprokrastinovat, jak si jít za svým cílem, jak si to vše naplánovat. Doporučuji přečíst.

Domča405
17. července

Skvělá motivující kniha


tomas7353
15. července

Nebýt obří marketingové podpory .....

bellaaatrix9
13. června

Naprosto boží a OPRAVDU přínosná kniha. Extrémně mě namotivovala něco změnit a cítím, že by to tentokráte mohlo i vydržet, protože jsem zjistila, co přesně vždy dělám špatně. Moc doporučuji přečíst každému!

DreamerX9
05. června

Souhlasím že přednášky jsou mnohem přínosnějsí avšak tato kniha byla plná výborných typů do života a líbil se mi celkový pohled na prokratinaci a pro mě je kniha skvělou inspirací do budoucna

rosotaj
25. května

Čtení knihy jsem dlouho prokrastinoval. Nakonec se mi to podařilo dočíst a hodnotím kladně. Spoustu popisovaných věcí sice dělá člověk tak nějak automaticky a vychází ze samotné logiky, ale i tak je to dobře napsané a shrnuté na jednom místě. A nejde jen o prokrastinaci, ale obecně o vytváření návyků, zorganizování si času atd.

MHudec
21. května

Upřímně...od knihy jsem po obsahové, myšlenkové a jazykové stránce očekával daleko víc. Kniha je pro mě velkým zklamáním.

Sorrangar
13. dubna

Kniha pro mě byla velkým přínosem a určitě bych ji doporučil každému, ne jen lidem, kteří bojují s prokrastinací. Například takovou osobní vizi, což je jeden z nástrojů, by měl mít formulovanou každý. Kniha je navíc psaná velmi přehledně, jsou v ní nákresy shrnující hlavní myšlenky a vždy na konci kapitoly je rovněž její přehledné shrnutí. Pokud tedy něco z obsahu zapomenete, stačí ji otevřít na konkrétním místě a tyhle nástroje vám hlavní myšlenky rychle připomenou.

1 ...

Doporučujeme

Jak získávat přátele a působit na lidi
Jak získávat přátele a působit na lidi
Faktomluva
Faktomluva
Kam se poděl můj sýr?
Kam se poděl můj sýr?
Umění války
Umění války