Konec prokrastinace přehled

Konec prokrastinace
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/162891/bmid_konec-prokrastinace-TsK-162891.jpg 4 1179 1179

Jak přestat odkládat a začít žít naplno. Znáte ten pocit, když se vám nechce začít dělat na nějakém úkolu? Stává se vám, že odkládáte i věci, které opravdu dělat chcete? Snažíte si sami sobě poručit, ale neposlechnete se? Petr Ludwig v původní české publikaci opírající se o poslední vědecké výzkumy světových univerzit z oblasti lidského rozhodování, motivace a produktivity přináší odpověď na otázku, kterou si klade každý z nás: Jak z toho ven? Jak být produktivnější bez větší únavy? Jak začít využívat náš čas efektivněji? Jak prožít každý den naplno? Říman Seneca ve svém slavném citátu řekl: „Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.” Tato kniha vám pomůže s váháním a odkládáním dlouhodobě bojovat a zlepší vaši schopnost využívat čas smysluplněji. Jádrem knihy je osm praktických nástrojů osobního rozvoje, které vám pomohou nad prokrastinací vyhrávat každý den.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Konec prokrastinace. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (232)

Pavel666
05.05.2024 5 z 5

Tato kniha je určitě dobrá příručka pro lidi, kteří neví jak na prokrastinaci. Já ji četl spíš ze zvědavosti a abych mohl porovnávat s jinými knihami a návody, které tu jsou rozhodně špatné nejsou, ale mám i jiná řešení jak se vypořádat s prokrastinací. Nejvíce mi asi z této knihy utkvěl citát "I cesta může být cíl".

drakamena
26.01.2024 4 z 5

Zajímavá knížka se zajímavými nástroji, které v určité podobě už víceméně používám. Hlavně buzer-lístek, i když trochu jinak, než je uvedený v knize. Přiznávám ale, že nejsem na nějaké sepisování vizí a podobně. Asi kdybych pracovala v jiném oboru, bylo by to jiné, to uznávám.


Naďa2411
20.01.2024 1 z 5

Nechápu, že toto, ani se mi to nechce nazvat knihou, je nyní mezi nejčastější čtenou knihou. Zvědavost, hledání se, návod? Já jsem v knize bohužel pro praktický život nic nenašla. Z vlastní zkušenosti vím, že lidé z managementu a na vyšších pozicích píší návody pro své podřízené, ale nikdy nebyly na těch nižších místech. Ano, teď je moderní každou denní přirozenou činnost pojmenovat a ještě v angličtině. Tato kniha je určena pro lidi na "velmi vysokých mistech" , protože jsou pod neustálým stresem . Maminka přeci si nemůže dovolit prokrastinovat nebo taková zdravotní sestra v zaměstnání...a spousty jiných ....Chcete návod, jak si vše pečlivě naplánovat a plnit si své úkoly? Přečtěte si Babičku od B. Němcové. Nemám nic proti těmto seberozvijejicim poučným knihám, je důležité pro koho přesně je určena. Naštěstí já si umím své úkoly doma i v zaměstnání plnit včas a bez různých plánků a tabulek.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Konec prokrastinace v seznamech

v Právě čtených127x
v Přečtených1 769x
ve Čtenářské výzvě159x
v Doporučených128x
v Knihotéce615x
v Chystám se číst671x
v Chci si koupit222x
v dalších seznamech12x