martunka

PersonaPersonaMaxime Girardeau

Tak tahle kniha mě fakt dostala...

Hřbitov trpaslíkůHřbitov trpaslíkůPetr Boček

Tak tohle je rozhodně dost originální příběh. A ten konec jsem vůbec nečekala...

Fantom z BlackwooduFantom z BlackwooduDarcy Coates

Tohle je druhá kniha od Darcy Coates, kterou jsem přečetla a jsem stále nadšená...

V Hitlerově moci: Zvláštní a „čestní“ vězňové nacistického režimuV Hitlerově moci: Zvláštní a „čestní“ vězňové nacistického režimuVolker Koop

U této knihy mě zaujalo už samotné téma. Věznění šlechty, generálů a jiných významných osob jsem jako informaci v jiných knihách na toto téma nenašla. Takže za tohle dávám palec nahoru. Jinak musím uznat, že mi moc nesedí autorův styl vyprávění. Je to takové hůř čtivé...

Dějiny smrti. Díl 1, Doba ležícíchDějiny smrti. Díl 1, Doba ležícíchPhilippe Ariès

Musím uznat, že si autor dal s touto knihou opravdu práci...

Hitlerův poslední denHitlerův poslední denRichard Dargie

Tuhle knihu mohu určitě pochválit. Autorovi se povedlo toto téma podat zajímavě a čtivě.

Tajemství sídla Craven ManorTajemství sídla Craven ManorDarcy Coates

Jsem naprosto nadšená. Tuhle knihu jsem četla s velkou chutí a určitě si chci přečíst další knihu od této autorky.

Oprátka pro krásnou Veru: Temné tajemství ošetřovatelky z RavensbrückuOprátka pro krásnou Veru: Temné tajemství ošetřovatelky z RavensbrückuStanislav Motl

Tak tohle je první kniha, od tohoto autora, kterou jsem přečetla. S. Motla znám a tak jsem byla zvědavá na jeho knihy...a tahle kniha mě nezklamala.

31.12.2021

Posilování stresem – Cesta k odolnostiPosilování stresem – Cesta k odolnostiPavel Kolář

Musím uznat,že jsem od této knihy čekala něco jiného....a studium medicíny to zrovna nebylo...

27.12.2021

Kill CreekKill CreekScott Thomas

Uznávám...nejdřív mě ten příběh moc nebral...ale pak - no musím dát plný počet hvězdiček. Najednou mě ten příběh naprosto vtáhl a ten konec je super!

24.12.2021

Leonie MartinováLeonie MartinováMarie Baudouin-Croix

Krásná kniha. Co víc dodat? Dostalo se mi velkého povzbuzení.

23.12.2021

Malá cesta Terezie z LisieuxMalá cesta Terezie z LisieuxConrad de Meester

Co říct...děkuji za možnost více nahlédnout do myšlenek mé oblíbené svaté Terezky.

22.12.2021

VčelyVčelyLaline Paullo

Poté, co jsem přečetla trilogii o Mravencích od Bernarda Webera, jsem si myslela, že nic tak dobrého už nenajdu. A musím říct, že tahle kniha mě pozitivně překvapila. Za mě určitě doporučuji.

22.12.2021

PozdějiPozdějiStephen King

Tak nevím. Je to určitě zajímavý a čtivý příběh. Ale...vadí mně, že si King půjčil námět z filmu a v jedné věci používá rituál, který už byl použit v To...

11.12.2021

Opona bez potleskuOpona bez potleskuZdeněk Pluhař

Tohle je druhá kniha od tohoto skvělého autora, kterou jsem přečetla. A zase to bylo milé a kvalitní čtení.

05.12.2021

Cesta důvěry se sv. Terezičkou z úzkosti, deprese, pocitu vinyCesta důvěry se sv. Terezičkou z úzkosti, deprese, pocitu vinyJoël Pralong

Jsem opravdu ráda, že jsem si tuhle knihu koupila. Svatou Terezičku mám ráda už dlouho, ale tahle kniha mi opravdu chyběla. Teď už vím, co mám udělat, aby mi bylo lépe. Určitě se k této knize ještě vrátím.

23.11.2021

Život s panikouŽivot s panikouAlžběta Bublanová

Tahle kniha mně určitě pomohla. Hodně se mi líbí styl, jakým je kniha napsaná. Za mě doporučuji.

19.11.2021

Konečná staniceKonečná staniceZdeněk Pluhař

První kniha od tohoto autora a jsem nadšená. Líbí se mi autorův realistický styl a umění vykreslit různé lidské charaktery.

12.11.2021

Princ Philip, jak ho neznátePrinc Philip, jak ho neznáteIngrid Seward

Myslím, že je to citlivě a čtivě napsaná kniha. Jsem ráda za zajímavé informace o tomto pozoruhodném muži.

01.11.2021

Bouda, která krmí milion dětíBouda, která krmí milion dětíMagnus MacFarlane-Barrow

Jsem ráda, že jsem si tuhle knihu mohla přečíst. Rozhodně obdivuji všechny, kdo se na tomto projektu podílí.

22.10.2021

Karel Gott zůstal svůjKarel Gott zůstal svůjMichaela Remešová

Kniha se mi líbila...I když...jsou to trochu takové "sebrané " spisy Blesku. Jinak jsem ráda za možnost více poznat tento fenomén.

19.10.2021

Hadrový panákHadrový panákDaniel Cole

Tohle mě opravdu bavilo. Je to napínavé a líbí se mi zajímavé zvraty v ději.

27.09.2021

Hvězdy stříbrného plátnaHvězdy stříbrného plátnaMiroslav Graclík

Tahle kniha se mi opravdu dobře četla...To se autorovi povedlo!

20.09.2021

Děvčátko a nacistaDěvčátko a nacistaFranco Forte

Naprosto nezapomenutelný příběh. Nevím, co jiného napsat. Kdo zachránil jeden život, je to jakoby zachránil celý svět...

03.09.2021

Stroj času / Ostrov Dr. MoreauaStroj času / Ostrov Dr. MoreauaHerbert George Wells

Na tuhle knihu jsem byla opravdu zvědavá. Nejdřív jsem viděla filmy, natočené podle těchto povídek. A po přečtení musím zase říct, že kniha je lepší než film.

24.08.2021

ZabijákZabijákÉmile Zola

Zola opět nezklamal! Krásný a silný příběh...

21.08.2021

ItálieItálieLisa Gerard-Sharp

Krásné fotky a dobře napsané.

08.08.2021

Ženy z BohnicŽeny z BohnicEdna Nová

Tahle kniha je podle mě prostě skvělá. Příběhy jsou vtipné i smutné. Určitě se k ní ještě vrátím.

24.07.2021

Mercury a jáMercury a jáJim Hutton

Krásná kniha. Líbí se mi od začátku do konce. Rozhodně jsem vděčná za tu možnost být Freddiemu trochu blíž. Je to příběh jedné velké lásky.

08.07.2021

Barvy loučeníBarvy loučeníBernhard Schlink

Tohle je první kniha od tohoto autora, kterou jsem četla. Jsem nadšená. Je to krásně melancholické vyprávění. Dostala jsem odpovědi a pohlazení.

07.07.2021