martineknatasa martineknatasa komentáře u knih

River Wild River Wild Samantha Towle

Tuto tematiku zrovna moc nemusím, váhavě jsem knihu otevřela, začetla se a pak bylo těžké od ní odejít. Tak citlivě napsaná kniha na toto téma se hned tak nevidí. Vřele doporučuji k přečtení, nebudete zklamáni. Spisovatelku i knihu dávám do oblíbených.

06.10.2020 5 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Moc pěkně napsaná kniha. Sedla jsem a četla, dokud neskončila. Doporučuji přečíst.

29.09.2020 5 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Začala jsem a četla a četla dokud nebyl konec. Kniha ve mně zanechala hluboký dojem. Doporučuji k přečtení.

25.09.2020 5 z 5

Šedá sestra Šedá sestra Mark Lawrence

Kniha se mi líbila, krásně navázala na 1. díl. Četla jsem každou volnou chvíli. Těším se na pokračování.

25.09.2020 5 z 5

Červená sestra Červená sestra Mark Lawrence

Mě se kniha líbila, jen to chce se trochu začíst a /jet na vlně/. Hned jdu do druhého dílu. Prima.

18.09.2020 5 z 5

X způsobů smrti X způsobů smrti Stefan Ahnhem

Napínavé, čtivé, prostě bezva. Těším se na další knihu s Fabianem Riskem.

03.09.2020 5 z 5

Pokušení Pokušení Kateřina Plachá

Moc pěkné. Nejsem zklamaná.

25.08.2020 5 z 5

Zkáza z nebes Zkáza z nebes Kateřina Plachá

Chvíli mi trvalo, než mě to chytlo, ale..... stalo se. Hned jsem šla na druhý díl, ještě lepší. Těším se (zda bude pokračování) již předem.

24.08.2020 5 z 5

Životní terno Životní terno Fredrik Backman

Jsem na rozpacích, ano na city to působí moc, smutné to je, ale je to na můj vkus až moc. Byla to má první přečtená kniha od tohoto autora. Zkusím přečíst i další...

29.07.2020 3 z 5

V moci zla V moci zla Linda Castillo

Těším se na další díl, napínavé a hezky se čte.

28.07.2020 5 z 5

Mrtví promlouvají Mrtví promlouvají Linda Castillo

Mně se knihy od Lindy moc líbí, pravda, dost často opakuje v každém dílu, stále stejné věci a to stejnými slovy - ale, neuráží mě to. Knihy jsou velice čtivé, líbí se mi ale už se blížím ke konci série a těším se na jiné knihy a autory.

18.07.2020 5 z 5

Povídky Povídky Jan Zábrana

Kniha mi nějak nesedla, musela jsem přerušit čtení, abych ji vůbec dočetla.

28.06.2020 2 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Opět, jsem nebyla zklamána. Kniha napínavá..... prostě paráda.

28.06.2020 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Přečetla jsem Faju za pár hodin. Krásné..... Moc se těším na pokračování.

20.06.2020 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Moc pěkně napsaná kniha. Je to radost číst a hned jdu do 2. dílu.

19.06.2020 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Má první kniha od této spisovatelky - moc se mi líbila. Jdu číst Pekárnu a autorku si přidávám k oblíbeným.

15.06.2020 5 z 5

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

Dlouho mi trvalo, než jsem se začetla, ale pak jsem se s knihou skamarádila. Když skončila, tak mi bylo líto, že ještě není další díl.

12.06.2020 4 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Je to má první přečtená kniha od této autorky. Moc se mi líbila. V kůži oběti bych tedy být nechtěla, ale dvojice detektivů - nádhera. Skvěle napsané, má to spád a těžko se člověk od knihy utrhne. Jdu na další díly.

09.06.2020

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Kniha opět nezklamala. Prostě radost číst. Už se těším na 9. díl.

08.06.2020 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Celá série je skvělá. Právě dočítám mnou nepřečtený poslední díl a už mám 9. díl. Těším se na něj. Angela je prostě skvělá, krásně se její knihy čtou, jsou napínavé ..... no prostě jděte do toho.

04.06.2020 5 z 5